На Закарпатті станом на 1 березня нараховувалося 5,3 тисячі безробітних

У загальній кількості зареєстрованих безробітних чоловіки становили – 1,7 тис. осіб (або 32,1%), жінки – 3,6 тис. осіб (або 67,9%).

За віковими групами: 29,0% зареєстрованих безробітних були у віці до 35 років; 29,0% – у віці від 35 до 45 років; 42,0% − у віці понад 45 років.

За освітою: 39,7% зареєстрованих безробітних мали вищу освіту, 18,4% – професійно-технічну, 41,4% – загальну середню освіту та 0,5% − початкову.

За видами економічної діяльності: серед зареєстрованих безробітних, які мали професійний досвід і звернулись в службу зайнятості до 1 року після звільнення, 26,3% раніше були зайняті у переробній промисловості; 20,1% – у державному управлінні, обороні, обов’язковому соціальному страхуванні; 16,1% − в торгівлі та ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів; 11,4% – у сільському, лісовому та рибному господарстві; 4,4% − у тимчасовому розміщуванні й організації харчування; 3,4 − в охороні здоров’я; 3,0% − у транспорті, кур’єрській, поштовій діяльності; 2,5% − у будівництві, 2,4% − у фінансовій та страховій діяльності, 2,3% − в освіті тощо.

За професійними групами: серед зареєстрованих безробітних переважають представники найпростіших професій − 14,5%, кваліфіковані робітники з інструментом складають 13,6%, працівники сфери торгівлі та послуг – 13,5%; службовці, керівники, менеджери – 12,4%; робітники з обслуговування технологічного устаткування – 11,5%; фахівці – 11,1%; професіонали – 10,0%; кваліфіковані робітники сільського господарства – 8,5%; технічні службовці – 4,9%, повідомили Закарпаття онлайн у Закарпатському обласному центрі зайнятості.

16 березня 2020р.

Теги: безробітні

НОВИНИ: Соціо

09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 3
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 2
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 3
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
/ 4
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
/ 1
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
» Всі новини