Вулицями Ужгорода пройде хресна хода МГКЄ

Процесійна хода Хресної дороги з реліквіями Чесного і Животворящого Хреста пройде вулицями обласного центру Закарпаття 22 березня збере містян і вірян з околиць.

Вулицями Ужгорода пройде хресна хода МГКЄ

Про це повідомляють на сторінці академії ім. Блаженного Теодора Ромжі‎ в соціальній мережі Фейсбук.

"Запрошуємо всіх взяти участь у традиційній хресній дорозі вулицями міста Ужгород у третю неділю Великого Посту", - йдеться в анонсі події.

Розпочнеться захід о 15.00 від францисканського монастиря Антонія Падевського і завершиться біля Ужгородського Кафедрального Хрестовоздвиженського собору.

11 березня 2020р.

Теги: хода, хрест

Коментарі

Misha 2020-03-12 / 21:19:15
до Альфа: Вибачте, але ми з вами не дискутуємо, бо по-перше для справжньої дискусії необхідно дивитися один одному у вічі, а не на клавіатуру. По-друге дискусія апріорі втрачає свою суть, коли хтось навіть не хоче чути іншу думку. По-третє в коментарях її бути не може, бо тут кожен коментує те, що хоче. І я інакше сприймати не можу вашу репліку, як коментар - і то тільки особисто ваш. ...а щодо розсудливості, то безперечно вона є і буде! Мир вам люди! Будьмо добрішими до інших і світ стане іншим!

Альфа 2020-03-12 / 10:53:37
Не бачу сенсу вести дискусію з тими, хто вважає, що за масові вбивства достатньо вибачення! ........

Вуву 2020-03-12 / 06:25:47
Зараз не до жартів.
Якщо сам папа править служби через онлайн і св.Петра закрили для відвідин.
То напевно треба бути більш розсудливим і напевно перенести хресну ходу на яке інше христаянське відзначення.
"Береженого Бог береже ".

Вуву форестеру 2020-03-12 / 06:21:48
Того шо на феміністок шкода яцями кидатися.
Щас всьо такоє дорогоє.

Віктор 2020-03-12 / 01:28:01
А як карантин! заклики не збирати масовки.?

Misha 2020-03-11 / 21:56:31
Альфа, чому судимо інших, за що?! За те, що хтось "не такий"?! "Не так думає"?! Чому так важко когось біля себе сприйняти? Найбільш прикро те, що легко когось обмовити тут в коментарях і це робиться. Дивно мені, що ви християн називаюте повторами, за інквізицію. А мова йде про нас про тих хто тут живе. То як можна ненавидіти так один одного?! І якщо ви добре читали історію, то знаєте, що Церква вибачалась за інквізицію! Бог є Любов! Миру вам і доброти!

Альфа 2020-03-11 / 21:12:48
Misha, це далеко не мирні потвори, скільки не згодних з їхнею брехнею вони понищили (саджали на кіл, вирізали хрести на спинах і т.д.). А масове вбивство людей назвали СВЯТОЮ інквізицією. А зараз, дивись, які білі та пушисті, але за спиною тримають ножа.

Misha 2020-03-11 / 19:14:35
До Генека:
Не переживайте особливо, краще якщо вже ви прокладку яєць купите то не кидайте, а подаруйте комусь, можливо хоч тим ви добру справу зробите! Хлопці, не варто "брудом" тут кидати, бо промахнетесь! Майте повагу один до одного, незалежно від власних "продвинутих" поглядів. А в 21 столітті отак переходити на образи мирних людей, це від тої "дарвінівської еволюції" не далеко! Мир вам!

форестер 2020-03-11 / 12:10:01
А феміністок чого не закидувати?

Генек 2020-03-11 / 11:37:50
Пропоную краще їх закидати яйцями, ніж феменісток