Затверджено обвинувачення 13 учасникам злочинної організації, що організували мережу ігротек на Закарпатті

Прокурором прокуратури Закарпатської області затверджено і скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 13 членів злочинної організації у створенні і налагодженні роботи злочинної організації з незаконного зайняття гральним бізнесом (ч.1 ст.255 КК України, ч.4 ст.28, ч.1 ст.203-2 КК України).

Затверджено обвинувачення 13 учасникам злочинної організації, що організували мережу ігротек на Закарпатті

Крім того, організатор обвинувачується у незаконному зберіганні вогнепальної зброї (ч.1 ст.263 КК України). 

У ході слідства зібрано докази того, що фігуранти з вересня 2018 року по 2019 рік налагодили роботу підпільних гральних закладів на території м.Ужгорода, м.Чоп, Ужгородського району, м.Виноградів, Виноградівського та Тячівського районів. 

В основному, азартні ігри проводились на комп’ютерних симуляторах. Усі заклади були замасковані під інтернет-клуб.

Загалом упродовж 2019 року правоохоронцями припинено роботу 17 ігротек, функціонування яких забезпечували підозрювані. 

У ході 31 обшуку вилучено 284 одиниці комп’ютерної техніки,  4 столи для гри в рулетку та 1 - для гри в покер, більше 145 тис грн готівкою, Wi-Fi роутери, модеми, касовий апарат, веб – камеру, вінчестери, флеш носії, сейф, касовий апарат та іншу документацію, яка підтверджує вказану злочинну діяльність.  

За клопотанням прокурора, слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду відразу після затримання підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення понад 4 млн грн застави. Надалі, вказаний розмір застави було зменшено Закарпатським апеляційним судом до 210 200 грн, яка відразу була сплачена.

Двом іншим співорганізаторам слідчими суддями обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застав у розмірах  близько 460 тис грн та 480 тис грн відповідно, які вони теж сплатили. Ще один співорганізатор оголошений в розшук, оскільки переховується від слідства.

Досудове розслідування у даному провадженні здійснювали детективи Нацполіції області Закарпаття, оперативний супровід – співробітники Управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області.

Процесуальне керівництво за ходом слідства забезпечили прокурори прокуратури Закарпатської області, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

28 лютого 2020р.

Теги: ігротеки, обвинувачення

НОВИНИ: Кримінал

15:49
/ 3
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 7
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 3
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 11
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
13:36
/ 5
На Закарпатті судитимуть депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара за недостовірну декларацію та відмивання коштів Фото новина
12:14
/ 1
В Ужгороді затримали дилера метамфетаміну Фото новина
13:58
/ 4
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 5
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 6
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
» Всі новини