На Закарпатті викрито на хабарі начальника структурного підрозділу Держслужби з надзвичайних ситуацій (ФОТО)

Співробітники Служби безпеки України підозрюють керівника одного із підрозділів Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Закарпатської області в систематичному отриманні неправомірної вигоди.

На Закарпатті викрито на хабарі начальника структурного підрозділу Держслужби з надзвичайних ситуацій (ФОТО)

За попередньою версією слідства, начальник аварійно-рятувального загону вимагав від громадян хабарі за сприяння у працевлаштуванні до підпорядкованого йому підрозділу. Зокрема, за посаду сапера зловмисник хотів отримати $3 тисячі.

Правоохоронці затримали начальника в Ужгороді на робочому місці відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання першої частини хабаря у розмірі $300.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення йому про підозру.

Тривають слідчі дії. Встановлюється причетність інших посадових осіб служби до корупційних правопорушень

Заходи із викриття проводилися під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області спільно з ДБР.

За інформацією Закарпаття онлайн, на хабарі затримали начальника Аварійно-рітувального загону спеціального призначення У ДСНС у Закарпатській області Олега Паламарчука.

06 березня 2020р.

Теги: хабар, рятувальники

Коментарі

Чорний ворон 2023-01-08 / 09:06:58
Напишіть будьласка, чим закінчилася справа Паламарчука.

біс бес. 2020-03-20 / 15:18:51
почти одні бариги-і нич з того.роблять там всякі проходімці афери і негідники..шо за служба а і нич нич їм нема

Крумпля 2020-03-18 / 12:42:15
А бес як брав гроші,так і далі бере..пофік що шестерку його взяли!!

Сенсей 2020-03-18 / 12:39:42
Знає він...без грошей .то по блату!!

рядовий 2020-03-17 / 23:07:56
знаю кількох працівників дснс , всі влаштовувалися офіційно і без грошей!

Дожилися 2020-03-16 / 22:00:07
Читаю це і не можу поняти шо
то за ДСНС це служба порятунку чи
рекетири в пожежних шкурах.

Розплата за людські гроші 2020-03-16 / 09:59:10
На яких машинах вони всі їздять(Паламарчук Безпалько син Гондорчина-інваліда(Гондорчин який працює в Перечині якого вже ловили на взятці такий деспот до пожарників як його батько інвалід курваш Гондорчин) нехай дбр провірить їхні декларації.У сім'ї Гондорчин ресторани сауни бані коли перевірка приходить на Перечин(дпрч1) та на В.Березний(дпрч2) оргії інвалід Гондорчин проводить в своїх ресторанах та саунах там приходять(Гудака,Безпалько Клецко Титичко -небіжчік від пянки їхні бляді(Ісайчик, Фемич,Васільняк) всі повинні сісти на нари разом із Паламарчуком .Провірьте які дали новорічні премії пожарникам-300 гривень а собі вище 10000 тис.гривень той коронавірус має їх забрати разом із їхнім сім'ями та дітьми така падоль не повинна ходити по землі всіх брати на пояснення вони всім надоїли люди їх здадуть вони від людей відбирають останне їм треба носити взятки будеш мати премії грамоти а інакше тебе знищить. На Перечині та В.Березному за посади бере гроші інвалід Гондорчин І.І. і носить все Беспалькові так вас має зточити за людські гроші прийшов на вас час

Ттт 2020-03-15 / 19:53:19
Та цей Олежик бухав з Безпальком кожну неділю,а тепер вусатий чорт каже шо він не приділах.
Рома ти або в темі або дебіл.

Т0200 2020-03-15 / 14:22:57
В Червонограді Олежик будучи начальником штабу щодня відправляв у рабство до 30 солдат на роботи.

Мольфар 2020-03-15 / 10:00:39
Безпалько в пятницю просив одного з працівників подумати до понеділка, що потрібно для перевода в іншу частину,як мінімум 500$,а ще до 20 березня всі повинні подати декларації - цікаво шо напише Паламарь.
Рома тобі наверно поворожили же ти такий сліпий та глухий!

саша 2020-03-15 / 08:12:01
Головний в цій схемі Безпалько

Тозоо 2020-03-14 / 18:41:55
Цей чел, святкував 8 березня,будучи командиром т озоо,коли солдат помирав від лептоспірозу.

SAB 2020-03-14 / 09:44:03
Так в супермаркеті!в робочий час...і всі все знають!

до- саб нижче 2020-03-13 / 18:42:00
Як одночасно працює -і в арз мчс обл.. і в супрмаркете??Та бо в управі всі зайняті чимось і там ніхто нич не знає про це.всі приойми на роботу-тіки лиш за велике бабло валюту.а званія і друге-для хлопцв шо дежурять в частях-теж гроші.і ніхто ніколи в управі нич не знає.а той лисий олег кадровик шо на радванці. та шо там робить.бардак один там

SAB 2020-03-13 / 13:55:18


Ето хорошо что ету тварь взяли,давно пора!!теперь еще не мешало убрать от кормушки его *******ов и ******в которих он прикривал....Кузьмовича и Калинина!!и прикрить лавочку корупции...По информации во время работи одна торгует в супермаркете ...и все хорошо


Трезвий 2020-03-12 / 11:48:21
Так ця катя всіх кумів та родичів на посади поклала,апорядних людей виїла.
Та нехай покажуть свої премї то все стане зрозуміло.
Всі премії породжує
Ромко - само чесний (змій)!!!

до арз,дбр 2020-03-12 / 11:40:00
дві каті в відіілі кадрів управи мчс-особо носата та.Та кожний рук Ту катю по 2-3 рази визивають і визивали в прокуратуру-за різні діла-по неправомірних вигодах-а як там було дале?-Но Так просто не Визивали.катя носата-Так Просто нич не робить.. і всіх своїх поустраювала(провірте)і ще держ.чиновця-і дом купила і строїлась все..як це все?-невідомо.шо за чиновники там-і таких там-ще є дост..-та така і держава з-за них паскуд

АРЗ 2020-03-12 / 09:29:27
То не мовчіть не бійтесь колективно в ДБР в письмовому виді.

Зен 2020-03-12 / 09:07:19
Так цій гниді і треба,нарешті на одного корупціонера стало менше!питання в іншому чи посадять його і буде конфіскація майна!!!чи як ні в чому не бувало цю скотину поновлять на посаді і він знову буде відмивати гроші собі і ділитися з Беспальком і Гудаком!!і знову в АРЗ не буде ніяких змін!!і знову буде деградувати і розпадатися!!!так як буде? коли ця сука лиш собі гребла!

Жук 2020-03-11 / 12:15:17
Цікаво а шо теперька уповісь Ромкові Чечоткін .

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності