Вартість проїзду в ужгородських маршрутках знову зросте?

Ужгородські перевізники наполягають на ціні 1 грн. 50 коп. за проїзд.

Вартість проїзду в ужгородських маршрутках знову зросте?

Що стосується питання подорожчання вартості проїзду в громадському транспорті у зв’язку з ростом цін на пальне, то Антимонопольний комітет заявляє, що подорожчання проїзду в маршрутках, на чому наполягають перевізники, не має економічного підгрунтя. «Відсутність належного контролю за реалізацією та обліком проданих приватними автоперевізниками квитків не дозволяє визначити обґрунтованість тарифів на проїзд», — ідеться в повідомленні прес-служби АМКУ. Натомість це сприяє тінізації ринку перевезень, розвитку корупції та недоотриманню платежів, які можна було би спрямувати на компенсацію пільгового проїзду громадян та на підвищення безпеки перевезень, додається в повідомленні.
«Встановлення тарифів на проїзд у автобусних маршрутках здійснюється безпосередньо перевізниками, які повинні виходити з власних виробничих витрат на надання послуг. У свою чергу, місцеві органи влади та самоврядування мають погоджувати тарифи з врахуванням їх обґрунтованості», — повідомляє «Українська правда», цитуючи повідомлення прес-служби АМКУ.
За коментарем щодо можливості підвищення вартості проїзду в громадському транспорті Ужгорода ми звернулися до начальника відділу промисловості, транспорту та зв’язку Ужгородської міськради Володимира Талісмана: «Питання підняття вартості проїзду в громадському транспорті якраз обговорювалося на останній комісії, — повідомив пан Володимир. — Тоді ужгородські перевізники наполягали на підвищенні до 1 грн. 50 копійок. Однак у ході аналізу було вирішено встановити ціну в розмірі 1 грн. 20 коп. Наразі триває стадія обговорення цього питання, після чого його винесуть на розгляд депутатам, але найімовірніше з 1 квітня вартість проїзду складатиме таки 1 грн. 20 коп.».

За інформацією РІО
23 березня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

09:48
У Великих Лазах на Ужгородщині попрощаються з 42-річним воїном Євгеном Калиняком Фото новина
09:01
/ 5
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень на 20 листопада
18:31
В Ужгороді водій їздив п’яним і спричинив ДТП Фото новина
17:17
На Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів, яких маскували під військових Фото новина
14:53
/ 3
Лікаря на Міжгірщині судитимуть за завищення ціни рентген-апарата на понад пів мільйона грн Фото новина
13:35
/ 1
У Мукачеві попрощаються із полеглим Героєм Євгеном Мазієм Фото новина
10:41
/ 3
Жителі села Іза протестують через запровадження карантину після спалаху гепатиту А Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень електроенергії на 19 листопада
17:26
/ 1
Ужгородка розтрощила дорожній знак та втекла Фото новина
11:30
/ 1
Черговий раунд для забудови полонини Руна: ліс на Закарпатті обстежать під будівництво ЛЕП
09:24
/ 2
Кінолога Чопського прикордонного загону Андрія Сливоцького та його вівчарку Вайка відзначили на всеукраїнській церемонії "Чотирилапі захисники"
08:45
Під час конкурсу "Міс і Місіс Закарпаття" активістки вийшли з плакатами проти руйнування гір під вітряки Фото новина
17:43
Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, які намагалися втекти до Словаччини Фото новина
15:35
Нічна пожежа у Новому Давидкові знищила гараж Фото новина
15:11
Стало відомо про загибель Івана Дорогі з Великої Копані Виноградівської громади, що вважався зниклим безвісти з 2023-го Фото новина
14:31
На Донеччині поліг Сергій Юхимчук з Червеньова на Мукачівщині
18:45
/ 5
Підтверджено загибель на війні захисника із села Майдан на Міжгірщині Володимира Вдовенка Фото новина
14:26
/ 1
На Закарпатті камера прикордонників зафіксувала бурого ведмедя Фото новина
09:09
/ 1
Закарпатські лікарі відновили ріст кістки 12-річній пацієнтці без складної операції Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф поліцейським Юрієм Василиженком Фото новина
14:14
/ 1
Закарпатці зустріли евакуаційний поїзд із ДніпропетровщиниФото новина
12:45
/ 2
Найстарша жителька Іршавської громади відсвяткувала 104-й день народження Фото новина
10:35
/ 1
Перший незалежний іспит з медицини невідкладних станів стартував на Закарпатті Фото новина
15:42
У Мукачеві окропили землю молодим вином на відкритті міжнародного форуму виноробів Фото новина
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем Фото новина
» Всі новини