На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон (ФОТО)

Учора ввечері прикордонники Чопського загону спільно зі співробітниками Нацполіції затримали групу іноземців, що мали намір незаконно потрапити докраїн Євросоюзу, а також двох їхніх співвітчизників, які сприяли у їм у цьому.

На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон (ФОТО)

О 19-ій годині дільничному інспектору відділу «Великий Березний» надійшла інформація від місцевого жителя про рух двох невідомих поблизу держрубежу. На пошуки правопорушників одразу вислали додаткові наряди, один з яких і виявив незнайомців на околиці села Княгиня. Вони прямували зі Словаччини в Україну. Обидва назвалися громадянами Таджикистану. Документів, що посвідчують особу, затримані при собі не мали.

У ході подальших пошукових заходів прикордонники спільно зі співробітниками Нацполіції виявили на автодорозі Сіль-Забрідь легковий автомобіль «Opel», у якому перебували ще четверо громадян Таджикистану. Чоловіка, двох жінок та 12-річну дівчинку перевозив громадянин України, походженням також з Таджикистану.

Затриманих доставили у прикордонний підрозділ задля з’ясування мети та законності перебування поблизу держрубежу. Як вдалося встановити у ході перевірочних заходів, вони мали намір потрапити до Словаччини в обхід пунктів пропуску. Двоє чоловіків, яких затримали на околиці с.Княгиня, прийшли з-за кордону, аби переправити їх на територію країн ЄС.

Після з’ясування усіх обставин та осіб затриманих їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» та ч.1 ст.203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України».

Окрім того, водієві легковика, у якому виявили іноземців, доведеться відповідати за вчинення правопорушення, передбаченого ст.206 КУпАП «Порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг».

Щодо двох вихідців з Таджикистану, яких першими затримали поблизу кордону, тривають оперативні та перевірочні заходи.

21 лютого 2020р.

Теги: нелегали, кордон

Коментарі

Погранец 22.02.2020 / 18:56:58
Дебіли!!! Ніхто нікого незатримував просто не тому бакси дали!!!!

.юра 22.02.2020 / 17:03:47
знову незнаєте чії поправковкі валери вун вшитким каже же у нього кум робіть у відділі по боротьбі торговлі людьми а ви тут моду крутіте у його цімбора пеняка їмили чорних цілий двур поняті болі і шо порішали

НОВИНИ: Кримінал

10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
11:02
На Закарпатті викрили контрабанду сигарет під залізною рудою у вантажному поїзді Фото новина
14:42
/ 1
Хто стоїть за кампанією проти Олени Мудрої, яка розслідувала будівництво ВЕС на Закарпатті?
16:41
/ 2
На Берегівщині затримали переправника Тячівщини, що під сидіннями мікроавтобуса сховав групу "ухилянтів" Фото новина
14:43
У Стройному на Мукачівщині жінка ножем поранила співмешканця Фото новина
14:27
Колишнього патрульного поліцейського з Закарпаття засудили до 7 років тюрми за смертельне побиття літнього чоловіка
11:27
/ 1
На Берегівщині судитимуть братів за незаконний видобуток гравію в заповідній зоні Тиси Фото новина
17:35
/ 5
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення людей через кордон Фото новина
16:49
/ 19
Нардеп від ОПЗЖ Шуфрич захопив понад 8 гектарів лісу на Закарпатті — ДБР Фото новина
14:37
В Ужгороді засудили чоловіка, який викрав авто й наїхав на 63-річного власника Фото новина
15:02
На Берегівщині засудили рецидивіста за крадіжку ювелірних виробів Фото новина
14:58
/ 10
СБУ та поліція нейтралізували схему ухилення від мобілізації на Тячівщині Фото новина
13:40
На Рахівщині викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон за $8 000 Фото новина
11:07
/ 1
Прикордонники ліквідували канал незаконного виїзду через Закарпаття за $13 тис. Фото новина
18:23
/ 2
У Виноградові затримали чоловіка, який кинув бойову гранату у двір поліцейського Фото новина
09:32
/ 7
У Мукачеві затримали іноземця, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
21:24
/ 6
У Рахові за відмову від повістки на 3 роки ув'язнили Свідка Єгови
13:30
/ 1
До 8 років ув’язнення загрожує фігурантам справи про незаконний видобуток на Тисі Фото новина
10:53
В Ужгороді виявили п'яного водія KIA Фото новина
17:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
» Всі новини