На Закарпатті "від коронавірусу" помер 61-річний чоловік із Мукачева

По дорозі в Ужгород із Мукачева помер хворий на COVID-19.

На Закарпатті "від коронавірусу" помер 61-річний чоловік із Мукачева

Про це повідомляє журналіст Віталій Глагола.

З його слів, чоловік помер прямо у кареті швидкої допомоги при транспортуванні із Мукачева в обласну інфекційну клінічну лікарню.

"Не доїхав до лікарні якісь 500 метрів і перестав дихати в кареті швидкої поблизу ТЦ «Дастор». Чоловік мав 61 рік рік. Точну причину сметрі встановить розтин".

Натомість Мукачівська ОТГ в своїй інформації не така категорична щодо причини смерті чоловіка: "Сьогодні  при транспортуванні до Закарпатської обласної інфекційної лікарні  в автомобілі екстреної медичної допомоги помер житель м.Мукачева з підозрою на COVID-19.  Щодо безпосередньої причини смерті буде відомо після проведення паталого-анатомічного розтину. Попередній плр-тест був негативним".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні зранку стало відомо про смерть 71-річної жінки внаслідок захворювання на коронавірусну інфекцію. Померла - мешканка Іршавщини, котра перебувала в райлікарні на штучній вентиляції легень і була не транспортабельна.

06 квітня 2020р.

Теги: смерть, коронавірус

Коментарі

знайомий 2020-04-16 / 11:08:58
Чоловік перебував дома 5 днів з температурою і запаленням легенів без лікування, так як до лікаря 5 днів не мож било достучатися. Коли нарешті на нього "звернули увагу" було вже пізно ... тоді брали у нього двічі тести на ко-19 - не підтвердилися, у жони - тоже нє.

Чегеваре 2020-04-07 / 22:12:00
Йовко Бачі! Вам респект.Глагола мнюх.

Кочубей 2020-04-07 / 22:09:12
Нагоду на мило!Подозрітельно много знає.

Лермонтов 2020-04-07 / 22:07:02
Пушкін ,а Ти отважниий чувак. Часом не Путін тебе падлюка фінансує? Сієш паніку помежи людей.Дивися оби МарусЯ Звіробій незацікавиоась твоїми гнилими мислішками.

Наталі 2020-04-07 / 17:30:00
Якщо людина померла від коронавірусу то значить; що людині зробили аналізи й точно виявили вірус. То що має тоді показати розтин? І як могла людина з підтвердженим коронавірусом лежати в звичайному відділенні пульмонології???

Юля 2020-04-07 / 11:45:02
У нас уже всіх будуть записувати помер від ковід 19,так легше паніку робити.

Йьовко бачі 2020-04-07 / 02:28:19
Ти глагола дибіли не мій паніку з підозрою два тести не показали позитива а ти аби написати чоловіче є багато різних хвороб крім тої недуги у людей......

Адмін 2020-04-07 / 01:05:53
Дякуємо гарно! :)

Misha 2020-04-06 / 23:09:31
Підтримую Вас шановні журналісти! Про ці емоції, можу сказати одне: якщо ці "коментатори" тут пишуть, значить цікаво їм, а не так вже і багато джерел на Закарпатті де можна черпнути інформацію. Я особисто ще Закарпаття-онлайн не розчаровувався. Щасти Вам. Ви маєте свою аудиторію, яка чекає новин. Дякую!

до останнього 2020-04-06 / 22:09:59
Подивіться що сьогодні робиться на кордоні в Чопі, люди стоять в черзі як стадо по 10 годин !!!, втрачають свідомість, заражаються один від одного уже в черзі і приіджають в Украіну і навіть коли два тижні з дому не виходять, що є майже не реально, то зараджають своіх рідних, а ті вже в геометричній прогресіі зараджають сусідів, колег по роботі і т.д. Реаліі сьогодення і все ще в нас попереду з такою роботою влади і митниці.

пушкін 2020-04-06 / 20:45:15
не можна було після 1 березня запускати заробітчан та туристів в Украіну без спецкарантину у окремо підготовлених для цього місцях. Спочатку злився на мешканців Санджар, вважав , що вони ганьблять своєю поведінкою всю краіну. Але зараз - протилежноі думки. Більше того, краще б вони ті автобуси не камінням, а коктейлями Молотова закидали. І таке саме - зробити з декількома заробітчанськими автобусами після проходження ними КПП. Бо іншого шляху стримати проникнення цієі зарази в краіну - немає.

Адмін 2020-04-06 / 19:49:22


На час публікації офіційної інформації не було. Тепер її додано до тексту. Підстав не довіряти інформації В.Глаголи досі також не було.

Тому, приберіть свої емоції і претензії: журналісти Закарпаття онлайн працюють максимально відповідально, але в тому недосконалому інформполі, яке маємо.

Відсутність достовірної оперативної інформації - проблема влади, а не журналістів.


До **** 2020-04-06 / 19:43:11


Ви що не бачите офіційної інформації ,а пердруковуєте якогось глаголу,шукача за сенсаціями копонавіруса. Від чого помер,судова експертиза покаже, чи ви вже жовта преса