На виїзному засіданні колегії МВС України Луценко вручив начальнику закарпатської міліції подяку від Тимошенко за вагомі результати в роботі

Сьогодні, 22 березня, на базі УМВС України у Вінницькій області відбулось виїзне засідання колегії МВС України під головуванням Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, де були проаналізовані результати діяльності міліції та сфокусовано подальші зусилля правоохоронців на п’яти основних пріоритетах : забезпечення прав та свобод людини, підвищення рівня безпеки дорожнього руху, боротьба з організованою злочинністю, корупцією, хабарництвом, іншими злочинами у сфері службової діяльності; протидія наркоманії, нелегальній міграції та торгівлі людьми.

На виїзному засіданні колегії  МВС України Луценко вручив начальнику закарпатської міліції подяку від Тимошенко за вагомі результати в роботі

Озвучені Міністром акценти в роботі МВС, викликані реаліями часу та масштабними демократичними перетвореннями в суспільному житті країни.
У зібранні взяли участь члени колегії МВС, керівники структурних підрозділів та начальники обласних управлінь міліції. Юрій Луценко зазначив, що для зняття старих пострадянських нашарувань в роботі МВС та переводу роботи міліції на сучасні стандарти за погодженням з Прем’єр-міністром України затверджено нову структуру центрального апарату МВС. Відповідно до неї створено один, ліквідовано два, реорганізовано 8 структурних підрозділів міністерства, скорочено 4 посади заступників Міністра, заміщено 270 керівних посад УМВС, ГУМВС, номенклатури міністерства. Великі надії у боротьбі зі злочинами, пов’язаними з сексуальною експлуатацією неповнолітніх, покладаються керівництвом МВС на новостворений підрозділ по боротьбі з кіберзлочинністю. «Трагічний випадок донецького серійного педофіла поставив нас обличчям до цієї проблеми, яка сьогодні є актуальною в державі», - зазначив Юрій Луценко.
Для належного захисту конституційних прав і свобод громадян у МВС створено управління моніторингу прав людини в діяльності органів внутрішніх справ, на регіональному рівні введено посади помічників начальників УМВС з цих питань.
Міністерством взято курс на якісне посилення протидії економічним злочинам. Сьогодні сили і засоби міліції зосереджено на викритті тяжких багатоепізодних злочинів зі значними матеріальними збитками. Юрій Луценко звернув увагу керівників обласних міліцейських підрозділів на те, що результатом роботи міліції має бути не прикрашена статистика, а реальна боротьба з високопоставленими чиновниками-хабарниками, що є демонстрацією суспільству ефективної роботи міліції.
Під час колегії Міністр внутрішніх справ започаткував нову традицію відзначати найкращих міліціонерів, які здобули вагомих результатів на фронті боротьби з економічною злочинністю, спеціальною відзнакою МВС «Козацька слава». Першими , хто був удостоєний честі отримати з рук Міністра внутрішніх справ сувенірний кортик стали підполковник міліції Олексій Хлєбніков, начальник сектору протидії хабарництва ВДСБЕЗ УМВС України у м. Севастополі, за викриття отримання хабара у розмірі 450 тисяч доларів та майор міліції Олександр Гуцал, заступник начальника відділу боротьби з корупцією УБОЗ ГУМВС у м. Києві, під керівництвом якого було затримано «на гарячому» високопосадовця з хабарем у сумі 500 тисяч доларів.
Юрій Віталійович висловив подяку усім присутнім керівникам за роботу, здійснену у напрямку забезпечення безпеки дорожнього руху на автошляхах держави. Завдячуючи ефективній роботі підрозділів ДАІ у цьому році було збережено 274 людських життя. Міністр проінформував, що в найближчому майбутньому буде законодавчо закріплено відеофіксацію порушень на дорогах, що полегшить процедуру притягення винних осіб до відповідальності.
В ході зібрання Юрій Луценко вручив начальникам УМВС України у Вінницькій та Закарпатській областях Василю Поліщуку та Віктору Чіпаку Подяки Прем’єр-міністра України за вагомі результати в напрямку правоохоронної діяльності та активну життєву позицію.
На завершення виступу очільник Міністерства наголосив на головному завданні , яке наразі стоїть перед працівниками міліції - « всі, хто стоїть на обліку як кримінальні злочинці, мають бути притягнуті до відповідальності, або покинути територію України».

За інформацією ВЗГ УМВС України у Вінницькій області
22 березня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

14:04
/ 2
На вечір суботи та у ніч проти неділі на Закарпатті прогнозують грози зі зливами, шквальним вітром, градом і мокрим снігом
13:56
На Закарпатті відкривають пункти пропуску на кордонах зі Словаччиною
10:47
/ 1
На Закарпатті через йододефіцит у 4 рази більше захворювань щитовидної залози, ніж в інших областях країни
10:27
/ 5
На Міжгірщині пройшла конференція щодо розвитку туризму
10:16
/ 2
"Велике будівництво" триває на Закарпатті
09:36
За безпекою дорожнього руху на Закарпатті слідкуватимуть додаткові патрулі
02:34
/ 4
В Ужгороді на погоджувальній комісії по "Кірпічці" громадськість відстояла додатковий шмат території майбутнього парку від забудови
02:18
На Тячівщині жителі Дубового вийшли на попереджувальну акцію через ями в центрі селища
01:55
На Закарпатті мобільні групи перевірятимуть на кордоні з Угорщиною посилки заробітчан (ДОКУМЕНТ)
01:25
На Закарпатті обговорили проєкт "Мале карпатське коло"
01:14
Угорщина повідомила, що відтерміновує відкриття пунктів пропуску на українсько-угорському кордоні зі свого боку
18:00
/ 3
Угорщина погодила відкриття 4 пунктів пропуску на Закарпатті
17:53
/ 1
Останній дзвоник відсвяткували дистанційно у школах Закарпаття
16:29
/ 1
В Ужгороді шукають кандидатів на звання почесного громадянина міста і претендентів на почесну відзнаку міськради
14:43
/ 2
Суд підтвердив обов'язок підрядника відшкодувати збитки за неякісний ремонт частини вулиці Капушанської в Ужгороді
14:26
На Закарпатті з 1 червня послаблюють карантин: дозволяють пасажирські перевезення, роботу готелів і спортзалів
13:03
/ 5
Ще 7 нових автобусів "Електронів" закуплять в Ужгороді
12:05
/ 2
На Закарпатті торік було зареєстровано 7 506 шлюбів і народилося 13 016 дітей
11:00
Закарпаття готове до переходу на другий етап послаблення карантину – МОЗ
10:54
КПП "Лужанка" й "Горонглаб" на Закарпатті відновлюють роботу
03:17
/ 1
У Сумах на Алеї Слави відкрили пам'ятник колишньому командиру 128-ї окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади Є.Коростельову
18:05
До 1 липня в Ужгороді можна пропонувати претендентів на премію імені Петра Скунця
17:35
/ 2
В Ужгороді триває капремонт площі Петефі
15:40
На складання ЗНО на Закарпатті зареєструвалися 12 тисяч 834 учасники
15:06
/ 4
29 травня на Закарпатті вирішуватимуть щодо пом'якшення карантину, а з 1 червня запустять потяг Київ-Ужгород
» Всі новини