На Закарпатті розпочався "сезон тиші"

З метою охорони середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин в період їх масового розмноження з 1 квітня до 15 червня 2020 року на території області триватиме “сезон тиші”.

На Закарпатті розпочався "сезон тиші"

Від сьогодні державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області, представники правоохоронних органів, із залученням державної лісової охорони та службою державної охорони об'єктів природно-заповідного фонду, проводять спільні заходи з метою посилення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням природоохоронного законодавства щодо забезпечення охорони середовища існування, умов розмноження, шляхів міграції диких тварин у період тиші на території Закарпатської області.

Згідно ст. 39 Закону України «Про тваринний світ» у період тиші забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах). Підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції тварин.

Згідно ст. 87 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення вимог щодо охорони середовища перебування і шляхів міграції, переселення, акліматизації та схрещування диких тварин передбачено накладення штрафу на громадян від 510 до 850 грн та на посадових осіб - від 850 до 1190 грн. Також невжиття заходів щодо запобігання загибелі диких тварин, погіршенню середовища їх перебування та умов міграції або добування диких тварин, які зазнають лиха, тягне за собою накладення штрафу від 850 до 1190 грн.

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області закликає дотримуватись вимог природоохоронного законодавства та бережно ставитись до середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин.

01 квітня 2020р.

Теги: сезон, тиша

НОВИНИ: Соціо

16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
» Всі новини