Реклама B3

Мукачево підписало меморандум щодо спорудження очисних споруд (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні в міськраді підписали меморандум між ММКП «Мукачівводоканал», Чеською компанією «Енвіронмент комерс», проєктною організацією підписано меморандум про співпрацю в сфері впровадження новітніх технологій очистки стоків, спорудження каналізаційних очисних споруд, раціонального використання водних ресурсів, зменшення екологічного забруднення річки Латориця та території міста Мукачева.

Мукачево підписало меморандум щодо спорудження очисних споруд (ФОТО, ВІДЕО)

Йдеться про розробку та застосування інноваційних технологій   очистки стічних вод,  розробку проектно-кошторисної документації будівництва нових очисних споруд та залучення інвестиційних коштів для будівництва  каналізаційно- очисних споруд. 

Чеська компанія має тридцятирічний досвід роботи в ЄС, зводили об’єкти і на Близькому Сході. Загалом – понад 1800 проєктів реалізували за ці роки. Це іноваційні технології з очищення стоків. 

Першим етапом, згідно з підписаним документом, має стати проєктування очисних споруд, опісля чеські партнери шукатимуть можливості залучення інвестицій Європейських фондів з охорони навколишнього середовища.

12 березня 2020р.

Теги: меморандум, співпраця, споруди

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

Аня 12.03.2020 / 23:21:27
Там є великий бізнесмен водоканалу директор, який іздить на машинах як президенти, його фірма, де робить жона і дочка виграє тендери на мільйони по каналізаціі, водоканал, то кормушка цілоі меріі і можуть позичити гроші під проценти Чехам. Гірка правда.

Volodymyr Krasnoholovets 12.03.2020 / 20:03:31
Чи цей проект пройшов експертизу українських науковців, фахівців в галузі очистки стічних вод? Чому українські науковці викинуті геть з життя українського господарства? Для кого я і мої колеги розвиваємо наші найпередовіші технології??? За такі дії, які ведуть до знищення української науки, керівництво Мукачева має бути усунуте від влади!!!
ГАНЬБА!!!

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

17:51
/ 1
В Ужгороді обрали нову локацію для поховань військових
17:34
/ 4
Закарпаття. "Краматорські" сутінки
12:36
Екомандрівка до витоку Чорної Тиси: діти відкривали природу Карпат разом з екоклубом Фото новина
10:31
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Віталієм Лакатошем Фото новина
10:19
/ 1
На Донеччині поліг Михайло Вінтоняк з Косівської Поляни на Рахівщині Фото новина
23:18
/ 1
На війні з Росією поліг Василь Клюс з Великих Ком'ят Виноградівської громади Фото новина
07:57
У понеділок в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Василем Шкобою Фото новина
14:18
Відкрито реєстрацію на серпневі зміни дитячого табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
11:03
/ 1
У Сокирниці на Хустщині попрощалися з полеглим захисником Володимиром Стецем Фото новина
09:31
Завершилася третя зміна табору "Зелені скарби Карпат": пригоди, відкриття і справжнє літнє щастя Фото новина
20:35
Після модернізації колії з кінця липня відновлюють курсування поїздів до Ужгорода
19:20
/ 1
Підтверджено загибель захисника з Берегова Валерія Ковальова Фото новина
18:59
У серпні на кілька днів буде зупинено курсування потягів між Мукачевом і Кошицями
19:53
/ 1
На Закарпатті дозволили полювання у мисливський сезон 2025-2026 років
19:49
Екоклуб у Ясінях запрошує у мандрівку до витоку Чорної Тиси
19:29
На Закарпатті через суд повернули державі понад 2,6 га землі у нацпарку "Синевир"
14:44
/ 1
У Мукачеві попрощаються з захисником Василем Богданом Фото новина
22:44
/ 2
На Рахівщині попрощаються з захисником Андрієм Легким
19:44
У таборі "Зелені скарби Карпат" стартувала третя зміна: перший день присвятили стихії води Фото новина
17:00
/ 1
Четверо закарпатців збиралися перепливати Тису, щоб потрапити в Угорщину
11:37
/ 3
На Закарпатській митниці викрили спроби незаконного ввезення товарів на сотні тисяч гривень Фото новина
16:44
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь полеглого у війні Віктора Набожного Фото новина
23:27
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Набожним Фото новина
23:05
Виготовлено паспорт "Чорного озера" в Ужгороді
22:31
/ 3
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
» Всі новини