В СБУ розповіли про затримання ОЗУ із депутатом Свалявської райради у складі: обкладали "даниною" підприємців і "вибивали" борги (ФОТО)

На Закарпатті співробітники Служби безпеки України затримали організоване злочинне угруповання, учасники якого підозрюються у причетності до скоєння низки тяжких злочинів на території області.

В СБУ розповіли про затримання ОЗУ із депутатом Свалявської райради у складі: обкладали "даниною" підприємців і "вибивали" борги (ФОТО)

За попередньою версією слідства, зловмисники створювали штучні конфліктні ситуації, за вирішення яких вимагали у громадян гроші. Обкладаючи «даниною» представників комерційних структур, вони «вибивали» неіснуючі борги, при цьому застосовували психологічний тиск і фізичне насильство. Один з ватажків організованого злочинного угруповання є депутатом Свалявської райради.

Під час слідчих дій у помешканнях зловмисників правоохоронці виявили наркотичні речовини, гроші в іноземній та національній валютах, зброю, кастети, набої різного калібру, які зловмисники використовували для залякування громадян.

Співробітники спецслужби задокументували факт вимагання учасниками угруповання 24 тисяч доларів США від місцевого мешканця. Вирішується питання щодо оголошення 8 учасникам групи про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. У межах кримінального провадження, розпочатого за статтями 255, 189, 307 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.

Крім цього було викрито і блоковано розгалужену міжрегіональну мережу з виготовлення та збуту наркотичних засобів. Зокрема, правоохоронці задокументували й викрили групу осіб, до якої входили як організатори наркотрафіку, так і наркокур’єри. Група працювала на території Мукачева, Сваляви та Ужгорода. У ході обшуків вилучено значні обсяги наркотичних речовин: понад 0,5 кілограма метамфетаміну, а також канабіс та пігулки психотропної дії.

Операція із викриття та затримання зловмисників проводилася Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України спільно з Управлінням СБУ в Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, попередньо відомо, що затриманий - депутат Свалявської райради від "Відродження" Микола Сацик, близький до Михайла Ланя, ексдепутата Верховної Ради більше відомого на прізвисько «Блюк».

31 березня 2020р.

Теги: данина, підприємці, борги, депутат

Коментарі

сусідка 2020-05-15 / 13:26:51
поліція має купити нові джинси Боднарчуку О.Д поліцаю із Сваляви, який не знімає джінси вонячі цілий рік як і його курва із поляни. Женіть сміття із сваляви який не дає розкривати злочини порядочним хлопцям у поліції у сваляви а зберать гроші із бандитів. Три роки гуляє з курврю із поляни, яка нагуляла дитину, машину і хворіла по жіночому. Влітку возив у шортах по сваляві курву открито. є фотографії де він з курвою на природі гуляє в плавках. За сміття знає вся свалява.

бувший мент 2020-05-12 / 13:38:24
у поліції це кубло прикривав у сваляві боднарчук олександр дмитрович який не розкриває злочини а зберать гроші. Геть із сваляви. Боднарчук о.д. цілими днями, кожний день даже під час карантину гуляє з курвою з поляни, яка перехворіла по жіночому.
Курва з поляни нагуляла дитину , нагуляла машину .Вдень з 10 до 13 гуляє з Боднарчуком О.Д А ввечері ще гуляє по санаторіях. Сміття женіть із сваляви бо не дає хлопцям порядочним у поліції роботи. Боднарчук із поляни приходить ледве тягне ноги. всі ся сміють. З своєю жінкою лише в неділю спить. ха-ха. такоє сміття свалява ще не мала в поліції як боднарчук.За нього вже знає вся свалява і район.

Ааааа 2020-04-02 / 19:38:16
Лошари ви кончені. Ви читали справу у чому його звинувачують?????
До чого туй наркотики????? Лошкомийники ви!!!!
Сидіть по норам і не піцкайте!! Чумаходи подставні!!!

Світлана 2020-04-02 / 16:03:18
І в Сваляві люди не бояться!!! І не пишіть дурню!!!!!!! То ви бійтеся Бога!!!!!!

Ніколь 2020-04-02 / 16:01:04
Шо хлопці завідуєте???? Ви ніхто!!!! І грошей нема!!!!! Ви заробляйте!!!! А не пишите як баба базарі!!!! Вас най інтерисує ваше життя а не Сациків!!!!!

Іван 2020-04-01 / 17:09:27
Там затримали Владислава Русина і Едуарда Крайняка

olx 2020-04-01 / 12:51:20
за всі ці озу знають правоохоронні органи але приймають їх якщо ті заціпили їх інтереси
питання чому лиш тепер і аж сбу їх прийняло

місцевий 2020-04-01 / 09:46:07
Ливчку на нари Розвела кодло

Олег 2020-04-01 / 07:26:27
В Сваляві даже бояться на улиці про се говорити, на кілько там реально зашугані всі сими сациками , безиком наркоманом , ослом .Шкода шо уроди не утікали може би їх перестріляли та Свалява би мала учора день города. Всі знавуть а бояться і думати даже:) а вдруг Сацик узнає.

ко й се 2020-04-01 / 01:05:16
до Чепа - правду маш

Вітасс 2020-03-31 / 23:40:37
Іштван вижу много би розказував ко чим заниматися має.Свалявські поліцаї шо пуд Ланьом,усі будуть порядок наводити.Кеш ладіть тепер

Свалява 2020-03-31 / 23:32:21
Депутат райради-наркобарига,рекетир.То якрас уровінь Сваляви пустої.Продажна мусарка Свалявська шо вся пуд нима.І мер

Alex 2020-03-31 / 23:25:06
Давно вже треба було ними зайнятися,лиш Свалявська поліція боїться рипатися,(лиш уби не випустили під смішну заставу)

До Іштвана 2020-03-31 / 22:18:09
Бо поліція нульова, робить лим на свій карман, біда велика з реформованими ментами.

Світлик 2020-03-31 / 22:13:02
Данко візьме глоші продасть матеріали і буде казати я кум балоги мені мош брати

Іштван 2020-03-31 / 21:58:11
Відколи то СБУ займається ОЗУ в нас на митниці все гаразд. Ой пардон там карантин сбушники поміняли профіль. Можливо хлопці хотіли когось сбушників на гроші розвести і попались або люди не довіряють продажній поліції і пишуть заяву сбу.

вiталiна 2020-03-31 / 21:45:05
Дивiться яка частина у ст.якщо вказуе на повторне скоення а притягуються по ст.вперше то класифiкацiя частини неправильна це попушення юридичного закону .

Дана 2020-03-31 / 21:38:25
Ви мого Вікія не кивайте най робить!
Приїхав київ всіх взяли а наші сліпі ходили весь час? Чи вони тоже з братками, заносили їм!
Як можна поважати органи безбеки, коли вони себе не поважують, продаються як шлюхи, за гроші!
Стату собі повишають одягом, технікою і майном!
Білінги, прослушки всьо є чого тих хто їх роками прикривав працівників органів не беруть з повною комфіскацією!

Іштван 2020-03-31 / 21:33:37
Ко тепер буде помагати Ланьові(Ослові) на виборах треба помогти хлопцям. Сацик помагає ЦРЛ а ви його в темницю.

Мішко 2020-03-31 / 21:27:04
Хлопчики максимум санкція це три роки умовно як не як в них малі діти та велика громадська робота на Свалявщині. Плюс наш самий гуманний суд все врахує, а наркотики вони хотіли завтра здати в поліцію просто сьогодні не встигли , зброя зареєстрована, вимагання це просто підстава ментів чи сбу. Загалом так: треба хорошого адвоката і все буде нормально. Опір ніхто не чинив. Не треба з цього робити великий резонанс.Де реформа МВС Авакова відділ по боротьбі з наркотиками скоротили в області наркотою виходить не торгують. Пять чоловік на область які нібито боряться з незаконним обігом наркотиків .
Одним з перших указів Авкова УБОЗ розігнати і створив в замін укусь хрень яка нічого не може зробити з організованю і неорганізованою злочиністю.

НОВИНИ: Кримінал

19:30
/ 3
На Закарпатті в ProZorro тендери на держзакупівлі вигравали наперед визначені фірми
16:24
/ 2
На КПП "Тиса" на Закарпатті затримали водія, котрий під час конфлікту з водієм вантажівки стріляв у повітря
13:32
На Виноградівщині виявили 3 га насаджень конопель
10:58
На Міжгірщині знешкодили групу крадіїв, до якої входив неповнолітній
07:42
/ 21
Пересоляк, Лунченко, Богаш. Блогер розповів, хто і що стоїть за недавнім "бунтом контрабандистів" на КПП "Тиса" (ДОКУМЕНТИ)
01:16
На Закарпатті затримали причетного до смерті рахівця, який намагався втекти за кордон
23:28
На Мукачівщині Skoda влетіла в дерево
18:47
На Виноградівщині затверджено обвинувальний акт чоловіку, що погрожував, а потім і стріляв із рушниці у бік двох хлопців
15:27
/ 1
На Закарпатті біля кордону затримали підозрюваного у вбивстві, котрий із їжею, пивом і сигаретами "йшов на побачення"
13:46
На Воловеччині виявили незаконні рубки: поліція відкрила провадження, а причетна особа досі не відсторонена – правозахисник
13:38
У Мукачево на подвір’ї чоловіка знайшли кущі конопель, а в коробці з-під взуття – марихуану
12:02
В Ужгороді патрульні розшукали неповнолітніх, що викрали самокати й каталися містом
18:13
Дві автівки, котрі намагалися із порушеннями імпортувати з Великобританії, залишилися на митниці на Закарпатті
18:08
/ 1
На Закарпатті затверджено обвинувальний акт ліснику, який вимагав хабар за відпуск деревини дуба
17:59
/ 3
У Берегові серед білого дня ніде непрацююча мукачівка вирвала з рук 74-річної жінки сумку і втекла
16:12
/ 8
Під час обшуків у Виноградові на складі місцевого контрабандиста знайшли ящики й мішки з підготовленим до відправки бурштином
15:20
На Перечинщині судитимуть жінку, котра із ревнощів смертельно встромила чоловіку ножа у спину