Температурний скринінг проводитимуть у пасажирів на всіх пунктах пропуску на кордоні з Угорщиною на Закарпатті

Завтра забезпечать таким наглядом словацьку ділянку, румунську, далі такі самі заходи відбуватимуться по пунктам пропуску українсько-польської ділянки

Температурний скринінг проводитимуть у пасажирів на всіх пунктах пропуску на кордоні з Угорщиною на Закарпатті

Про це Голова Держприкордонслужби зазначив під час перебування на Закарпатті, де від сьогодні в пункті пропуску «Тиса» здійснюється температурний скринінг громадян, які перетинають кордон. Зокрема, наголосив, що метою таких заходів є організувати все таким чином, щоб і через автомобільні пункти пропуску, які розташовані в Закарпатській області, не допустити поширення вірусу в Україну.

Голова Держприкордонслужби зазначив, що прикордонники вже мають певний досвід такої роботи, напрацьовані механізми і алгоритми і зараз наша задача навчити прикордонників злагоджено працювати на Закарпатті.

 «До кінця дня ми такі заходи розпочнемо у всіх пунктах пропуску українсько-угорської ділянки кордону, для цього підрозділи будуть дозабезпечені всім необхідним. Завтра ми забезпечимо словацьку ділянку, румунську і далі такі самі заходи відбуватимуться по пунктам пропуску українсько-польської ділянки», - сказав Сергій Дейнеко.

Очільник Держприкордонслужби висловив переконання, що прикордонники зроблять все належне для того, щоб особи з видимими ознаками захворюваності були виявлені на кордоні і безперешкодно не потрапили на територію України.

Крім того, ДПСУ просить громадян з розумінням поставитися до заходів, які будуть запроваджені в пунктах пропуску. В свою чергу прикордонники робитимуть все належне, аби люди не відчували незручностей перетинаючи кордон.

На цей момент розроблений алгоритм подальших дій прикордонників, митників, лікарів та представників органів місцевої влади у разі виявлення осіб з підвищеною температурою та явними ознаками захворюваності. При цьому, скринінг температури у подорожуючих – перший етап виявлення небезпечного захворювання, який також проводиться і в інших країнах світу.

Обов’язкова температурна перевірка громадян, які прилітають в Україну з Італії, також розпочата в аеропортах «Бориспіль» та «Київ».

Задля запобігання занесенню і поширенню коронавірусу на території України Уряд мобілізує всі наявні ресурси і посилює заходи безпеки. В той же час в Україні наразі жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

25 лютого 2020р.

Теги: скринінг, температура, кордон, пасажири

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:45
У Берегові горіла лазня новозбудованого готельного комплексу Фото новина
14:11
/ 2
На Закарпатті за два дні сталася вже третя смертельна ДТП за участі мотоцикліста
13:34
У Буштині на Тячівщині горіло припарковане на вулиці авто
13:05
/ 1
На фестивалі біля водоспаду Шипіт собака покусав 20-річну туристку Фото новина
10:09
/ 1
Поблизу Лози на Хустщині у каналі виявили тіло чоловіка
14:28
/ 1
На Хустщині в ДТП загинув 30-річний мотоцикліст Фото новина
14:12
/ 1
На Тячівщині внаслідок ДТП загинув 17-річний мотоцикліст Фото новина
13:42
/ 7
У Берегові чоловік вистрибнув із третього поверху
12:00
/ 2
На сміттєзвалищі в Барвінку знову сталася пожежа Фото новина
11:11
/ 2
Мотоцикліст врізався в автобус на Тячівщині Фото новина
16:48
У Великому Березному під колеса скутера потрапила 3-річна дівчинка
14:19
/ 1
На Берегівщині пожежа знищила стоматологічний кабінет Фото новина
13:26
/ 1
У Мукачеві біля дитячого майданчика знайшли гранату часів Другої світової війни Фото новина
14:11
На Хустщині внаслідок падіння з дерева загинув 51-річний чоловік
13:15
ДСНС ліквідувала наслідки буревію на Закарпатті Фото новина
16:23
/ 1
На Закарпатті чоловіка госпіталізували з вогнепальним пораненням
15:13
/ 2
На Закарпатті чоловік отримав опіки, спалюючи сміття Фото новина
14:06
В Ужгороді 2 липня попрощаються із полеглим захисником Іштваном Гуяном Фото новина
13:12
/ 2
На Закарпатті жінка ледь не померла через важку алергічну реакцію на антибіотик Фото новина
09:56
/ 2
П'яний водій на «ВАЗі» злетів у кювет поблизу Ужгорода Фото новина
17:08
/ 3
У Мукачеві 13-річна дівчинка опинилася в реанімації через алкогольне отруєння
16:13
/ 1
На Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
14:06
/ 1
На Тячівщині чоловік загинув, впавши з драбини під час збору черешень Фото новина
17:40
/ 1
На сміттєзвалищі у Сваляві майже добу гасять масштабну пожежу Фото новина
15:27
/ 1
У Чопі на городі знайшли закопане тіло півторамісячної дитини Фото новина
» Всі новини