Закарпатський нардеп звернувся до прем'єра затвердити перелік робіт, товарів та послуг, необхідних для запобігання коронавірусу

Попри те, що Верховна Рада ще 17 березня ухвалила Закон, де передбачені в тому числі і спрощення процедури для закупівлі товарів і послуг для запобігання поширенню та протидії (COVID-19), Кабмін цей перелік досі не затвердив.

Відсутність цього рішення уряду ставить  під загрозу здійснення закладами охорони здоров’я протиепідемічних заходів в області 

У законі про запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби, який 17 березня 2020 року ухвалила Верховна Рада України, передбачено внести зміни до процедури закупівель на товари, роботи чи послуги, необхідні для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19). Перелік таких товарів, робіт чи послуг та порядок їх закупівлі затверджуються Кабінетом Міністрів України. Попри те, що відповідний закон ВРУ ухвалила ще 17 березня, перелік товарів, робіт та послуг, Кабінетом Міністрів України досі не затверджений. А це перешкоджає закупівлі небхідних товарів та плануванню подальшої роботи закладів охорони здоров'я на період загострення ризику епідемії та ставить під загрозу своєчасність та ефективність протиепідемічних заходів, які мають бути вжиті Департаментом охорони здоров'я Закарпатської обласної державної адміністрації, а також відповідними закладами охорони здоров'я. 

Народний депутат Василь Петьовка звернувся до Прем’єра надати доручення членам та відповідним структурним підрозділам Кабінету Міністрів України розробити, затвердити та офіційно оприлюднити перелік товарів, робіт та послуг, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), на здійснення закупівлі яких не поширюються положення Закону України "Про публічні закупівлі".

21 березня 2020р.

Теги: нардеп, перелік, коронавірус, товари

НОВИНИ: Соціо

14:54
/ 5
Корупційна схема ДІАМ. На чиєму боці держава, коли вершини Карпат забудовують вітряками?
13:06
Укрзалізниця запускає 11 нових поїздів у графіку 2025–2026, зокрема до Закарпаття
09:44
/ 3
На Закарпатті попрощалися з полеглим на Харківщині 23-річним прикордонником Іваном Довганичем Фото новина
09:02
/ 2
Розклад відключень електроенергії на Закарпатті 27 листопада
08:48
ВККС визначила переможців конкурсу на зайняття вакантних посад суддів у Закарпатському апеляційному суді
17:53
/ 1
У Тур’ї Поляні на Ужгородщині попрощаються із полеглим захисником Валерієм Кучерявим Фото новина
15:10
/ 4
В Ужгороді забудовників двох елітних ЖК, зокрема "пальмового" Crystal-а Пересоляка, змусили повернути громаді понад 6 млн грн
15:09
/ 1
В Ужгороді заборонили катання та риболовлю на замерзлих водоймах
13:18
/ 1
На Закарпатті виявили понад 2 тисячі випадків домашнього насильства за 10 місяців
12:10
Підтверджено загибель військового із Горінчева на Хустщині Павла Дуткевича Фото новина
10:20
У Мукачеві зупинили водія, який вдруге за рік їздив напідпитку та без права керування
17:29
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 49-річним сержантом Михайлом Луп’яком Фото новина
15:53
У Мукачеві обговорили пошукову роботу щодо полонених та зниклих бійців Фото новина
14:47
У селі Великі Лази на Ужгородщині проведуть в останню путь полеглого Героя Івана Довганича Фото новина
13:29
Понад пів сотні жителів Ізи пройшли тест на гепатит А Фото новина
12:20
Закарпатці можуть отримати 6 500 грн у межах програми «Зимова підтримка»
11:01
На Мукачівщині підприємиця «віджала» сусідську землю під ресторан Фото новина
08:54
Стало відомо, коли 25 листопада вимикатимуть світло на Закарпатті
17:38
Закарпатські прикордонники затримали чотирьох чоловіків біля кордону з Румунією Фото новина
16:51
В Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Луп’яком Фото новина
16:24
До Мукачева прибули евакуйовані родини з Дніпропетровської та Запорізької областей Фото новина
15:52
На Тячівщині згоріла новозбудована лазня під час першого розпалювання Фото новина
11:27
На гірських дорогах Закарпаття рух ускладнений через сильний снігопад Фото новина
08:54
Оновлений графік вимкнень електроенергії на 24 листопада від Закарпаттяобленерго
17:46
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Горошником Фото новина
» Всі новини