У пунктах пропуску Чопського загону продовжують пропуск громадян України, що повертаються з Євросоюзу

Прикордонники Чопського загону продовжують пропускні операції щодо громадян України, які повертаються з держав Європейськогосоюзу. Усього з 17 березня цього року через пункти пропуску Чопського загону заїхали 20317 українців та 821 іноземець.

Відповідно до введених урядом обмежень, на територію України пропускать лише тих іноземних громадян, які мають дозвіл на тимчасове або постійне проживання у нашій державі, та тих, які здійснюють міжнародні вантажні перевезення.

Варто нагадати, що прикордонний контроль здійснюється виключно щодо осіб, які прямують автотранспортом. Пропуск пішоходів тимчасово припинено. Тому, у взаємодії з обласними органами влади та ДСНС було забезпечено перевезення наших співвітчизників з суміжних пунктів пропуску для проходження прикордонно-митного контролю у пунктах пропуску  «Ужгород» та «Тиса». Воно здійснюється автобусами, організованими Закарпатською облдержадміністрацією за домовленістю з приватними перевізниками, які здійснюють транспортування окремо на договірних умовах з пасажирами. Також на українсько-словацькому кордоні для перевезення громадян залучено автобус оперативно-рятувальної служби ДСНС.

За минулу добу на в’їзд в Україну було оформлено 1046 українців. Усі в обов’язковому порядку проходять температурний скринінг та підписують інформовану згоду на проведення протиепідемічних та/або профілактичних заходів, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Чопського прикордонного загону.

 

30 березня 2020р.

Теги: пропуск

НОВИНИ: Соціо

09:09
/ 1
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
09:01
Стало відомо, коли на Закарпатті вимикатимуть світло 2 грудня
15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
10:57
В Ужгороді сьогодні попрощаються із захисником Золтаном Калої Фото новина
10:05
/ 1
У селі Видричка на Рахівщині попрощалися із полеглим захисником Степаном Павлючком Фото новина
09:06
Оприлюднено прогнозний графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 грудня
16:45
У Мукачівському замку відкрили резиденцію Святого Миколая Фото новина
12:51
У селі Видричка на Рахівщині попрощаються із Героєм Степаном Павлючком Фото новина
10:18
У Берегові стартував Благодійний різдвяно-новорічний ярмарок на площі Кошута Фото новина
09:06
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 30 листопада
17:39
/ 3
У Мукачеві провели акцію на підтримку полонених та зниклих безвісти військових Фото новина
12:41
/ 2
Жителька Нижнього Болотного на Хустщині відзначила 100-літній ювілей Фото новина
10:41
/ 1
У Часлівцях на Ужгородщині попрощаються із полеглим Героєм Михайлом Дюриком Фото новина
09:02
/ 1
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 29 листопада
» Всі новини