Перетин кордону з Румунією на Закарпатті здійснюється в обмеженому режимі

За інформацією, наданою правоохоронцями Румунії, в'їзд на територію Румунії через контрольно-пропускні пункти перетину державного кордону іноземців та осіб без громадянства забороняється, за винятком ситуації, коли вони їдуть транзитом через територію Румунії коридором транзиту, організованим за домовленостями з сусідніми державами.

Перетин кордону з Румунією на Закарпатті здійснюється в обмеженому режимі

Винятково, допускається в'їзд на територію Румунії іноземців та осіб без громадянства, що входять до складу наступних категорій: 

a) є членами сім'ї громадян Румунії;

б) є членами сім'ї громадян інших держав-членів Європейського Союзу або  Європейського економічного простору або Швейцарської Конфедерації з місцем проживання в Румунії;

в) є особами, що володіють візою на тривалий строк перебування, дозволом на проживання або документом,  еквівалентним дозволу на проживання, виданим румунськими органами влади, відповідно до Термінової Постанови Уряду №. 194/2002 про режим іноземців в Румунії перевиданої, з подальшими змінами та доповненнями, або еквівалентним їм документом, виданим органами влади інших держав, відповідно до законодавства Європейського Союзу; 

г) є особами, які рухаються в професійних інтересах, підтверджених візою, дозволом на проживання або іншим еквівалентним документом;

д) є дипломатичним або консульським персоналом, персоналом міжнародних організацій, військовим персоналом або персоналом, який може забезпечити гуманітарну допомогу;

е) є транзитними пасажирами, у тому числі репатрійованими в результаті надання консульського захисту; 

є) є пасажирами, які подорожують з імперативних причин (медичних або сімейних);

ж) є особами, які потребують міжнародного захисту або з інших гуманітарних причин.

Наразі на кордоні з Румунією в пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Дякове» та «Порубне» здійснюється оформлення лише громадян України, які повертаються на територію України та зазначеної вище категорії осіб, які прямують на територію Румунії. 

Перетнути кордон з Румунією у зазначених пунктах пропуску можна лише на транспортних засобах, оскільки пропуск громадян у пішому порядку не здійснюється у зв’язку з тим, що пішохідне сполучення тимчасово припинено (згідно з Розпорядженням КМУ від 13 березня 2020 р. № 288-р).

В Україну можуть в’їхати: громадяни України; особи, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, є подружжям або дітьми громадян України, працівники іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей; водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів, члени екіпажів. (В’їзд в Україну інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ).

Не зможуть в’їхати в Україну: громадяни інших країн та особи без громадянства.

23 березня 2020р.

Теги: перетин, кордон, Румунія

Коментарі

Альона 31.05.2020 / 20:57:36
Коли будуть пускати в румунію

вася капелан 23.03.2020 / 16:59:15
зактити всі кордони нікого не впускати на територію України як сказав беларус бацька Лукашенко нехай там і сидять

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:23
У Чопі чоловік загинув під колесами потяга Фото новина
16:15
Tesla злетіла з дороги та врізалася в дерево на Мукачівщині Фото новина
14:13
На Рахівщині 3-річна дівчинка випила бензин
09:54
/ 1
Зниклого на Закарпатті 15-річного підлітка шукають 35 людей та дрони Фото новина
18:35
/ 1
На Тячівщині внаслідок падіння з мотоцикла загинув 26-річний чоловік
14:36
На Закарпатті 71-річну жінку госпіталізували з ножовими пораненнями голови
13:44
На Берегівщині водій Audi смертельно переїхав чоловіка, який лежав на дорозі Фото новина
12:12
На Мукачівщині рятувальники евакуювали туристку, яка впала зі скелі Фото новина
08:57
/ 1
У Виноградові під колеса мотоцикла потрапила 7-річна дівчинка
14:15
На Тячівщині під час збору ягід у горах помер 53-річний чоловік Фото новина
09:54
/ 4
На Мукачівщині жінка рік не вставала з ліжка, а поруч із нею жили четверо онуків Фото новина
11:06
/ 1
У румунських Карпатах знайшли групу з чотирьох українців Фото новина
18:16
У Мукачеві під час пожежі в багатоповерхівці загинув чоловік, жінка – у важкому стані Фото новина
15:16
/ 1
У Сваляві майже шість годин гасили пожежу на сміттєзвалищі Фото новина
12:55
На Берегівщині дворічний хлопчик проковтнув капсули для прання
09:13
На Хустщині 10-місячне немовля госпіталізували з підозрою на отруєння щурячою отрутою
18:08
У Берегові пожежа в гаражі ледь не знищила будинок Фото новина
16:20
У Довгому рятувальники ліквідували пожежу у вантажівці Фото новина
15:25
В Ужгороді 13-річний хлопець на самокаті зіткнувся з автомобілем Фото новина
12:22
/ 7
Чоловік, який випав із вікна Ужгородського ТЦК, помер у лікарні
09:58
На Перечинщині сусідська собака покусала 9-річну дівчинку
09:04
/ 1
В Ужгородському ТЦК чоловік випав з третього поверху Фото новина
18:26
На Рахівщині під час очищення колодязя знайшли мінометні міни часів Другої світової війни
15:41
На Тячівщині поліцейські врятували 5-річну дівчинку, яка жила просто неба з нетверезими дорослими Фото новина
13:43
/ 1
У Карпатах під час туристичного походу померла 46-річна жінка Фото новина
» Всі новини