У ході публічної консультації в Ужгороді 77,2% учасники обговорення підтримали ідею побудови підземного паркінгу на Поштовій

Публічна консультація стартувала 12 березня та тривала до 25 березня включно.

У ході публічної консультації в Ужгороді 77,2% учасники обговорення підтримали ідею побудови підземного паркінгу на Поштовій

За цей час до обговорення долучилося 1042 місцеві мешканці. Ужгородці мали можливість висловити свою думку, надсилаючи СМС з номером відповіді або використовуючи систему «Ваша думка».

У результаті більшість мешканців, а саме 77,2%, або 804 учасники обговорення, підтримали ідею побудови багаторівневого підземного паркінгу на площі Поштовій за умови, що паркінг має бути побудований в межах об'єму площі та зі збереженням наземної функції як громадського простору. Однак чимало ужгородців не підтримують ідею такого будівництва – а саме 22,8%, або 238 учасників публічної консультації висловилися проти побудови паркінгу.

Публічні консультації – це відкрите обговорення конкретного питання, пропозиції щодо вирішення певної ситуації, яке здійснюється на території громади, області чи держави в цілому. Публічні консультації допомагають налагодити діалог між місцевою владою та громадянами (зацікавленими сторонами), почути різні точки зору/пропозиції та, як наслідок, прийняти найкраще рішення. Це інструмент, який надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, які ухвалюють органи місцевого самоврядування. У жовтні 2019 року команда Інституту «Республіка» зафіксувала позначку в 50 публічних консультацій, які були проведенні на місцевому рівні в Україні.

 

26 березня 2020р.

Теги: паркінг, побудова, консультація

НОВИНИ: Соціо

12:14
На Закарпатті перед залізничними переїздами встановлюють знаки «Стоп» через відключення світлофорів
11:04
На війні з рф поліг захисник із Нижнього Солотвина на Ужгородщині Олексій Романенко Фото новина
10:06
/ 1
У Мукачеві щодня о 9:00 зупинятимуть транспорт для хвилини мовчання
08:44
Коли вимикатимуть світло на Закарпатті 17 лютого
18:13
/ 3
Столітній ювілей відсвяткувала педагогиня з Ужгорода Фото новина
16:21
У селі Люта на Великоберезнянщині попрощалися із захисником Юрієм Галаговцем Фото новина
15:30
У горах Рахівщини заблукала туристка зі Львова Фото новина
15:12
Скеля Чур, язичницьке капище й аура пралісів – Карстовий міст у Карпатах Фото новина
13:01
/ 2
Рятувальники на Драгобраті допомогли туристам, які заблукали під час спуску Фото новина
12:22
На Ужгородщині нетверезий водій наїхав на 65-річну жінку Фото новина
16:50
/ 2
У Глибокому на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні Олександром Топорницьким Фото новина
09:25
/ 2
На кордоні з Румунією фотопастки зафіксували рись Фото новина
15:08
Подорож на Драгобрат: екоосвітня програма у високогір’ї Карпат Фото новина
13:13
/ 3
У селі Ботфалва на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні з росією Миколою Колбасом Фото новина
23:23
Стартував фестиваль "Ужгородська палачінта" Відео новина
22:53
В Ужгороді попрощалися із Сергієм Жганичем, що поліг ще в жовтні 24-го Фото новина
15:42
/ 5
Закарпатські прикордонники викрили серію підроблених «Зелених карт» Фото новина
14:33
У Мукачеві волонтери зустріли родину з Краматорська, яка постраждала від обстрілу Фото новина
13:11
/ 2
Берег Закарпатського Моря – ландшафтний заказник Фото новина
12:45
На Закарпатті рятувальники розшукали в лісі знесиленого чоловіка, який заблукав через туман Фото новина
11:22
У Тячеві попрощалися з полеглим Героєм Павлом Гриньком, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
» Всі новини