На Закарпатті відбудеться Регіональна платформа з обговорення змін до Конституції щодо місцевого самоврядування

На Закарпатті відбудеться Регіональна платформа з обговорення змін до Конституції щодо місцевого самоврядування та створення законодавства щодо передачі частини лісових фондів з державної у комунальну власність ОТГ.

На Закарпатті відбудеться Регіональна платформа з обговорення змін до Конституції щодо місцевого самоврядування

Минулого тижня на засіданні Правління Асоціації міст України було схвалено Концепцію змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади, а також пропозиції до проєкту Закону України «Про внесення змін до Конституції України щодо місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади».

Саме тому Закарпатське регіональне відділення АМУ ініціює проведення Регіональної платформи для обговорення конституційних змін щодо місцевого самоврядування та впровадження засад нового адміністративно-територіального устрою за участю народних депутатів України, міських, селищних, сільських голів, а також депутатів обласної ради.

Ще однією важливою темою для обговорення стане вдосконалення законодавства щодо лісокористування та передачі частини лісових фондівз державної у комунальну власність ОТГ. Закарпаття – найбільш заліснена область України зі стратегічно важливим туристично-рекреаційним і оздоровчим напрямком регіонального та місцевого розвитку, а отже особливо потребує  законодавчого вдосконалення проблем лісокористування та формування лісів з комунальною формою власності у створених ОТГ.

Регіональна платформа відбудеться 27 лютого 2020 року у  залі засідань Закарпатської обласної ради (5 поверх) з 14:00 по 16:00, повідомляють у Закарпатському РВ АМУ.

26 лютого 2020р.

Теги: платформа, обговорення, зміни, Конституція

Коментарі

Federatovna Mavra 27.02.2020 / 02:30:47
М.Горбачов пропонує Угорщині з 15 березня ввести в Україні посаду Спецпредставника Президента Адера по ліквідації Котловану Комунізму в Закарпатській губернії.

IVAN BEZ SOTNI 26.02.2020 / 17:46:25
Обговоримо голим задом 5SU-UАколонуКПУ-КДБ Карпат,засівшу в 5-3поверхових бюджет-кабінетах,очистивши повітря полонин Боржави від воні свавілля звалища сідниць

НОВИНИ: Соціо

18:31
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 8
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
/ 1
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 2
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
/ 1
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
» Всі новини