На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру (ФОТО)

Товар без відповідних документів затримали на МП "Тиса".

На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру (ФОТО)

На митному посту "Тиса" Закарпатської митниці Держмитслужби у мікроавтобусі з українськими реєстраційними знаками однієї з областей західної України, який слідував з Італії на територію України, виявлено незаявлені під час митного контролю продукти харчування - орієнтовно 500 кг. 

Наразі проводиться документування порушення митних правил.

22 лютого 2020р.

Теги: вироби, митниця

Коментарі

Мясник 2020-03-03 / 19:48:28
Просто чушь! Дайте закон і тарифи, за яким не треба прятати сир, дебіли!
Нонсенс просто, оце контрабанда, оце порушення!?

Дяді Толі 2020-02-24 / 18:08:53
Це ж Італіі , вже померло 4 людини від Вірусу?

Дядя толя 2020-02-23 / 20:14:57
Можна я утилізую цей сир ,і мясо!!
Шановні митники не вживайте продукти які не пройшли укр санстанцію ,віддайте мені ьережітть своє здоровя , а я вже старий хряк зїм то всьо італійске гімно, збережу ваше здоровя, СЛАВА УКРАЇНСЬКІЙ МИТНИЦІ

Роман 2020-02-23 / 14:42:55
На Закарпатті завжди їхав контрабас і давно і зараз на ньому і заробляють митники це було с покон віків а це все показуха.Пам'ятаєте на Шегині вилучили контрабанду товару на Івано Франківськ.Так отож товар йому після показухи віддали і він дальше возить через їхній пост.Вот і все.

Hry Zaw 2020-02-23 / 04:29:28
Показують митники свою значимість,такі продукти у містах Західної України продаються масово прямо з бусів.

Vasjavasja 2020-02-22 / 21:00:22
В тюрму його за таку контрабас

#### 2020-02-22 / 18:54:57
Самi собi сруть потiм скаржаться що винить!

Микола 2020-02-22 / 18:34:32
верніт Мішку футбольора, нікому брати гроші, мусят товар конфісковувати

ддд 2020-02-22 / 17:13:04
ПО-КА-ЗУ-ХА *****

ЧИТАЧ 2020-02-22 / 16:27:07
яка доля товару далі ?





Бро 2020-02-22 / 15:35:20
На краснодоні не буде прошутто...

Hemoroy 2020-02-22 / 15:23:24
Хороша продукция! Треба знищити як мацкали апельсини!

Іван 2020-02-22 / 14:58:08
Голосуєм, на вашу думку куда піде добро
1.) Honey а решта по митничка ко в долі
2.) Утелізацію
3.) 128 мій бригаді в кашу.

Продукти харчування розмитненню не підлягають так як сертифікати, ветеренарія ітд.

TURBO 2020-02-22 / 14:05:16
Дайте людям штраф, що не заявили на розмитнення і нехай розмитнять і їдуть собі щасливі.
Але це би так було у правильному гуманому суспільстві, тому дії будуть слідуючі:
- затримують до рішення суду, далі слідчий винисе рішення на продаж, так як це продукти швидко псуються.
- далі все вкрадуть самі слідчі з митниками і суддями.

Арешль 2020-02-22 / 13:42:08


Хахаха то дови***ув@лись)) із своїми камерами на взятку, тепер пропало1000€))


НОВИНИ: Кримінал

17:49
На Закарпатті попередили контрабанду анаболіків до ЄС
09:24
/ 28
На Закарпатті з пострілами затримували запакований контрабандними сигаретами позашляховик
09:20
63 випадки COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та 4 людей померло
15:30
/ 1
На Закарпатті затримали водія, який травмував трьох неповнолітніх велосипедисток і втік
14:35
/ 1
Чоловіку, що замовив убивство знайомої на Закарпатті, загрожує до 15-ти років ув’язнення або довічне
11:46
На Ужгородщині п'яний водій "Опеля" з'їхав у кювет
03:25
/ 2
В Ужгороді підробляють довідки про ПЛР-тестування
02:30
/ 9
У Батьові на Берегівщині чоловік побив собаку і вкинув у вигрібну яму
01:46
На Закарпатті митники вилучили в хмельниччанина дві коробки незадекларованих парфумів
17:30
/ 4
Взято під варту мешканця Перечинщини, підозрюваного у зґвалтуванні 11-річної дівчинки
14:40
/ 2
На Мукачівщині 20-річний молодик викрав велосипед і того ж дня ще й спробував обміняти сувенірні 50 доларів
14:00
Мешканець Мукачівщини, що "підбив" малолітнього сина на крадіжку зі складу, відповість перед законом
10:58
На митниці на Закарпатті у буковинця "відібрали" елітне вино та шампанське
09:18
/ 3
Упродовж тижня прикордонники Мукачівського прикордонного загону 8 разів відмовлялися від хабарів
01:08
/ 3
ВІДЕОФАКТ. На об'їзній біля Мукачева жорстко зіткнулися два легковики
17:31
/ 1
Двох словаків, що пограбували в Ужгороді жінку під приводом "обміняти гроші", взято під варту
16:57
/ 2
На Перечинщині погоджено підозру ймовірному ґвалтівнику 11-річної дівчинки
15:37
На Запоріжжі затримали грабіжника, який перебував у розшуку за скоєння грабежу й на Закарпатті
13:00
У поліції розповіли про подробиці "п'яної" ДТП у Міжгір'ї, в якій постраждали троє дівчат
12:52
/ 1
На Хустщині водій BMW збив неповнолітнього велосипедиста й утік
11:45
/ 6
На Перечинщині чоловік зґвалтував свою 11-річну родичку
10:40
Поблизу кордону на Закарпатті знайшли 4 пакунки з сигаретами, підготовлені для переміщення човном до Угорщини
09:29
/ 2
На Закарпатті контрабандисти, попри постріли прикордонників, втекли, покидавши 5 ящиків сигарет
23:07
/ 7
На кордоні на Закарпатті митники виявили в львівському бусі пакет колекційного спортивного взуття та брендового одягу
16:06
/ 6
У Міжгір'ї в моторошній ДТП постраждали четверо осіб
» Всі новини