Мукачево виконало бюджет у першому кварталі на 100, 2%

За січень-березень 2020 року до загального фонду бюджету Мукачівської міської ОТГ надійшло 172,2 мільйона гривень податків, зборів та інших доходів, при затвердженому плані 171,9 мільйона гривень.

Мукачево виконало бюджет у першому кварталі на 100, 2%

Рівень виконання становить 100,2%.

Понад план надійшло 0,3 мільйона гривень. У порівнянні до аналогічного періоду минулого року надходження зросли на 23,7 мільйона гривень або на 16%.

Основні надходження до загального фонду міського бюджету забезпечують податок на доходи фізичних осіб – 107,2 мільйона гривень або 62,3%, місцеві податки і збори – 38,2 мільйона гривень або 22,2%, акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та пального – 19,7 мільйона гривень або 11,4%. 

З державного бюджету до загального фонду бюджету Мукачівської міської ОТГ надійшло субвенцій у обсязі 70,9 мільйона гривень. Зокрема отримано такі субвенції: освітня субвенція – 35,3 мільйона гривень; медична субвенція – 17,9 мільйона гривень; на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 0,6 мільйона гривень; на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 0,4 мільйона гривень; на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції – 16,7 мільйона гривень; інші субвенції – 15,9 тисяч гривень.

 

02 квітня 2020р.

Теги: бюджет, виконання, квартал

НОВИНИ: Соціо

12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 1
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
12:23
На 105-му році життя померла вчителька з Іршави Ганна Фечка Фото новина
18:31
/ 1
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
/ 1
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 1
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 6
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
17:49
В Ужгороді попрощалися із 56-річним офіцером Олександром Сахнюком Фото новина
17:12
Підтвердили загибель на війні захисника із Біласовиці на Мукачівщині Олександра Власова Фото новина
12:42
/ 1
У поїзді з Будапешта до Чопа виявили психотропні препарати Фото новина
09:12
В Ужгороді попрощалися з полеглим солдатом Михайлом Швандою Фото новина
20:49
В обласній бібліотеці імені Федора Потушняка презентують книжки про Карпатську Україну
17:42
/ 1
У Довгому прощатимуться з 25-річним Героєм Василем Бабинцем, який півтора року був зниклим безвісти Фото новина
15:54
Підтвердили загибель 30-річного захисника із Оленьова на Мукачівщині Едуарда Фейси Фото новина
» Всі новини