У Тячеві з вини нетверезого водія зіткнулися два ВАЗи

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами у стані сп’яніння в Ужгородському, Виноградівському, Мукачівському, Тячівському, Хустському, Рахівському районах. Ще чотирьох нетверезих водіїв виявили працівники патрульної поліції області.

У Тячеві з вини нетверезого водія зіткнулися два ВАЗи

У Тячеві сталася незначна ДТП: не автодорозі не розминулися під час руху два автомобілі марки «ВАЗ». Обійшлося без серйозних наслідків, але коли на місце події прибули працівники групи реагування патрульної поліції, то виявили, що винуватець аварії, водій автомобіля марки «ВАЗ-2106», перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 1,8 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за скоєння ДТП і за керування в стані алкогольного сп”яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У Великому Бичкові на Рахівщині поліцейські виявили двох мотоциклістів, які керували незареєстрованими мотоциклами в стані алкогольного сп’яніння. На обох складено відповідні адмінпротоколи.

Ще одного нетверезого мотоцикліста виявили вночі під час патрулювання міста Виноградів працівники місцевої поліції. Чоловік керував без відповідних документів, а від проходження медосвідування на стан сп’яніння відмовився. На нього склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили від керування.

У Мукачеві правоохоронці зупинили опівночі автомобіль марки «Volkswagen Тourаn», на якому було несправне освітлення. Водій, місцевий житель, перебував у стані алкогольного сп’яніння. Під час проходження медосвідування в лікарні у нього виявили 1,28 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У місті Чоп працівники групи реагування патрульної поліції Ужгородського районного відділення зупинили ввечері автомобіль марки «Skоdа Fаvоrіt», на якому не працював поворотник під час виконання маневру. За кермом перебував місцевий житель, який уже позбавлений судом права керування. Тепер чоловік знову був у стані алкогольного сп’яніння, під час проходження медосвідування в лікарні в нього виявили 2,17 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

У селі Ратівці на Ужгородщині поліцейські зупинили юнака, який керував незареєстрованим мопедом у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування молодий водій відмовився. На нього склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили від керування.

На автодорозі поблизу села Боронево Хустського району поліцейські зупинили автомобіль марки «Rеnault Меgаne», який їхав на дальнім світлі. Водій, житель Тячівського району, перебував у стані алкогольного сп’яніння, але відмовився від медосвідування. На нього склали відповідний адмінпротокол і вилучили водійське посвідчення.

Ще чотирьох нетверезих водіїв виявили за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

21 лютого 2020р.

Теги: зіткнення

НОВИНИ: Соціо

13:05
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та ймовірними наркотиками Фото новина
09:41
«Лавандова гора» відкривається для відвідувачів 13 червня Фото новина
18:14
На війні з рф поліг захисник із Королева на Берегівщині Сергій Бутко Фото новина
14:07
Школярі Закарпаття демонстрували навички порятунку під час гри «Сокіл» Фото новина
11:10
У селі Березинка на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Сергієм Савченком Фото новина
17:05
/ 20
Суд обрав запобіжний захід посадовцю Ужгородського РТЦК та СП Фото новина
15:35
Підземелля Ужгородського замку знову відкрили для відвідувачів Фото новина
13:13
/ 2
До унікального «Смерекового каменя» на Закарпатті облаштували новий маршрут Фото новина
10:24
Закарпатські та румунські рятувальники обмінялися досвідом під час спільних навчань у Румунії Фото новина
15:33
/ 2
Житель Дніпропетровщини намагався підкупити закарпатських прикордонників Фото новина
14:21
На Рахівщині рятувальники вночі допомогли туристу із Запоріжжя, якому стало зле біля Говерли Фото новина
12:54
В Ужгороді небайдужий громадянин допоміг зупинити п’яного водія Фото новина
12:29
Закарпаття отримало майже 15 млн грн туристичного збору за п’ять місяців Фото новина
10:16
/ 1
На кордоні Закарпаття очікують зростання трафіку до 30%
18:21
На Закарпатті виявили викрадений у ЄС мікроавтобус Фото новина
16:09
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками алкогольного сп’яніння Фото новина
15:45
/ 9
На Закарпатті судитимуть колишню лікарку МСЕК, яку обвинувачують в отриманні хабарів Фото новина
13:32
На Берегівщині легковик злетів у кювет Фото новина
11:02
У гірському селі на Ужгородщині медики прийняли пологи вдома Фото новина
18:05
У закарпатських горах затримали двох чоловіків, які прямували до Словаччини Фото новина
15:27
На Рахівщині рятувальники допомогли трьом туристам, які заблукали в горах під час негоди Фото новина
11:58
/ 2
У Хусті виявили трьох нелегальних перевізників пасажирів Фото новина
17:17
/ 1
У селищі Ясіня попрощалися з полеглим на війні з росією воїном Василем Вербищуком Фото новина
15:51
На полі в Ужгородському районі виявили мінометну міну часів Другої світової війни Фото новина
15:05
На Закарпатті за місяць розшукали 52 водіїв, які втекли з місця ДТП
» Всі новини