Словаччина до 28 березня відкриває пішохідний перехід в Ужгороді

Тимчасово, до 28.03.2020 р., відкривається можливість пішохідного перетину словацько-українського кордону у пункті пропуску “Вишнє Нємецке-Ужгород”.

Словаччина до 28 березня відкриває пішохідний перехід в Ужгороді

Про це інформує Посольство України у Словаччині.

Найближчі до словацько-українського кордону населені пункти: Михайлівці, Гуменне, Кошиці, до яких можливо добратися потягом / автобусом. Інформацію щодо розкладу руху потягів / автобусів можливо знайти ТУТ.

Квитки на потяг можливо придбати ТУТ.

З’явилася також можливість дістатись в Україну з міжнародного аеропорту Відень рейсом авіакомпанії Skyup (виліт о 12:10, 27.03.2020).

Виїзд з території Словаччини до Республіки Австрія відкритий. Проте, у разі необхідності повернутися на територію Словаччини (у випадку скасування рейсу), зробити це зможуть лише ті іноземці, які мають дозвіл на постійне або тимчасове проживання на території СР.

Громадянам України, які перебувають на території Словаччини, в посольстві наполегливо рекомендують скористатися наявними можливостями для повернення в Україну, якщо вони не готові залишитися за кордоном на невизначений термін.

 

25 березня 2020р.

Теги: перетин, Словаччина

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:03
На Закарпатті на квадроциклах спускали з гір 12-річного туриста, що підвернув ногу Фото новина
11:29
Кількість випадків отруєння у відвідувачів Шипота на Закарпатті зросла до 38
16:55
На Львівщині госпіталізували 10 дітей, що отруїлися під час подорожі на Закарпаття
10:19
/ 5
У 9 учасників фестивалю "Шипот" зафіксовано випадки гострих кишкових інфекцій
15:01
/ 1
В Ужгороді чоловік, що незаконно утримував в квартирі дівчину, тікаючи від поліції впав з 7-го поверху
10:30
/ 1
Через негоду тимчасово призупинено роботу ПП "Дзвінкове" на кордоні з угорщиною Фото новина
18:43
У Бедевлі на Тячівщині через пожежу в гаражі згоріли припарковані поруч причепи і бульдозер Фото новина
15:49
/ 1
На Рахівщині біля румунського кордону виявили тіло невідомого чоловіка Фото новина
14:14
У суботу в Ужі та Латориці виявили потопельників
13:16
У Чинадійові через пожежу в надвірній споруді з сіном "підгоріли" два припарковані поруч авто Фото новина
14:06
/ 4
У Великих Лучках на Мукачівщині, влетівши в прибудову магазину на узбіччі, загинув мотоцикліст Фото новина
13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
16:00
/ 1
На Берегівській-об'їзній у Мукачеві зіткнулися автомобіль "Нової пошти" і трактор, водій якого – в реанімації Відео новина
15:04
У селі Гать на Берегівщині зіткнулися Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter і Dacia Logan Фото новина
11:39
Жінку з Бедевлі на Тячівщині судитимуть за те, що передала мотоцикл підлітку
11:32
/ 1
У Жденієві на Мукачівщині згорів УАЗ-3303
11:21
У четвер і п'ятницю у Лалові на Мукачівщині згоріли два причепи з вугіллям
17:22
У Мукачеві горіли два гаражі в гаражному кооперативі Фото новина
» Всі новини