На Хустщині "п'яна" Mаzdа вдарила Меrсеdеs Sрrіntеr, а на Тячівщині "нетверезий" ВАЗ злетів у кювет

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами у стані сп’яніння в Ужгородському, Хустському, Тячівському районах. Ще трьох нетверезих водіїв виявили працівники патрульної поліції області.

На Хустщині "п'яна" Mаzdа вдарила Меrсеdеs Sрrіntеr, а на Тячівщині "нетверезий" ВАЗ злетів у кювет

У Нижньому Селищі на Хустщині сталася незначна ДТП: водій автомобіля марки «Mаzdа» іноземної реєстрації, житель села Драгово, не дотримався під час руху безпечної дистанції та вдарив ззаду автомобіль марки «Меrсеdеs Sрrіntеr». Обійшлося без серйозних наслідків, але коли на місце пригоди прибули працівники групи реагування патрульної поліції Хустського відділу, то виявили, що винуватець аварії перебуває в стані алкогольного сп’яніння й не має водійського посвідчення. Драгер виявив у нього 1,03 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за скоєння ДТП, за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Автомобіль затримали на спецмайданчик поліції.

Ще одна аварія сталася вночі в селищі Тересва на Тячівщині. Там автомобіль марки «ВАЗ-2108», за кермом якого перебував місцевий житель, з’їхав з дороги в кювет. Працівники групи реагування патрульної поліції Тячівського відділу, прибувши на місце події, перевірили водія на стан алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у чоловіка 1,2 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за скоєння ДТП, за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування. 

У селі Шишлівці Ужгородського району працівники групи реагування патрульної поліції Ужгородського районного відділення зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2106», на якому не працювали задні габарити. За кермом перебував житель села Галоч Ужгородського району. Чоловік не мав водійського посвідчення та перебував у стані алкогольного сп’яніння.  Драгер виявив у нього 1,16 проміле алкоголю. Правоохоронці склали на водія відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

Ще трьох нетверезих водіїв виявили за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

    

 
26 лютого 2020р.

Теги: кювет

Коментарі

Микола 2020-02-26 / 13:23:42
пяний наркоша з Драгова...

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

21:12
На пожежі в Монастирці на Хустщині загинула 74-річна власниця будинку
16:01
/ 2
У лісі поблизу дач в Глибокому на Ужгородщині знайшли виснажену 66-річну ужгородку, яку розшукували 5 днів
13:28
ВІДЕОФАКТ. В Ужгороді масштабне загоряння сухостою в районі об'їзної
12:01
У Квасах на Рахівщині від коптильні загорілася ще й дровітня
11:53
У Мукачеві на приватному подвір'ї загорілося виробництво окопних свічок
18:00
Минулого тижня кількість звернень закарпатців до медзакладів з приводу ГРВІ зросла на 36,4%
16:13
На Рахівщині 8 годин шукали 3-х "ухилянтів" з Кіровоградщини, що 2 доби блукали горами в напрямку Румунії
14:30
Після того, як попереджене сусідами подружжя мукачівців вийшло з палаючого будинку, його дах прогорів і завалився
11:37
У Ключарках на Мукачівщині під час пожежі в будинку рятувальники допомогли 85-річній жінці
11:19
У Завидові Мукачівської громади через ДТП загорівся ВАЗ-2109, травмовано власника
11:09
У Мукачеві через зростання кількості випадків ГРВІ тимчасово призупиняється навчання в школах
18:26
У Великому Березному загорівся вагон електрички Ужгород-Сянки
18:25
В Ужгороді в авто виявили тіло чоловіка
16:31
У Великому Березному горів "притулений" до сусідського будинок з сіном на горищі
21:15
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині водійка перекинула своє авто в кювет
14:34
Між Кам'янським і Сільцем на Берегівщині Chevrolet загорівся після зіткнення зі Škoda Octavia
11:07
/ 3
У Біласовиці на Мукачівщині кіт зранку нявчанням "повідомив" господиню про пожежу на обійсті
15:14
У Буштині мікроавтобус смертельно переїхав жінку, тіло з-під коліс діставали рятувальники
11:24
У Кольчині на Мукачівщині з палаючого будинку врятували 72-річного чоловіка
20:54
/ 1
На Тячівщині 75-річну жінку оштрафують на кілька тисяч за спалювання сухостою
15:13
У Мукачеві вночі згорів автомобіль Renault Kangoo
14:48
В Ужгороді горіла квартира
14:17
В Імстичові на Хустщині горіла котельня в підвалі житлового будинку
17:40
У Оноку Виноградівської громади пильна і дієва сусідка повідомила про пожежу рятувальників і господаря, що спав
16:53
У Рахові через димар і власницю, яка забула телефон пожежних, ледь не згорів дотла 2-поверховий будинок
» Всі новини