Середня номінальна зарплата на Закарпатті у січні становила 9112 грн

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника області у січні 2020р. становила 9112 грн (в Україні – 10727 грн), що в 1,9 раза вище рівня законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати

Середня номінальна зарплата на Закарпатті у січні становила 9112 грн

За рівнем зарплати Закарпаття випередили Рівненська, Харківська, Вінницька, Одеська, Львівська, Полтавська, Миколаївська, Запорізька, Київська, Дніпропетровська, Донецька області та м.Київ.

Традиційною для економіки залишається галузева диференціація заробітної плати. Найбільшою була заробітна плата працівників підприємств з виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин і устатковання, виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів, в установах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, у фінансовій та страховій діяльності. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці області у зазначених видах діяльності становило 27,9–47,0%, а на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – більше, ніж у 1,6 раза, на підприємствах з виробництва комп`ютерів, електронної та оптичної продукції – більше, ніж у два рази. 

Водночас заробітна плата працівників сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства, у сфері мистецтва, спорту, розваг та відпочинку, підприємств з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, у сфері тимчасового розміщування й організації харчування, професійної, наукової та технічної діяльності, охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, підприємств з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів,  а також підприємств з виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання не перевищувала 77,0% від середнього рівня по економіці області.

На 1 лютого 2020р. заборгованість з виплати заробітної плати становила 2,9 млн.грн, повідомили Закарпаття онлайн у ГУ статистики в Закарпатській області.

05 березня 2020р.

Теги: зарплата

НОВИНИ: Соціо

09:49
У Тячеві врятували 92-річну жінку Фото новина
18:15
На Закарпатті власник обгорів, рятуючи від вогню свій автомобіль Фото новина
17:15
/ 3
На війні з рф поліг захисник із Ракова на Ужгородщині Сергій Грабар Фото новина
13:15
На Берегівщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
10:11
/ 3
В Ужгороді через аварійні роботи тимчасово призупинять водопостачання в частині міста
09:05
/ 3
Закарпатець Роман Козак повернувся додому із золотом Міжнародної хімічної олімпіади Фото новина
03:05
У середу відбудеться засідання погоджувальної комісії по Ботанічній набережній в Ужгороді
22:42
/ 5
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустськоого району Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
13:26
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові речі на понад пів мільйона гривень Фото новина
18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
/ 2
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
23:14
/ 15
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 6
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 6
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
» Всі новини