У травні на Мукачівщині знову "розквітне" "Кохання в Сент-Міклоші"

Флористичний фестиваль "Кохання в Сент-Міклоші" відбудеться в однойменному замку в Чинадієві, що на Мукачівщині, 2-3 травня.

У травні на Мукачівщині знову "розквітне" "Кохання в Сент-Міклоші"

Асоціація українських флористів є засновником унікального квіткового фестивалю, що став продовженням європейської культурної ініціативи по оформленню флористичними засобами середньовічних замків. Місія фестивалю – прославлення любові як вищої форми життя і троянди як символу кохання.

Мета – розвиток національної флористики, привернення уваги до збереження памяток історіі , розвиток туризму.

Цього року фестиваль святкує невеличкий ювілей, адже відбуватиметься вп'яте.

Вже в першій рік проведення, 2016-го року захід привернув неабияку увагу: тоді його відвідали близько 15 тисяч гостей. 

Чим цікавий флористичний фестиваль? Насамперед, квітами. Так, за увесь час на фестивалі було опрацьовано 200 000 троянд місцевих виробників. А ще - природні матеріали, як от сіно, трава, мох, гілки  дерев та кущів, каміння, вугілля, спили дерев.

Квіткові інсталяціі розташовуються в кімнатах замку, підвалах та зовні. За умовами фестивалю творити щороку приїздять 10  команд кращих флористів та більше ста флористів-початківців та волонтерів, як з України, так і з-за кордону. 

Для відвідувачів фестиваль - це можливіть побути у квітковії атмофері, виринути з повсякденності. Для професіоналів-флористів - це момент творчого напруження та навчання. Паралельно відбуваються відкриття художніх виставок. 

Скоро , вже на початку травня, в розпал туристичного сезону, квіткові інсталяціі  заповнять  кімнати ароматами та історіями. Відвідувачі з усієї України та сусідніх  держав зможуть помилуватися  заквітчаним замком та відчути надзвичайну атмосферу почуттів, пронесених крізь віки. Крім цього, долучитися можна буде і практично: всі  дні фестивалю у режимі нон-стоп будуть проходити майстер класи  з флористики для дітей та дорослих. 

Також цьогорічною родзинкою у програмі стане карнавальне шестя при світлі  факелів  та святковий салют. Планується ярмарок квітково-декоративного товару. 

24 лютого 2020р.

Теги: кохання, Сент-Міклош

НОВИНИ: Соціо

16:28
В Ужгороді вперше провели масштабний чемпіонат зі скандинавської ходьби Фото новина
14:22
Закарпатця судили за відео про пересування мобільних груп ТЦК у TikTok
11:27
На Закарпатті оголосили високий рівень пожежної небезпеки
14:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 4
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
13:40
На війні з рф загинув захисник із Чинадійова на Мукачівщині Юрій Майнгаст Фото новина
11:57
/ 2
На Рахівщині затримали переправника, який вів чоловіка до Румунії через річку Фото новина
10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
/ 3
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
20:14
/ 4
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
18:39
/ 7
Головою Рахівського районного суду обрано Марію Марусяк Фото новина
18:37
Крафтові бренди Закарпаття представили на найбільшій туристичній виставці світу Фото новина
16:31
На Закарпатті зустріли прах керівника ОУН Андрія Мельника і його дружини Фото новина
16:22
У понеділок в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Іваном Чавою Фото новина
15:57
/ 1
У Мукачеві п’яний водій вантажівки спричинив ДТП Фото новина
11:03
/ 1
"Дуту" справу проти закарпатської журналістки Олени Мудрої закрили
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Михайлом Тіщенком Фото новина
09:18
На Закарпатті раптово помер молодий військовослужбовець Нацгвардії Фото новина
18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
» Всі новини