Підозрюваного в наркоторгівлі мешканця Мукачівщини суд взяв під варту з можливістю внесення застави у майже 2 млн грн

Досудове слідство у справі триває.

Підозрюваного в наркоторгівлі мешканця Мукачівщини суд взяв під варту з можливістю внесення застави у майже 2 млн грн

Сьогодні, 27 лютого, суддя Ужгородського міськрайонного суду, дослідивши надану  повноцінну доказову базу у справі щодо налагодження закарпатцем міжрегіонального каналу збуту наркотиків, виніс справедливе рішення підозрюваному.  Фігурантові обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на термін 60 діб, з можливістю внесення застави у розмірі 1 мільйон 786 тисяч 700 гривень.

Йдеться про ситуацію, що мала місце у листопаді минулого року. Тоді на Львівщині, оперативники Управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчими спецвідділу слідчого управління поліції Закарпаття з залученням спецпризначенців КОРД, провели спецоперацію із затримання членів міжрегіонального угруповання, яке займалося збутом та переправленням по регіонах країни наркотичних засобів у особливо великих розмірах.

24 лютого слідчі спецвідділу слідчого управління поліції Закарпаття під оперативним супроводом поліцейських Управління протидії наркозлочинності, за процесуального керівництва прокуратури області, повідомили про підозру у злочині ще двом фігурантам. Серед них і 50-річний житель Мукачівського району.

У ході досудового розслідування правоохоронці зібрали вагому доказову базу, опираючись на яку сьогодні суд і обрав міру запобіжного заходу організатору міжрегіонального каналу збуту наркотиків.

Фігурант причетний до серії наркозлочинів, скоєних у області, та перебував під заставою за скоєння іншого наркозлочину в складі організованого злочинного угруповання. Обвинувальний акт за цим фактом у червні 2019-го року було скеровано до суду.

Тепер же, крім статтей 306 та 307 ККУ додатково 50-річному  інкримінують ще й злочинні дії за частиною 3 статті 307 ККУ (Збут наркотичних препаратів у особливо великих розмірах, вчинений організованою групою осіб). У справі триває досудове слідство.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9-ти до 12 років,повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

27 лютого 2020р.

Теги: застава, наркоторгівля

Коментарі

Шони 29.02.2020 / 12:32:55
А кого затримали ...

НОВИНИ: Кримінал

13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
» Всі новини