В СБУ розповіли про затримання ОЗУ із депутатом Свалявської райради у складі: обкладали "даниною" підприємців і "вибивали" борги (ФОТО)

На Закарпатті співробітники Служби безпеки України затримали організоване злочинне угруповання, учасники якого підозрюються у причетності до скоєння низки тяжких злочинів на території області.

В СБУ розповіли про затримання ОЗУ із депутатом Свалявської райради у складі: обкладали "даниною" підприємців і "вибивали" борги (ФОТО)

За попередньою версією слідства, зловмисники створювали штучні конфліктні ситуації, за вирішення яких вимагали у громадян гроші. Обкладаючи «даниною» представників комерційних структур, вони «вибивали» неіснуючі борги, при цьому застосовували психологічний тиск і фізичне насильство. Один з ватажків організованого злочинного угруповання є депутатом Свалявської райради.

Під час слідчих дій у помешканнях зловмисників правоохоронці виявили наркотичні речовини, гроші в іноземній та національній валютах, зброю, кастети, набої різного калібру, які зловмисники використовували для залякування громадян.

Співробітники спецслужби задокументували факт вимагання учасниками угруповання 24 тисяч доларів США від місцевого мешканця. Вирішується питання щодо оголошення 8 учасникам групи про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. У межах кримінального провадження, розпочатого за статтями 255, 189, 307 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.

Крім цього було викрито і блоковано розгалужену міжрегіональну мережу з виготовлення та збуту наркотичних засобів. Зокрема, правоохоронці задокументували й викрили групу осіб, до якої входили як організатори наркотрафіку, так і наркокур’єри. Група працювала на території Мукачева, Сваляви та Ужгорода. У ході обшуків вилучено значні обсяги наркотичних речовин: понад 0,5 кілограма метамфетаміну, а також канабіс та пігулки психотропної дії.

Операція із викриття та затримання зловмисників проводилася Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України спільно з Управлінням СБУ в Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, попередньо відомо, що затриманий - депутат Свалявської райради від "Відродження" Микола Сацик, близький до Михайла Ланя, ексдепутата Верховної Ради більше відомого на прізвисько «Блюк».

31 березня 2020р.

Теги: данина, підприємці, борги, депутат

Коментарі

сусідка 2020-05-15 / 13:26:51
поліція має купити нові джинси Боднарчуку О.Д поліцаю із Сваляви, який не знімає джінси вонячі цілий рік як і його курва із поляни. Женіть сміття із сваляви який не дає розкривати злочини порядочним хлопцям у поліції у сваляви а зберать гроші із бандитів. Три роки гуляє з курврю із поляни, яка нагуляла дитину, машину і хворіла по жіночому. Влітку возив у шортах по сваляві курву открито. є фотографії де він з курвою на природі гуляє в плавках. За сміття знає вся свалява.

бувший мент 2020-05-12 / 13:38:24
у поліції це кубло прикривав у сваляві боднарчук олександр дмитрович який не розкриває злочини а зберать гроші. Геть із сваляви. Боднарчук о.д. цілими днями, кожний день даже під час карантину гуляє з курвою з поляни, яка перехворіла по жіночому.
Курва з поляни нагуляла дитину , нагуляла машину .Вдень з 10 до 13 гуляє з Боднарчуком О.Д А ввечері ще гуляє по санаторіях. Сміття женіть із сваляви бо не дає хлопцям порядочним у поліції роботи. Боднарчук із поляни приходить ледве тягне ноги. всі ся сміють. З своєю жінкою лише в неділю спить. ха-ха. такоє сміття свалява ще не мала в поліції як боднарчук.За нього вже знає вся свалява і район.

Ааааа 2020-04-02 / 19:38:16
Лошари ви кончені. Ви читали справу у чому його звинувачують?????
До чого туй наркотики????? Лошкомийники ви!!!!
Сидіть по норам і не піцкайте!! Чумаходи подставні!!!

Світлана 2020-04-02 / 16:03:18
І в Сваляві люди не бояться!!! І не пишіть дурню!!!!!!! То ви бійтеся Бога!!!!!!

Ніколь 2020-04-02 / 16:01:04
Шо хлопці завідуєте???? Ви ніхто!!!! І грошей нема!!!!! Ви заробляйте!!!! А не пишите як баба базарі!!!! Вас най інтерисує ваше життя а не Сациків!!!!!

Іван 2020-04-01 / 17:09:27
Там затримали Владислава Русина і Едуарда Крайняка

olx 2020-04-01 / 12:51:20
за всі ці озу знають правоохоронні органи але приймають їх якщо ті заціпили їх інтереси
питання чому лиш тепер і аж сбу їх прийняло

місцевий 2020-04-01 / 09:46:07
Ливчку на нари Розвела кодло

Олег 2020-04-01 / 07:26:27
В Сваляві даже бояться на улиці про се говорити, на кілько там реально зашугані всі сими сациками , безиком наркоманом , ослом .Шкода шо уроди не утікали може би їх перестріляли та Свалява би мала учора день города. Всі знавуть а бояться і думати даже:) а вдруг Сацик узнає.

ко й се 2020-04-01 / 01:05:16
до Чепа - правду маш

Вітасс 2020-03-31 / 23:40:37
Іштван вижу много би розказував ко чим заниматися має.Свалявські поліцаї шо пуд Ланьом,усі будуть порядок наводити.Кеш ладіть тепер

Свалява 2020-03-31 / 23:32:21
Депутат райради-наркобарига,рекетир.То якрас уровінь Сваляви пустої.Продажна мусарка Свалявська шо вся пуд нима.І мер

Alex 2020-03-31 / 23:25:06
Давно вже треба було ними зайнятися,лиш Свалявська поліція боїться рипатися,(лиш уби не випустили під смішну заставу)

До Іштвана 2020-03-31 / 22:18:09
Бо поліція нульова, робить лим на свій карман, біда велика з реформованими ментами.

Світлик 2020-03-31 / 22:13:02
Данко візьме глоші продасть матеріали і буде казати я кум балоги мені мош брати

Іштван 2020-03-31 / 21:58:11
Відколи то СБУ займається ОЗУ в нас на митниці все гаразд. Ой пардон там карантин сбушники поміняли профіль. Можливо хлопці хотіли когось сбушників на гроші розвести і попались або люди не довіряють продажній поліції і пишуть заяву сбу.

вiталiна 2020-03-31 / 21:45:05
Дивiться яка частина у ст.якщо вказуе на повторне скоення а притягуються по ст.вперше то класифiкацiя частини неправильна це попушення юридичного закону .

Дана 2020-03-31 / 21:38:25
Ви мого Вікія не кивайте най робить!
Приїхав київ всіх взяли а наші сліпі ходили весь час? Чи вони тоже з братками, заносили їм!
Як можна поважати органи безбеки, коли вони себе не поважують, продаються як шлюхи, за гроші!
Стату собі повишають одягом, технікою і майном!
Білінги, прослушки всьо є чого тих хто їх роками прикривав працівників органів не беруть з повною комфіскацією!

Іштван 2020-03-31 / 21:33:37
Ко тепер буде помагати Ланьові(Ослові) на виборах треба помогти хлопцям. Сацик помагає ЦРЛ а ви його в темницю.

Мішко 2020-03-31 / 21:27:04
Хлопчики максимум санкція це три роки умовно як не як в них малі діти та велика громадська робота на Свалявщині. Плюс наш самий гуманний суд все врахує, а наркотики вони хотіли завтра здати в поліцію просто сьогодні не встигли , зброя зареєстрована, вимагання це просто підстава ментів чи сбу. Загалом так: треба хорошого адвоката і все буде нормально. Опір ніхто не чинив. Не треба з цього робити великий резонанс.Де реформа МВС Авакова відділ по боротьбі з наркотиками скоротили в області наркотою виходить не торгують. Пять чоловік на область які нібито боряться з незаконним обігом наркотиків .
Одним з перших указів Авкова УБОЗ розігнати і створив в замін укусь хрень яка нічого не може зробити з організованю і неорганізованою злочиністю.

НОВИНИ: Кримінал

21:18
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 2
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo
13:04
У затриманого в Мукачеві наркоторговця вилучили понад 200 розфасованих доз "товару"
22:23
/ 2
Депутат Тячівської райради уник тюрми за вчинення важкої ДТП, бо уклав угоду з прокурором
18:35
У ПП "Ужгород" українець хотів виїхати за кордон за підробленими документами "багатодітного" і "багатодружинного" "таджика"
15:53
/ 3
Ужгородець до смерті забив співмешканця матері, з яким пиячив
22:38
/ 2
Заступника керівника Закарпатської спецпрокуратури звільнили за корупцію
11:18
На Закарпатті "ухилянти" з Дніпропетровщини прямували на "штурм" Тиси з дитячими рятувальними жилетами патріотичних кольорів
23:20
/ 1
В Ужгороді двоє неповнолітніх хлопців пограбували жінку
19:17
Раніше судимий житель Ключарок "підробляв" торгівлею метамфетаміном
18:52
Закарпатця затримали на продажі гранатомета, гранат і набоїв
16:50
Справу ОЗУ наркоторговців зі Станова Верхньокоропецької громади передали до суду
14:53
/ 2
В Ужгороді на "транші" хабаря в $1500 затримали високопоставленого співробітника ГУ ДСНС
18:31
СБУ розповіла про затримання на хабарі посадовця Синевирської сільради
15:44
/ 1
На Закарпатті очільниці сільради повідомили про підозру в розтраті майже 680 тис. грн із бюджету громади
15:05
/ 12
У Тячеві після допиту у слідчого поліції затримали секретаря Хустської єпархії УПЦ МП Розмана
11:56
Затримали наркоторговців з Виноградова і Мукачева, які збували метамфетамін
11:31
/ 17
У Міжгір'ї на хабарі затримали начальника відділу земельних ресурсів Синевирської ОТГ. У справі фігурує голова ОТГ Іван Чуп
11:09
/ 21
У Хусті затримали пʼяним за кермом суддю Сергія Савицького