В Ужгороді погоджено підозру двом розбійникам, які жорстоко побили охоронця

За погодження прокурора Ужгородської місцевої прокуратури слідчими поліції повідомлено про підозру двом мешканцям с. Галоч Ужгородського району у вчиненні розбійного нападу.

В Ужгороді погоджено підозру двом розбійникам, які жорстоко побили охоронця

Наразі встановлено, що підозрювані проникли на територію місцевого приватного підприємства на жорстоко побили охоронця. 58-річний чоловік з тяжкими травми у непритомному стані перебуває у реанімаційному відділенні місцевої лікарні. Діагноз потерпілого - поєднана черепно-торакальна скелетна травма, відкрито черепно-мозкова травма, закрита травма грудної клітки, множинні переломи ребер з обох боків, двобічний пневмоторакс, двобічний гемоторакс, перелом кісток правого передпліччя, перелом кісток носа, забійна рвана рана правої вушної раковини, забій головного мозку, крововилив в мозок, гемоперекардія.

Викравши мобільний телефон потерпілого та деяке майно підприємства, нападники втекли.

Особи зловмисників оперативно встановлені. Їм повідомлено про підозру у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з проникненням до  іншого приміщення та поєднаному із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень (ч.4 ст.187 КК України). 

Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу. Прокуратура клопотатиме про їх тримання під вартою.

Триває подальше слідство, яке здійснюють слідчі Ужгородського РВП ГУНП в Закарпатській області. Ужгородська місцева прокуратура забезпечує процесуальний контроль за ходом слідства, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

26 лютого 2020р.

Теги: охоронець, побиття

Коментарі

Карлик 26.02.2020 / 21:49:01
От суки , накол гнид, сам мав пневмоторакс це жопец , а тут пздц!

НОВИНИ: Кримінал

13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 2
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
» Всі новини