Ключовою фігурою затриманих в Ужгороді наркоторговців є Камінський "Дєд" (ФОТО)

Ключовою фігурою затриманої в обласному центрі Закарпаття групи наркоторговців є Ігор Камінський на псевдо "Дєд", який проживає на вулиці Одеській, 17.

Ключовою фігурою затриманих в Ужгороді наркоторговців є Камінський "Дєд" (ФОТО)

Про це інформує громадський активіст Євген Рахімов.

Буквально кілька днів до того він повідомив у своєму Фейсбуку, що разом з депутатом Ужгородської міськради Романом Богуславським ним було направлено звернення до "правоохоронних органів щодо діяльності наркобариги Ігоря Камінського (Дєд), що промишляє на вул.Одеській 17. "

Як інформував тоді Є.Рахімов, "ситуація вже на межі. На дитячих майданчиках і в під'їздах шприці, неадеквати під кайфом бігають по району, торгівля наркотою після незначної паузи знову відновилась. Примітно, що з даним персонажем в квартирі проживають ще деякі особи жіночої статі, які теж не цураються "барижити".

Така діяльність " Дєда", за інформацією Закарпаття онлайн, тривала близько 10 років.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн з посиланням на інформацію відділу комунікації поліції Закарпатської області, працівники Управління протидії наркозлочиності спільно з оперативниками Ужгородського відділу поліції та слідчими СУ ГУНП області припинили діяльність групи осіб, яка займалась збутом наркотиків на території Закарпаття.

Спільними діями підрозділів поліції Закарпаття проведено санкціоновані обшуки за місцем проживання фігурантів справи. У останніх виявлено та вилучено наркотичні речовини, гроші у сумі 200 тисяч гривень - отримані на збуті, ваги та пакети для пакування наркотиків.

Крім того, під час обшуку правоохоронці виявили та вилучили крадені речі, а саме телевізор і велосипед.

Наразі, в рамках кримінального провадження розпочатого за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України, чотирьох учасників даного злочинного наркоугрупування затримано в порядку ст.208 КПК України. Серед затриманих і 47-річний організатор.

Слідство у справі триває. Відносно фігурантів вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу.

 

 

01 березня 2020р.

Теги: наркоторговець, Камінський

Коментарі

Да да ща 2021-05-19 / 02:22:51
Ой бля как жаль что их не убили там же

Саня 2020-03-05 / 23:29:47
Добре шо тих хто при владі сидить та краде ви не ловите!!!!!! А цих садите !! Були в долі з ними менти а потім як перестали та все!!!! Пі*****и

ужгородець 2020-03-02 / 10:50:42


Зашевелились торчки. Контрабанду приплітають до наркоти... Підтримую журналістів, поліцію та всіх інших, що вважають, що наркота - це найбільше зло у суспільстві. До речі, є дуже цікава думка добровольця "Коменданта" з приводу "криши" наркобариг Закарпаття. Він вважає, що донедавна це був Г.Москаль разом з Гаврилюком і Стефанишиним. http://a*********.com.ua/kriminal/28792-dobrovolec-komendant-nazvav-hreschenogo-batka-narkobarig-zakarpattya.html?fbclid=IwAR1OQ6MrLmEuH8BrRledvPdqMaoqF8b-ZMI_-PlwoE9E2bW_OXEg7iGI8Tk


до-Варош 2020-03-02 / 08:27:53
пан варош! Згодензвами на 100%! Все помалі Вийде-тіки треба Цю Мразь-Виводити на "Чисту"Воду! І міліцішт Деяких теж!

Мукачево 2020-03-02 / 00:17:18
Вилучили позорники телевізор і велосипед... А контрабанда, котра зростає щодня і знищує наш край, нікому не цікава.

Варош 2020-03-02 / 00:05:49
Молодці журналісти!!! Що висвітлюють прізвища і фото затриманих бариг, а також що ходять на суди бо це явно допомагає суддям прийняти правильне рішення їдати не 36000 а 350000 грн застави, так тримати! Разом все по трохи вийде.

Дой 2020-03-01 / 23:21:35
Конфіскували Телевізор і ...
Держ.Суки а де вагони з горілкою і лісом, держтварі не позорттеся, краще закопайтеся... і вас поймуть
Кончена державна банда ...

Мурка 2020-03-01 / 17:42:06


Хамство, ненормативна лексика і перехід на особистості коментаторів. Коментар видалено. Адмін


Дюгі 2020-03-01 / 15:34:04
І дюгі амусора бездіють і получають одкати від бариг треба збиратися і убивати мразь таку

Нік 2020-03-01 / 14:37:59
В Арданові Бікіне кілограмамі продае,а Сабов кришуе с пепом

Куртик 2020-03-01 / 13:59:09
Знайдіть у сусідній дом там куртк подивіться шо в нього дома.

до-Заяц 2020-03-01 / 11:40:52
Пане Заяц! Згоден -на 300%. нема Шо даже Добавити..ГОЛОВНЕ-Перестати говорити з трибун і "ТЕЛЕ-Ящиків"-"про РЕФОРМИ"!

Заяц 2020-03-01 / 10:59:28
На проспекті наркоту викидують клієнтам прямо з машини, люди бачать а поліція сліпа.Пора перестати возитися і бити державні авто а пішки в цивільному ходити серед народу або у формі з псом як колись. І хватить вже цих реформ.

Вуву 2020-03-01 / 10:49:48
То Саня Величак на фотці?

Нік 2020-03-01 / 10:42:08
Такі діди по всіх районах-станово,арданово, хуст

Ромель 2020-03-01 / 09:50:32
Їх треба мочити в сортірах, уроди наркобариги мовні.

іван 2020-03-01 / 09:21:59
Повна бездіяльність нової недо поліціі за ці роки або імпотенти або корупція сплошна і таких Дедів по області сотні не кажучи вже за серйозні групи організовані як у Мукачеві. Повна анархія, наркота продається чи не на кожній вулиці, по малим селам і тіпа нико нич не знає і не видить. Не вірю, бо все рішає бабло, воно не пахне, але є ще божий суд.

Коломбо 2020-03-01 / 09:21:20
Такими Дідами, всі райони міста Ужгород та інші райцентри прописані .Люди всі знають , але вже зневірені від діючої влади а особливо поліції.І то все ,результат реформи міліції.Професіонали не потрібні ,а сміття кришує таких Дєдов.

до -Закон 2020-03-01 / 08:53:46
Та посадити на пару років того "Деда"-шоб не Мутив-Не ЗБивав з Путя нашу НеПогану Молодь-а то всякій Хер Ходить по! місту з Норкотою і Пхає Молоді і даже Дітям=ПАСКУДА-той "Дід"Хай Йде Робити в колонію(Не Сидіти!)-бо Скіки "Спортив Людей"!ПАСКУДА!

Крук. 2020-03-01 / 08:45:35
Я уже і невірив що поліція буде щось робити.Молодці,такий давній гнойник вскрили...але паровозом з наркобаригами має піти і участковий,пів района знало а він не знав? Значит в долі був.

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14