Ще одного пацієнта з пневмонією госпіталізували Мукачівської райлікарні

Також за допомогою звернулося 3 хворих з ГРВІ, вони продовжують лікування амбулаторно.

Ще одного пацієнта з пневмонією госпіталізували Мукачівської райлікарні

11 людей пройшли обстеження на наявність COVID-19, проведено 5 експрес-тестів та 6 методів діагностики ПЛР – усі негативні. 

Загалом упродовж доби 30 березня до сімейних лікарів КНП «ЦПМСД Мукачівської міської ОТГ» звернулись 39 особі з приводу гострого інфекційного захворювання, з них 13 дітей.

За період карантину на самоізоляції перебуває 630 осіб, з яких у 52 випадках діагностовано гостре респіраторне захворювання. Всі вони перебувають під наглядом сімейних лікарів. 61 особа термін самоізоляції завершила.

На стаціонарному лікуванні в КНП «Мукачівська ЦРЛ» перебуває 112 пацієнтів. Госпіталізації в інфекційне відділення на протязі доби не було. Всього на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні 4 особи, 2 випадки гострої вірусної пневмонії, що підлягають переводу в пульмонологічне відділення, 1 випадок гострої вірусної інфекції виписується на амбулаторне лікування, 1 випадок підозри на вірусний гепатит А не підтвердився і пацієнт також виписується під нагляд сімейного лікаря. 1 пацієнт з гострою пневмонією госпіталізований в пульмонологічне відділення. Всього станом на 9.00 31.03.2020 в пульмонологічному відділенні лікується 11 пацієнтів з пневмонією.

В реанімаційному відділенні на лікуванні 2 пацієнти, захворювання яких не пов’язано з респіраторним захворюванням.

1 пацієнтка з підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР перебуває на стаціонарному лікуванні в Закарпатській обласній клінічній інфекційній лікарні. Стан задовільний. По даному випадку встановлено 48 контактних осіб, двадцять з яких обстежується на COVID-19 методом полімерно-ланцюгової реакції Закарпатським обласним лабораторним центром .

Всього методом полімерноланцюгової реакції обстежено 53 особи, за останню добу – 6 (результат негативний). 1 проведено швидкий тест – результат негативний.

Епідемічна ситуація на території Мукачівської міської ОТГ є стабільною та контрольована

 
31 березня 2020р.

Теги: пневмонія, госпіталізація, пацієнт

Коментарі

Читатель 31.03.2020 / 11:27:56
Это не страшно. Страшно, что нет реальной статистики до сих пор. Пусть будет выявлено массовым тестированием пару тысяч, но это будет реальная статистика, чем рисовать "сегодня 500, завтра 600"...

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:21
/ 1
У Виноградові горіли припарковані мікроавтобуси Фото новина
13:09
На Ужгородщині рятувальники загасили пожежу на території недіючої ферми Фото новина
11:04
/ 1
На Тячівщині 8-річний хлопчик отримав майже 50% опіків тіла через спалювання сміття
17:58
На Ужгородщині горіли гараж і житловий будинок Фото новина
09:29
/ 5
В Ужгороді внаслідок перекидання мікроавтобуса загинув 34-річний водій Фото новина
16:11
На Мукачівщині серед ночі спалахнула масштабна пожежа у приватному дворі Фото новина
09:56
/ 1
У Румунії знайшли українця, який кілька днів блукав у горах без зв’язку Фото новина
17:01
/ 3
У суді на Закарпатті врятували жінку під час епілептичного нападу Фото новина
16:22
Нічна пожежа на Берегівщині знищила сонячні панелі та покрівлю будівлі Фото новина
12:02
У Карпатах румунські рятувальники шукають ще одного виснаженого українця
09:24
/ 1
У горах Румунії врятували виснаженого українця Фото новина
11:12
На Ужгородщині ледь не згорів недобудований житловий будинок Фото новина
17:22
На Рахівщині рятувальники та медики переносили важкохворого через підвісний міст Фото новина
15:45
/ 1
У Рахівському районі з води дістали тіло жінки Фото новина
16:42
На Берегівщині вночі горів будинок Фото новина
09:51
/ 2
У Румунії українця евакуювали гелікоптером із гір Фото новина
09:25
/ 4
На Закарпатті сталася масштабна пожежа на горі Пікуй Фото новина
15:36
/ 2
У Мукачеві медики «швидкої» врятували знесилену дівчину, яка не могла дістатися до лікарні Фото новина
20:39
/ 1
У Колодному на Тячівщині в пожежі врятували літню жінку і маленьку соню Фото новина
12:52
На Тячівщині вночі згорів гараж із двома автомобілями Фото новина
10:16
На Берегівщині рятувальники загасили пожежу у житловому будинку Фото новина
16:07
На Ужгородщині горів житловий будинок Фото новина
16:54
На Рахівщині жінка потрапила до реанімації після нападу корови Фото новина
16:02
/ 1
У Карпатах виявили тіло чоловіка, який намагався незаконно перетнути кордон Фото новина
14:03
Біля Чопа під час руху загорівся пасажирський потяг Фото новина
» Всі новини