У пункті пропуску "Ужгород" оформили майже три сотні українців, що поверталися додому (ФОТО)

Сьогодні від дев’ятої ранку у пункті пропуску «Ужгород - Вишнє Нємецьке» організовано оформлення та пропуск громадян України, які прямують на територію нашої держави.

У пункті пропуску "Ужгород" оформили майже три сотні українців, що поверталися додому (ФОТО)

У звязку з епідеміологічною ситуацією та карантинними заходами, багато з наших співвітчизників повертаються з країн Євросоюзу. Через припинення міжнародного автобусного, залізничного та повітряного сполучення, вони проходять прикордонно-митні процедури у пункті пропуску «Вишнє Нємецьке» у пішохідному  порядку.

Задля забезпечення комфортних умов перетину кордону та дотримання чинного законодавства, прикордонниками Чопського загону з взаємодії з Закарпатською облдержадміністраціїю та Державною митною службою було забезпечено транспортне перевезення наших співвітчизників. Подорожніх доправляють мікроавтобусами безпосередньо у пункт пропуску. В обовязковому порядку проводиться температурний скринінг. До того ж, усі особи заповнюють бланки письмового зобов’язання  про самоізоляцію та звернення до сімейного лікаря по прибутті до місць проживання. Процедура займає до 20 хвилин часу.

Після проведення відповідних прикордонно-митних формальностей громадян перевозять за межі пункту пропуску. Наразі завершено оформлення майже 300 наших співвітчизників. За інформацією Прикордонної поліції Словаччини, такий пропуск пішоходів ними буде здійснюватися до 19.00 22 березня 2020 року, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Чопського прикордонного загону.

 
17 березня 2020р.

Теги: українці, повернення, пункт пропуску

Коментарі

УА5 18.03.2020 / 07:06:41
А що скупе і жадне начальство митниці на автобусах заробляє і надалі щоб перевести через український кпп цих пішоходів. Не хотять їх так пропускати ,під придлогом що не оснащений кпп для пішоходів.Ворюжки в пагонах зелених

натали 6 18.03.2020 / 04:54:59
Молодци додому в тяжку хвилину йдуть.Ридних берегти и тут робити.На Вкраини ридний

Дохтур 17.03.2020 / 21:46:28
А чому вони ся з"юрмили, як ті вівці? Місця досить! Відстань один від одного!

НОВИНИ: Соціо

11:14
У Києві пропонують перейменувати вулицю на честь відомого закарпатця Степана Гіги
09:04
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW Фото новина
17:09
На Закарпаття почали доставляти вакцину проти ВПЛ для безоплатних щеплень
15:11
В Ужгороді пройшла благодійна різдвяна коляда Фото новина
11:18
У центрі Ужгорода запроваджують односторонній рух на двох вулицях (КАРТА)
09:18
Після поранення у львівському госпіталі помер Герой із села Букове на Берегівщині Олексій Чорний Фото новина
18:21
/ 1
Евакуаційний потяг із Дніпропетровщини прибув до Мукачева Фото новина
17:04
В Ужгороді патрульні затримали п’яного водія після ДТП
16:37
На Закарпатті немовля народилося вдома до приїзду медиків Фото новина
15:48
У столиці Чехії розшукують 42-річного закарпатця Фото новина
14:28
На Закарпатті біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця Фото новина
11:42
На Закарпатті туристичних гідів навчали надавати першу медичну допомогу туристам Фото новина
10:48
Додаткові поїзди на Закарпаття курсуватимуть з кінця грудня до кінця січня
18:02
/ 3
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
10:01
У Мукачеві патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
09:05
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 грудня
18:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Тячева Іван Онa Фото новина
14:27
Офіційно підтверджено загибель Захисника з Виноградова Юрія Будогазі Фото новина
11:20
На війні з рф поліг прикордонник із села Сойми на Міжгірщини Юрій Бунча Фото новина
08:55
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 24 грудня
21:33
"Зорі зійшлися – ми з Кайрою знову разом!": прикордонник з Чопського загону після полону повернувся по свою собаку-"пенсіонерку" Відео новина
17:55
/ 1
У Мукачеві попрощалися з Героєм Миколою Кіяном, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:02
Закарпатська митниця оприлюднила час очікування на пунктах пропуску до ЄС
15:34
Відділ прикордонної служби "Ужгород" Чопського загону запрошує на військову службу за контрактом
» Всі новини