Через брак медичного персоналу на Закарпатті вирішується питання щодо ротації медпрацівників

Так прокоментувала сьогодні під час брифінгу ситуацію щодо потреби в медперсоналі, котрий працюватиме із хворими на коронавірус, керівниця обласної медицина Єлизавета Біров.

Через брак медичного персоналу на Закарпатті вирішується питання щодо ротації медпрацівників

Як повідомила Єлизавета Біров, "на Закарпатті вже впродовж кількох років є відтік медичних кадрів. Насамперед, молодих лікарів та медсестер. Тепер це особливо відчутно... Уже зараз деякі медичні заклади просять робити ротацію медичного персоналу з одного закладу в інший, насамперед це заклади, які будуть приймати хворих на ковід. Ми вирішуватимемо ці питання відповідно до рекомендацій, наданих МОЗ".

Щодо забезпечення медичних закладів усім необіхдним для боротьби із коронавірусом, то, за словами Є. Біров, "кожен заклад охорони здоров'я ще до цієї ситуації мав мати плюс 10% запасу як медикаментів, так і засобів індивідуального захисту. Ті заклади, які дотримувалися цих рекомендацій, зараз в кращому стані. Утім, 100% забезпечення немає, однак, це питання вирішується. Департаментом проведена закупівля засобів індивідуального захисту, сьогодні очікується підписання договору. Крім того, область отримали допомогу з Києва".

03 квітня 2020р.

Теги: ротація, медперсонал, заклади

Коментарі

Діброва 04.04.2020 / 17:50:00
В обласну інфекційну лікарню завозили зі скандалом і криками з боку медперсоналу,так якби ти свого родича привіз

Невідомий 03.04.2020 / 21:04:57
Ха ха .Схоже недолуге керівництво обласної медицини боїться що скоро небуде ким керувати з такими "успішними" реформами медицини . Ну ну але як відомо пізно пити " Боржомі" коли нирки відмовили.

Еміл 03.04.2020 / 18:04:01
Та у Виноградові Мілюков їх звільнять. Скоро сам буде всьо лікувати. Лем най побирує

Адмін 03.04.2020 / 16:06:27
Виправили. Дякуємо.

Матеріал робився по ходу брифінгу.

Світлана 03.04.2020 / 15:59:41
дуже багато помилок.

mersedes 03.04.2020 / 15:31:06
А для чого швидку скорочувати почали? Та й не дуже приймають у лікарні, тож що за брехню пишуть не соромно брехати????????

док 03.04.2020 / 14:29:00
розигнали ликарив а тепер робити никому хай начальство саме дежурить в црл та приймальному.

Коронавірус 03.04.2020 / 13:44:58
ще перед Новим Роком щоб влаштуватися лікарем на 0,25 ст. в Ужгороді потрібно було дати "на лапу". в деяких випадках і до 5000 доларів.
Що робилося раніше усі знають чи здогадуються. не потрібно питати "метрів" по типу Шніцера чи Кураха і їм подібних. Винуваті усі ми. І це все з мовчазної згоди суспільства, нас з вами. А зараз потрібно медперсонал!!!
Складно щось сказати, оскільки мусимо самі самоорганізовуватися, як шановний лікар Петров закликає... https://www.facebook.com/petrovviktor.uzh

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:01
На Хустщині під час пожежі згоріла майже тона сіна Фото новина
10:31
Через обледеніння контактної мережі значно запізнюються поїзди в напрямку Закарпаття
09:51
/ 1
Високопрохідний автомобіль врятував жінку з інсультом у гірському селі на Закарпатті Фото новина
16:55
/ 1
Медики та рятувальники провели складну евакуацію у гірському селі на Міжгірщині Фото новина
14:58
Через негоду на Закарпатті зафіксовано 7 випадків падіння дерев на автошляхи та транспортні засоби Фото новина
11:14
У Рахові під час руху загорілася вантажівка Фото новина
09:48
На Ужгородщині, Мукачівщині та Тячівщині через негоду було знеструмлено понад 2500 абонентів
15:59
На Рахівщині медики врятували чоловіка, який замерзав у лісі Фото новина
12:16
У Чопі медики прийняли пологи в автомобілі швидкої допомоги Фото новина
10:27
На Хустщині горіла дерев’яна церква національного значення, яку використовувала УПЦ МП
18:32
Через ожеледицю у Берегові рятувальники двічі виїжджали на ДТП Фото новина
15:56
У Лазещині вночі горів двоповерховий житловий будинок Фото новина
12:37
В Ужгороді під час земляних робіт знайшли артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
18:02
На Мукачівщині вночі ледь не згорів житловий будинок Фото новина
14:30
У горах Рахівщини врятували 47-річного чоловіка, який планував перетнути кордон Фото новина
13:10
На Міжгірщині медики врятували пацієнтку з алергічною реакцією на медикаменти
11:59
У Берегові вогнеборці ліквідували пожежу в приватному будинку Фото новина
13:06
/ 1
Поліція розслідує загибель 17-річного хлопця в Ужгороді після падіння з висоти
09:29
/ 3
У Чехії знайшли мертвим закарпатця, який зник наприкінці грудня Фото новина
16:28
У Олешнику на Берегівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:08
На Рахівщині авто з’їхало в кювет через ожеледицю Фото новина
17:44
У Берегові авто злетіло з дороги та впало в річку Фото новина
09:49
Закарпатські медики екстреної допомоги врятували життя пацієнтці у новорічну ніч Фото новина
16:54
Полум’я ледь не знищило будинок у Порошкові на Ужгородщині Фото новина
13:21
/ 1
У селі Невицьке вогнеборці врятували чоловіка, який під час пожежі отруївся чадним газом Фото новина
» Всі новини