Про можливість навчання в УжНУ публічному управлінню та адмініструванню розповіли у міськраді в Ужгороді (ФОТО)

Про можливість здобути ще одну вищу освіту в УжНУ – за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” – розповіли днями працівникам Ужгородської міської ради.

Про можливість навчання в УжНУ публічному управлінню та адмініструванню розповіли у міськраді в Ужгороді (ФОТО)

Керуюча справами виконкому міськради Олена Макара представила гостей із вишу – декана факультету суспільних наук Ужгородського національного університету Юрія Остапця та його заступника Володимира Гирю, наголосила колегам, що для подальшої трудової діяльності це хороша нагода поліпшити свої навички та здобути нові знання.

Юрій Остапець зазначив, що, окрім навчання на платній основі, відтепер є нагода здобувати фах абсолютно безкоштовно - за державним замовленням Національного агентства України з питань державної служби. Наголошувалося, що таку можливість мають дерслужбовці, які працюють, зокрема, в органах місцевого самоврядування не менше одного року (на період подання документів для вступу). Присутніх ознайомили з порядком прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”.

Своєю чергою, Володимир Гиря пояснив, які документи потрібно підготувати для вступу, зазначив, що навчання триватиме 1 рік та 4 місяці й охопить 3 сесії, завершиться написанням магістерської роботи, тема якої (на вибір) може стосуватися навіть Ужгорода, наприклад, щодо розвитку комунального транспорту в місті.

Також було зазначено, що обсяг державного замовлення на підготовку магістрів за цією спеціальністю визначається рішенням конкурсної комісії НАДС із відбору виконавців державного замовлення на підтримку магістрів. Прийом документів розпочинається 1 квітня. Необхідно буде пройти вступні випробування з основ держави і права, основ економіки, іноземної мови, а також співбесіду з питань, що стосуються державного управління. Задля більшого інформування також роздали додаткові матеріали з промоцією факультету. Наостанок Олена Макара закликала колег проаналізувати почуту інформацію та визначитися з рішенням щодо вступу.

13 березня 2020р.

Теги: навчання, адміністрування, УжНУ, управління

НОВИНИ: Соціо

09:08
/ 1
В Ужгороді водій катався "під кайфом" й отримав штраф у понад 58 тис. грн Фото новина
17:46
/ 4
Закарпаття заробило понад 25 млн грн на туризмі Фото новина
16:06
/ 1
У Чинадійові увіковічнили пам’ять учасника Карпатської Січі Михайла Петричка Фото новина
14:27
/ 1
На Закарпатті викрили переправників, які брали до $15 тисяч з кожного Фото новина
12:05
/ 2
Директору Закарпатського муздрамтеатру присвоєно звання «Заслужений артист України» Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді відзначили 48 митців і працівників культури міської премією Фото новина
08:56
Через ракетну атаку потяг Ужгород – Харків стоїть понад 3 години
17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
/ 1
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
/ 1
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
14:57
Завтра у Мукачеві прощатимуться з полеглим Героєм Юрієм Дешком Фото новина
13:48
/ 2
На Закарпатті судитимуть двох жінок за підтримку «русского міра» Фото новина
12:55
Виноградівські рятувальники ліквідували вогонь у господарській споруді Фото новина
11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
/ 2
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
17:00
У Мукачеві планують створити індустріальний парк «ЕКО Мукачево» для розвитку інновацій
16:27
На Закарпатті кіберполіція попереджає про фейкові повідомлення від імені МВС Фото новина
15:11
На Тячівщині чоловік отримав 12 років в’язниці за вбивство двоюрідного брата Фото новина
14:12
В Анталії студентка УжНУ виборола два “золота” чемпіонату світу з шашок Фото новина
13:05
У Мукачеві прощатимуться із полеглим захисником Романом Погребняком Фото новина
» Всі новини