У мерії Ужгорода пояснили про платні парковки в центрі міста

Як інформує департамент міського господарства Ужгородської міської ради, 22 лютого 2018 року рішенням міської ради № 1002 визначено перелік майданчиків для платного паркування, в т.ч. відомості про їх місцезнаходження, загальну площу, кількість відведених місць для паркування.

У мерії Ужгорода пояснили про платні парковки в центрі міста

Організацію і функціонування платних парковок на територій міста забезпечує виконавчий комітет Ужгородської міської ради і оператори на підставі укладених договорів на функціонування платної парковки та схем майданчиків для паркування (https://rada-uzhgorod.gov.ua/…/1002-vid-22-02-2018-pro-mist… ).

30 серпня 2019 року у газеті «Закарпатські оголошення», яка виходить на території Закарпатської області, а не тільки міста (щоб інформувати більшу кількість людей), розміщено оголошення про проведення конкурсу на право надання послуг з платного паркування.

Інформування про проведення конкурсу проводилося і через сайт Ужгородської міської ради https://rada-uzhgorod.gov.ua/…/oholoshennia-pro-provedennia…

7 жовтня 2019 проведено конкурс на право надання послуг з платного паркування на території майданчика на вул. Олександра Фединця: 133 місця - звичайні, 15 місць - для водіїв з інвалідністю. Підприємець Жулканич Р.В. запропонував найнижчий тариф серед інших учасників – 15 грн./година (вартість послуг з користування майданчиками для платного паркування складається з економічно обґрунтованих витрат оператора, пов’язаних із утриманням таких майданчиків – Постанова КМУ 03.12.2009 №1342).

Вулиця Олександра Фединця забудована переважно нежитловими приміщеннями, затор створюють мікроавтобуси, вантажівки, коли працює ринок і підприємці залишають там свої авто майже на цілий день.

Міська рада передбачила безкоштовний заїзд та стоянку для ужгородців, які проживають у будинках, розташованих на території парковки або в її межах (периметр доступності – 50 м) та для підприємців, які здійснюють завіз продукції (на певний погоджений час).

Наразі здійснюються підготовчі роботи:

- Наноситься завчасно, до запуску платного паркувального майданчика, розмітка. Оскільки саме зараз на вулиці відсутні машини, що дозволяє безперешкодно нанести фарбу.

- Встановлюються інформаційні стенди. Вони закриті плівкою і будуть відкриті в день запуску платного майданчика.

- Дорожні знаки, які наразі забороняють паркування, продовжують діяти до моменту встановлення на їх місці відповідно інших дорожніх знаків, які інформуватимуть про платне паркування.

З моменту запуску платного майданчика оператор паркування сплачуватиме до бюджету міста понад 130 000 грн. на місяць з майданчика на вул. Олександра Фединця (в залежності від встановленої мінімальної заробітної плати) - рішення Ужгородської міської ради 10.07.2018 року № 1151 «Про місцеві податки та збори».

Очікується, що платна парковка запрацює не раніше червня, до того часу проводитиметься інформаційна робота – як міською радою, так оператором, повідомляє департамент міського господарства.

02 квітня 2020р.

Теги: парковки

Коментарі

Нік 02.04.2020 / 21:05:45
Закарпатські оголошення-скільки людей читає газету в Ужгороді?
Якщо є 200 паркувальних місць по 4500 в місяць-виходить 900 000 тисяч заробітку,з них 130 000 в мерію,100 000 на зарплати персоналу, 100 000 на податки і обслуговування виходить 330 000 і заробіток 570 000 грн або 20 000 зелених баксів ,нехеровий бізнес, цікаво скільки з них мають заносити в мерію?

Богданка 02.04.2020 / 19:27:36
А ще цікавіше, які такі неймовірні витрати буде здійснювати паркувальник по обслуговуванню парковки? Порахуємо: приміром, паркомісце зайняте десь 10 годин на день, це - 150 грн. в день, 4500 - на місяць. Які обов"язки бере на себе паркувальник, який його розрахунковий прибуток? Нанесення розмітки дешевою і неякісною фарбою прошу виділити окремо.

Стас 02.04.2020 / 19:11:21
Цікаво а де була інформація про проведення тендеру?

Георгий 02.04.2020 / 18:59:10
А этот ФОП готов нести ответственность за согранность машины?

НОВИНИ: Соціо

18:09
Підтвердили загибель 32-річного захисника з Сільця на Берегівщині Василя Кергецького Фото новина
16:37
На Закарпатті Степану Гізі (молодшому) та Мирославу Гавришку присвоїли почесні звання Фото новина
15:34
Під час відпустки помер Герой із Ільниці на Хустщині Юрій Матіко Фото новина
11:26
/ 2
Степан Гіга може отримати звання Героя України посмертно
18:08
На Мукачівщині розшукують жінку, яка пішла через ліс і не повернулася додому Фото новина
16:59
На Закарпатті чоловіка судитимуть за знущання над матір’ю та крадіжку авто Фото новина
15:53
У селі Лавки на Мукачівщині проведуть в останню дорогу полеглого прикордонника Сергія Швардака Фото новина
14:07
На Закарпатті прикордонники викрили 44-річного чоловіка з фальшивими документами Фото новина
20:00
"Мадяр", "Гуцул" та правнук Ілька Липея. Жертовний чин родини Гаврішів
16:01
На 75-му році життя помер знаний закарпатський скульптор В’ячеслав Віньковський Фото новина
11:14
У Києві пропонують перейменувати вулицю на честь відомого закарпатця Степана Гіги
09:04
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW Фото новина
17:09
На Закарпаття почали доставляти вакцину проти ВПЛ для безоплатних щеплень
15:11
В Ужгороді пройшла благодійна різдвяна коляда Фото новина
11:18
У центрі Ужгорода запроваджують односторонній рух на двох вулицях (КАРТА)
09:18
Після поранення у львівському госпіталі помер Герой із села Букове на Берегівщині Олексій Чорний Фото новина
18:21
/ 1
Евакуаційний потяг із Дніпропетровщини прибув до Мукачева Фото новина
17:04
В Ужгороді патрульні затримали п’яного водія після ДТП
16:37
На Закарпатті немовля народилося вдома до приїзду медиків Фото новина
15:48
У столиці Чехії розшукують 42-річного закарпатця Фото новина
14:28
На Закарпатті біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця Фото новина
11:42
На Закарпатті туристичних гідів навчали надавати першу медичну допомогу туристам Фото новина
10:48
Додаткові поїзди на Закарпаття курсуватимуть з кінця грудня до кінця січня
18:02
/ 3
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
» Всі новини