На пожежі у Рахівському районі отруїлись чадним газом троє дітей (ФОТО)

30 березня о 10:10 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в с. Лазещина Рахівського району. Тут загорівся двоповерховий житловий будинок багатодітної родини.

На пожежі у Рахівському районі отруїлись чадним газом троє дітей (ФОТО)

На місце негайно було направлено вогнеборців державного пожежно-рятувального поста смт Ясіня та 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рахів у складі 2 одиниць техніки та 8 вогнеборців. По прибуттю з’ясувалось, що осередком займання стала одна з кімнат на другому поверсі будівлі. Вогнеборці локалізували загорання об 11:05 та повністю ліквідували об 11:43.

Уже після ліквідації пожежним повідомили, що в будівлі, на момент виникнення загорання, перебувало 3 дітей: тримісячна дівчинка, однорічний хлопчик та їхня 5-річна сестра. Мати на цей момент у хліві порала по господарству. Через деякий час жінка почула крики дітей та миттю кинулася до оселі. Остання вже майже вщент була заповнена димом. На допомогу прибігли односельчани. І вже разом вони вивели дітлахів з осередку пожежі та відвели до сусідів, де в дітлахів почали проявлятись симптоми отруєння чадним газом. Їх і помітили вогнеборці, які прийшли пересвідчитися, що з дітьми все гаразд.

Старша дівчинка почала втрачати свідомість, тож до прибуття екстреної медичної допомоги бійці ДСНС надали їй першу долікарську допомогу. А потім на руках віднесли до автівки медиків, адже через гірські автошляхи транспортний засіб не зміг дістатися місця пригоди.  Дітей було госпіталізовано до лікувального закладу.

Що стало причиною пожежі, встановлюють правоохоронні органи, однак не виключено й те, що до появи вогню в оселі могли призвести  дитячі пустощі з вогнем, повідомляють в У ДСНС  України у Закарпатській області.

30 березня 2020р.

Теги: діти, отруєння, пожежа

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
16:00
/ 1
На Берегівській-об'їзній у Мукачеві зіткнулися автомобіль "Нової пошти" і трактор, водій якого – в реанімації Відео новина
15:04
У селі Гать на Берегівщині зіткнулися Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter і Dacia Logan Фото новина
11:39
Жінку з Бедевлі на Тячівщині судитимуть за те, що передала мотоцикл підлітку
11:32
/ 1
У Жденієві на Мукачівщині згорів УАЗ-3303
11:21
У четвер і п'ятницю у Лалові на Мукачівщині згоріли два причепи з вугіллям
17:22
У Мукачеві горіли два гаражі в гаражному кооперативі Фото новина
17:15
У районі Петроса рятувальники допомогли підлітку, що хворий пішов у похід Фото новина
00:14
/ 1
На місці зруйнованого мосту між Жденієвом і Підполоззям облаштували тимчасову переправу Відео новина
17:35
В Ужгороді внаслідок зіткнення 3-х авто одне, з двома дітками у салоні, перекинулося на дах Фото новина
17:11
/ 3
Через обвал мосту між Підполоззям і Жденієвом на Мукачівщині 2-річного малюка з температурою 40°С і судомами на руках переносили через річку Фото новина
16:34
У приужгородських Оноківцях вогонь з покинутого будинку перекинувся на сусідську оселю Фото новина
01:06
/ 1
У дозволі для руху вантажівок зі щебенем через міст, що обвалився, було відмовлено, а на місці НП аврально споруджують тимчасову переправу Фото новина
22:26
У Перечині разом з навісом згорів легковий Citroen Фото новина
20:01
/ 8
У Жденіївській громаді вантажівки, що возять каміння для "бюджетної" дороги для вітропарків, обвалили міст Фото новина
15:18
У Розтоках на Рахівщині розшукали зниклого 2-річного хлопчика Фото новинаВідео новина
15:03
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині жінка з Мукачева загинула під час спалювання сухотрав'я Фото новина (РОЗШИРЕНО)
11:22
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині жінка згоріла, спалюючи сухостій
» Всі новини