Причиною кривавих "розбірок" на Закарпатті експерти вважають реформу поліції (ВІДЕО)

Посилення криміногенної ситуації на Закарпатті пов’язане із ліквідацією Управління по боротьбі з організованою злочинністю. Експерти називають таке рішення неприпустимою помилкою. Адже у цьому підрозділі були люди, які вміли працювати з агентурою та виявляти кримінальних авторитетів.

Причиною кривавих "розбірок" на Закарпатті експерти вважають реформу поліції (ВІДЕО)

Про це йдеться в сюжеті телеканалу ЧП.інфо.

ЧП.інфо — український телеканал мультимедійної платформи «Магнолія-ТВ» що розпочала мовлення згідно ліцензії від 8 листопада 2007 року в місті Київ. Окрім власне супутникового телеканалу «ЧП.info», мережа включає веб-радіо «Магнолія», проект «Шукаю свідків!» тощо. Цілодобова сітка мовлення каналу складається з повідомлень про надзвичайні новини: ДТП, пожежі, вибухи, злочини, розслідування тощо.

01 березня 2020р.

Теги: розбірки, Мукачево, поліція

Коментарі

Справедливість 2020-03-03 / 08:59:01
Іще хочу доповнення про УБОЗ-ОЗУ. Так це і є ОЗУ. Подивіться на хероїв УБОЗ всі бізнесмени на пенсії. Це Русин Віктор Палич(антибіотик), Работинський Олександр Віталійович(робот), Дешко Юрій Іванович,та інші так звані УБОЗівці. Вважаю більше не потрібно перелік про "чесних" які розказують що вони мають ЧЕСТЬ.

Справедливість 2020-03-03 / 08:48:08
Ей ви коментатори. Ви хоча б один день попрацюйте з поліціянтами а потім вчіть інших. В Ужгородському ВП циган викинувся з вікна - кримінальна справа проти оперів, в Мукачеві патрульні примінили заходи фізичного впливу до чорта який відповів хто ви такі також кримінальна справа.Дійшло до того що вже цигани бють правоохоронців. І навколо одні запитання до правоохоронців " А хто ти такий". Пизд... и треба яко мога сильніше щоб чорти боялись і буду все ДОБРЕ.

риба гниє з києва 2020-03-01 / 19:48:22
як бізнесмени можуть іти на держслужбу за копійки? лише би брати взятки.заборонити бізнесменам ставати міністрами губернаторами нардепами.

Кадровик 2020-03-01 / 18:32:22
Мусорок правий на 100% бо все так і було. Курсантів Академії МВС курсанти НА СБУ обзивали на вулиці "8-ми тисячниками" (на поч.2000 р. така була у них такса за вступ в дол.США навіть із своїх брали). Кадровий безпрєдєл породили всякі школи та регіональні центри підготовки офіцерського складу МВС (такий був чи ще є в Мукачево) - грошва текла у Київ як Тиса у повінь. А біда СБУ почалася з призначення туди міліціонерів (в Закарпатті Гелетей та Рахівський) а чомусь в МВС з кантори нікого,питання? та набору дітей "бізнесменів" - чиновників.

Мусорок 2020-03-01 / 16:18:24
Все прогнило !! Все набагато простіше бо , В 2010 х в міліцію, прокуратуру, суди , таможню, податкову і сбу прийшли просто діти бариг які вижили в 90-х і сколотили бабло сугубо для захисту родинного бізнесу за велике бабло !!!!!!!!!! Це діти барриг і вони самі барриги

Та так 2020-03-01 / 16:08:30
Чисто- не та де смітять, а там де прибирають

Zoltan Piramidon 2020-03-01 / 15:26:57
76% банд Закарпаття керують специ с освітою Вищих школ міліції імені Дзержинського,де факто це їх Пенсійний Фонд.

сорри 2020-03-01 / 14:03:07
діду, в 30-х роках минулого століття США були країною корумпованих прокурорів і кривавих гангстерських розбірок.
Шанс у держави є завжди. І він залежить від кількості таких "всепропальщиків", як ти

дід 2020-03-01 / 12:44:31
Не смішіть. Пішов процес незворотній.
Десять років тому, а може і більше у правоохоронну та судову систему набрали за гроші даунів. Ці діячі лише бабло уміють заробляти. З цією думкою засинають, з цією просинаються. Безграиотні, ліниві та жадні. Такі не лише в органах а й в усіх гілках влади. А тепер дабавилася клоунада і кінець всьому. Ця держава не має ніяких шансів, хіба що появиться Пиночет.

до всіх 2020-03-01 / 11:29:59
Не керівників поліції треба міняти, а чітко всім закони виконувати. В правоохоронних органах кадри повинні бути професіонали, а не з вулиці, без будь-якого досвіду. У свою чергу тих, які їх порушують закони, слід притягувати до кримінальної відповідальності, хто б це не був, які б посади не обіймав і ніяких застав при цьому не повинно бути. Окрім того, слід негайно позбавлятися від бариг і корупціонерів, ненажерів і шахраїв та інших негідників. А ще викорінювати братство, кумівство тощо у верхніх ешелонах влади. Україна не 95 квартал, як собі уявляли деякі керівники держави.

Няньо 2020-03-01 / 11:06:47
Типірішні власті нагадувуть тих які 100 р. тому ходили в червених косинках і косоворотках та гойкали шо вони весь мір разрушать до основанія а потом гиби новий построять, ага!, бачиме чим це кончилось і до чого знову йдеме. Історія тим неукам треба знати і голосити рік не матиматики (табличку ділення учат) а історії.

Золі 2020-03-01 / 10:56:57
Но ,чиляде яку срань убралисьме у верховну цирк, таку маєме отвєтку.Зелень треба їсти ,а не у цирк вибирати.

Нік 2020-03-01 / 10:39:30
Причина розборок в тому,що пожинаємо плоди 90х,коли убоз з їх начальничками прикривав цю паскудь бариг і злодіїв, яка стала депутами

правда 2020-03-01 / 09:25:59
При чому туй Блюк, він уже давно став на шлях виправлення і зараз найліпший кореш Віктора Балоги, будуть разом скоро свого мера Мукачівцям предлагати. Бідна ся страна з цими грошовитими баригами, нич святого, одна цінність - ГРОШІ !!!

до-Всіх Здолу 2020-03-01 / 09:03:42
Згоден з Усіма-10000%! Но на Хєра Такі Міліцішти нашої "Народнлої"Поліції?*Не всі -Є десь Коло Половини(40-50%)і Нормальні Поліцейські!..Який Блюк?-Вивезти Його Десь.. Чи Посадити!Кажить -для Чого Такі ПоліціШТИ?

Крук 2020-03-01 / 08:50:42
Так ,то є правда,нема кому переважати банду Блюка і йооо подєльніків.

До злого 2020-03-01 / 07:33:16
Згідний ! Одні працюють по них а інші зливають їм інфу і грощі беруть.

злий 2020-03-01 / 02:24:25
Причиною кривавих розборок в Мукачеві є те, що корумпована поліміліція ніяк не мож взяти за яйця наркоділка Блюка і його йовбаків

НОВИНИ: Кримінал

09:21
6 тисяч пачок сигарет виявили поблизу кордону на Закарпатті. попередивши 2 спроби тютюнової контрабанди
03:32
/ 5
Сьогодні суд в Хусті розгляне корупційний протокол щодо ексрадника голови райради Величка
02:18
/ 1
Через 2 роки суд конфіскував затриманий в ПП "Ужгород" електромобіль "TESLA" і присудив буковинцю штраф у 1 млн грн
01:59
Вирок незмінний: вбивця 27-річного мукачівця отримав 15 років ув’язнення
01:54
ФОТОФАКТ. У Стеблівці на Хустщині мотоцикліст збив велосипедиста
18:11
/ 15
На Закарпатті затримали податківця при отриманні 2 тис дол хабара
09:35
На Закарпатті контрабандисти, викриті прикордонниками, втекли, покинувши 10 ящиків "молдовських" сигарет
23:03
/ 10
У справі розтрати бюджету Ужгорода майже на 1 млн прокуратура ввійшла в зговір з підозрюваним – правозахисник
21:38
/ 7
Під тиском ЗМІ і громадськості розслідування у резонансній справі зникнення чоловіка у Виноградові передано від місцевої поліції в область
17:49
/ 3
Погоджено підозру колишньому сільському голові з Виноградівщини, який, попри недовіру, й надалі нараховував собі зарплату і премію
16:57
/ 14
Розгляд клопотання про "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода та підряднику зірвався через неявку прокурора
14:36
ВІДЕОФАКТ. У Виноградові люди прийшли до будинку жінки-свідка вбивства Василя Гоблика і вимагають передати справу в область
09:16
У Сваляві затримали наркоторговця, котрий приніс на продаж клієнту метамфетамін
20:18
На Львівщині у зіткненні вантажівки та мікроавтобуса загинув закарпатець
16:53
П'яний мукачівець, втікаючи від патрульних, зніс дорожній знак
12:37
/ 3
На Великоберезнянщині затримали 4-х "екскурсантів" з Індії
02:50
/ 2
У ПП "Тиса" у трьох мікроавтобусах виявили 208 одиниць електронної техніки та парфумів
17:35
/ 4
У справі вбитого виноградівця Василя Гоблика "вималювалися" "мовчазна" жінка-свідок та ймовірний конфлікт інтересів
00:44
/ 1
Патрульні оприлюднили відео погоні за водієм Audi "під кайфом"
21:42
/ 12
У Франківську п'яні заробітчани з Закарпаття жорстоко побили ветерана АТО
16:28
На Ужгородщині погоджено підозру водію, який смертельно збив велосипедиста
16:11
/ 7
Суд обиратиме "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода Бабидоричу ще в одній справі про розтрату коштів
14:46
/ 2
Зброю та марихуану виявили в автівках подорожувальників на кордоні на Закарпатті
12:31
Одного з фігурантів лютневої стрілянини у Мукачеві звинувачено ще і в неправдивому замінуванні ресторану