Про це повідомляє спільнота "Київ оперативний" в соціальній мережі Фейсбук.
За зізнанням однієї з цієї групи, вони з закарпатського Берегова.
Як свідчить попередній відеофрагмент, більшість мають прізвище Горват.
Як розповідають автори сюжетів, ці особи в Києві займаються кишеньковими крадіжками. Їх вже доправляли до відділків поліції, однак незабаром їх звідти відпускають.
Практично всі вони були засуджені до штрафів і сплачували по 800 грн.
Вуву 2020-03-10 / 06:11:12
На сись раз ванга ти ошиблася "МОЩчНО".
Йіх не бере ні ТИФ ні ХОЛЕРА
ні ЧУМА.
PS.
ІНГДА ПРАВДА СЛУЧАЄТЬСЯ СІФІЛІС ілі ТРІППЕР ...
Но йсе ісключеніє із вірусологійі.
Справедливість 2020-03-09 / 19:34:30
Циганський табір - голоси на виборах.
Ванга 2020-03-09 / 16:03:31
Перший коронавірус на Закарпатті буде у циганському таборі
Вуву 2020-03-09 / 13:58:57
А як цю проблему вирішує бабак
?
Якщо він взагалі щось вирішує із циганським табором ?
Справедливість 2020-03-09 / 13:19:18
Колективна безвідповідальність введена була більшовиками. І якраз при Брєжнєву була персональна відповідальність. Навіть його зять відсидів 5 років. А вже при Горбачову почався бардак.
... 2020-03-09 / 09:36:26
Брежнєв із Дніпродзержинська...а колбезвідповідальність не українське, а совєцьке ноухау...
Volodymyr Krasnoholovets 2020-03-09 / 00:30:14
Вуву,
Нагадаю, що тов. Брежнев, який ввів в обіг владу з колективною безвідповідальністю, походив з українського Січеслава (в той час Дніпропетровська, а наш час - Дніпра). Отже, поняття "колективна безвідповідальність" це наше українське набуття...
Вуву 2020-03-08 / 22:51:30
Ну це знову до пори до часу.
Клічко скидає все на начальника поліційі Києва.
Той на начальника відділу ...
А начальник відділу на клічка бо вокзал це муніципальна власність.
А разом з тим власність УКРЗАЛІЗНИЦІ.
НІХТО НЕ ХОЧЕ ПРАЦЮВАТИ .
(Тим більше зі смердячими циганами )
ВСІ ХОЧУТЬ БРАТИ ВЕЛИКЕ БАБЛО.
І тут дійсно .....
ЛУКАШЕНКА НА ВАС НЕМА.
ТОМУ ЩО КОСЬ БИ ПОСАДИЛИ .
КОМУСЬ ЗРІЗАЛИ ПАГОНИ.
А ЩЕ КОГОСЬ ЗМУСИЛИ ВІДПРАЦЮВАТИ НА ГРОМАДСЬКИХ РОБОТАХ .
А ВЖЕ ПО ВСЬОМУ .
Кожен робив би свою справу так як треба.
Але так як в нас бардак.
І ніхто ні за що не відповідає.
То наступним разом прийдуть хлопці і спалять циганський ьабір.
Або може кого і приріжуть.
Будуть крики на весь світ про утиски циган.
Авакян буде тупорило посиіхатись.
ЗЄля віддувавтись .
А через місяць все знову забудуть і все піде "па новай".
Ну що сказати ДЕМОКРАТІЯ !
Варош 2020-03-08 / 22:33:20
Прізвище начальника райвіділу в якому може курити затримана .
ддд 2020-03-08 / 11:26:16
треба створити загони самооборони щоб циганоту ,ментов продажних пресували
ссср 2020-03-08 / 11:22:34
ментов с циганотою в табор закритого типа
Говерла 2020-03-08 / 10:47:04
Можна направити на півроку дороги ремонтувати, прокладати.
Буде користь яка з цього сміття.
Крук огляд 2020-03-08 / 09:04:06
Напалма нема чи шо?
Перфун 2020-03-08 / 08:37:54
А шо Горват П.П. вже не викладає в університеті?