У Хусті п'яний водій ВАЗу пошкодив шлагбаум на в’їзді в пішохідну зону і втік (ФОТО)

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували факти керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння у Великоберезнянському, Міжгірському, Мукачівському, Виноградівському, Берегівському, Хустському, Тячівському районах.

У Хусті п'яний водій ВАЗу пошкодив шлагбаум на в’їзді в пішохідну зону і втік (ФОТО)

Одразу трьох нетверезих водіїв виявили за минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Дубівського відділення. У Нересниці поліцейські зупинили вночі автомобіль марки «Меrсеdеs Sрrіntеr», який робив незрозумілі маневри. За кермом перебувала місцева жителька, яка не надала водійського посвідчення та мала ознаки алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у водійки 0,73 проміле алкоголю. На правопорушницю склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили її від керування.  

У селі Калини Тячівського району вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили ще один «Меrсеdеs», на якому не працювала одна фара і не освічувався задній номерний знак. Водій, місцевий житель, не мав водійського посвідчення та перебував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 1,58 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

У селі Красна поліцейські зупинили незареєстрований мотоцикл марки «Nаvіgаtоr», яким керував без відповідних документів і в стані алкогольного сп’яніння місцевий житель. Від проходження медосвідування водій відмовився, про що правоохоронці склали в присутності свідків відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.  

У селі Вільхівці на Тячівщині працівники групи реагування патрульної поліції Тячівського відділу зупинили вночі автомобіль марки «Оpеl Vеctrа» іноземної реєстрації, який робив незрозумілі маневри. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування він відмовився.  На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.  

У Виноградові ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2106», про водія якого надійшло повідомлення від небайдужих громадян, що той перебуває в стані алкогольного сп’яніння. За кермом автомобіля перебував нетверезий місцевий житель, який відмовився від проходження медосвідування. На правопорушника склали в присутності свідків адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування. Автомобіль затримано на спецмайданчик.   

У селі Присліп Міжгірського району вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Volkswagen Cаddy», на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Під час проходження медосвідування в лікарні в нього виявили 1,72 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротокол за  керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.   

У місті Хуст ввечері сталася незначна ДТП: автомобіль марки «ВАЗ-2104» пошкодив шлагбаум на в’їзді в пішохідну зону. Водій з місця пригоди втік. Невдовзі його розшукали працівники групи реагування патрульної поліції Хустського відділу. Водій, житель села Рокосово Хустського району, не мав документів на право керування та перебував у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування він відмовився. У присутності свідків на правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування. Автомобіль затримано на спецмайданчик поліції Хуста.   

У селі Яноші Берегівського району вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Меrсеdеs» іноземної реєстрації, на якому не працював поворотник під час виконання маневру. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння, який не надав водійського посвідчення. Від  медосвідування він відмовився. На правопорушника склали в присутності свідків адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського  посвідчення та відсторонили його від керування.   

У Мукачеві пізно ввечері працівники групи реагування патрульної поліції Мукачівського районного відділення зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2101», водій якого, місцевий житель, не мав документів на право керування та був у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування відмовився. На правопорушника склали в присутності свідків адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування. 

Випадок керування в стані алкогольного сп’яніння також задокументували на Великоберезнянщині. 

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

24 березня 2020р.

Теги: водій, шлагбаум

НОВИНИ: Кримінал

13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 18
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
19:19
/ 2
У Негрові на Мукачівщині директорка дитсадка привласнила 650 тис. грн зарплат двох "липових" працівниць Фото новина
17:35
На Закарпатті посадовець допустив вирубку лісу в заповіднику на 4,5 млн грн Фото новина
16:08
Спроба втечі за $15 тисяч: на Закарпатті викрили переправника разом з "клієнтами" Фото новина
14:09
/ 5
На Закарпатті викрили лікаря ВЛК, який за гроші "списував" військовозобов’язаних Фото новина
» Всі новини