Мережа "Епіцентр" працюватиме в умовах карантину

Про це йдеться в повідомленні, отриманому редакцією "Закарпаття онлайн".

Мережа "Епіцентр" працюватиме в умовах карантину

Насамперед, в "Епіцентрі" наголошують на тому, що виконують соціальну місію.

По-перше, мережа Епіцентр спрямовує 1% від обороту на закупку медичного обладнання та засобів захисту. Тут розраховують ЩОМІСЯЦЯ направляти на допомогу країні 40-50 млн грн для закупівлі медичного обладнання, масок, дезінфікуючих засобів та засобів захисту.

"Епіцентр" обіцяє передати 100 апаратів штучної вентиляції легень лікарням Києва, Київської області та всіх обласних центрів і великих міст України.

"Згідно із заявою президента щодо необхідності безперебійної роботи аптек, АЗС, продуктових магазинів та магазинів побутових товарів, ми продовжуємо виконувати соціальну місію та працювати. Епіцентр забезпечує в своїх магазинах наявність та продаж захисних масок, антисептиків, побутових засобів дезінфекції, спиртовмісних засобів та базових харчових продуктів", - наголошують автори звернення.

 

16 березня 2020р.

Теги: коронавірус, COVID-19, карантин, Епіцентр

Коментарі

Alina 2021-04-06 / 10:46:45
Доброго дня, а ви працюєте чи ні?

Саша 2020-03-21 / 09:42:35
Чому все закрито а ви відкриті і розносете короновірус???

Doom Day 2020-03-19 / 15:56:33
Нік 2020-03-17 / 20:48:18 Ну ты и уеб.....
Видимо ты доктор наук и знаешь все о вирусах и патогенных организмах.
Мне тебя жаль, как и то что аппаратов Ивл слишком мало.
Конечно же чтобы твой куриный мозг что то понял, нужно чтобы умирало в Украине по 1000 человек в день.Шути дальше катайся,ходи по магазинам и молись чтобы ты не был следующим....

Сіма 2020-03-19 / 12:23:55
Краснодонців непродовольча частина закрита на карантин як і все місто, а епіцентр працює на всю .Не справедливо прикриватися обіцянками і продажем антисептиків яких у них нема.У всіх карантин, а епіцентр заробляє .Де справедливість ???Ось так ми переможемо коронавірус .У мене нема слів

Жаливв 2020-03-18 / 20:28:28
Навіщо взагалі в україні щось закривати в нас нема ні одного хворого на тіпа коронавірус. Такий вірус кожен рік. А звідки тоді мають бути гроші платити комуналку аренду купляти ліки і продукти якшо позакривають

Вікторія 2020-03-18 / 11:31:02
Чи працює сьогодні епіцентр?

Aleks 2020-03-17 / 23:23:08
працівникам маски купіть спочатку-бо мають самі купувати

Аноним 2020-03-17 / 21:08:59
Позор!!!В маркете работает 500 чел. Сегодня они все без масок. Деньги правят миром. У работников есть дети дома. Откупились аппаратами с таким баблом могли бы обеспечить свою страну без рабочего режима. Позор

Нік 2020-03-17 / 20:48:18
Лола була в Італії та Китаї??? В Епіцентрі мало людей, там ніякий вірус не прожиє, там всі на метр один від одного.

Лола 2020-03-17 / 17:55:27
Яка на... перестройка! Подивіться що робиться в Італії, місця в лікарнях бракує, обирають кому жити, а кому ні! Будуть так продовжувати в Україні половина помре, а може й більше! Люди зупиніться! Карантин! І крапка! Тільки так Китай це зміг зупинити.

DooM Day 2020-03-17 / 16:21:10
То что вы делаете прийстройку это зае...ь
И вариант сдохнуть в муках вас устроит + заразить всех родных.
Дело не в развлечение а в том что тут с...ка сброд людей
Это нормально.... Удачи в поисках вируса, вы его найдете)))

"Андріїв" 2020-03-17 / 12:32:56
Я зобовязують платити 10% від чорного налу на коронавірус! Тільки не закривайте мене!

Аня 2020-03-17 / 10:55:45
Як це не закривають ? У вас у голові тільки гроші , а здоров’я людей байдуже. Була в епіцентрі ніяких масок немає і антисептиків... навіть персонал немає масок ! Все закрилося а ви ні , це не справедливо і нахально

Тарас 2020-03-17 / 10:26:08
Раздавайте покупцям разовi маски перчатки та нехай працюють !

Копча 2020-03-17 / 09:41:28
Епіцентр відкупився солодкою обіцянкою що допоможе в боротьбі з епідемією, то ж можна і надалі працювати та отримувати прибуток. А що робити невеликим підприємцям котрих законом заставили начинитися але навіть не позбавили податкового тягаря.

злий 2020-03-17 / 09:40:25
Реально, чому не закривають непродуктову частину ринку Андріївих?

Олена 2020-03-17 / 00:50:05
Ми з чоловіком будуемо пристройку нам дуже важливо купувати будівельні матеріали та інше обладнання,чому закриють Єпіцентр,Краснодонців ні . В епіцентрі нема розважальних закладів,барів,кінотеатрів.Там розгалежуна структура усіх необхідних матеріалів.охорона,порядок.А ринок Краснодонців необхідно закрити≠™ порядку там нема,антисанітарія,але цей ринок сім'і Андріівих.хто буде платити ви готівку до 50 тис.доларів у місяць

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку