На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка (ФОТО, ВІДЕО)

Через невиконання законних вимог прикордонників на митному пості "Тиса", у зв'язку з підозрою в контрабанді, до почесного консула Латвійської республіки в м. Ужгороді було застосовано фізичну силу та одягнуті кайданки

На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка (ФОТО, ВІДЕО)

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

Ця резонансна подія сталася сьогодні ввечері, близько 21:00, на КПП "Тиса" Закарпатської митниці Держмитслужби.

На виїзд з України по смузі руху "зелений коридор" прибув позашляхових "Тойота" на дипломатичних номерах DP345006 під керуванням громадянина України Юрія Ігнатка, 21.04.1990 р.н. На паспортний контроль Ю.Ігнатко надав посвідчення почесного консульства Латвійської республіки в м. Ужгороді, яке викликало у спіаробітників посту підозри, що воно підроблене.

Водій-консул Ю.Ігнатко близько 5 годин відмовлявся надати автомобіль для огляду співробітників митного посту та вийти з нього. Віденською конвенцію про дипломатичні відносини не передбачено привілеї для даної категорії осіб. Тому автомобіль був примусово відкритий, а до правопорушника було застосовано фізичну силу і одягнуті кайданки.

Оперативні заходи провели співробітники митного посту, Держприкордонслужби та відділу "К" СБУ, які далі продовжують на місці слідчі дії.

У телефонному режимі тимчасовий виконуючий обов'язки представника МЗС України в Закарпатській області Дмитро Керечанин підтвердив по фото особу консула, але повідомив, що документ, який був наданий Ю,Ігнатком,  не встановленого зразка та не видавався департаментом державного протоколу МЗС України.

"Також цей "дипломатичний" контрабандист Ю.Ігнатко відомий громадськості Закарпаття лобіюванням скандальних міні-ГЕС в селі Березово на Хустщині. А саме він був офіційним представником фірми-забудовника ТОВ "Ріка Енерго", яку пов'язють з його батьком", - інформує В.Грегор.

19 лютого 2020р.

Теги: Ігнатко, дипломат, контрабанда

Коментарі

Богдан 2020-02-23 / 21:56:29
Бо трееба було саме зараз показати бардак.

ххх 2020-02-22 / 00:12:26


Вуву - ти *********! На почесного консула не вчаться, ніхто не пропихає, не влаштовує! Ця посада купляється і всі почесні - люди з великими гаманцями. Це для іміджу і понтів! Машина під конфіскат зазом з контрафактними сигаретами і криміналка за підроблене посвідчення (якщо воно дійсно підроблене) Митники з погранцями - такі самі долбойоби, фури вони пропускають, а за 12 ящиків сигарет зробили міжнародний скандал, про імідж країни б подумали! Кругом одні дебіли, з нас весь світ сміється - зловили контробандиста,на днях своїх громадян в країну не пустили з КНР, в той час коли всі сусідні країни пускають, зустрічають, лікують і підтримують своїх громадян.


Vasyl 2020-02-21 / 09:54:54
Не дивуйтесь все те показуха забув таблицю ділення

Низка 2020-02-21 / 06:28:15
Та то вся його Компашка цим займається ))) качки срані .... невже крузаки купили за чесні гроші ? Чи Малту на стройці носили ? Всіх треба в Китай відправляти . Нехай волонтерством там займаються !!!!!

Вася 2020-02-20 / 21:50:44
Контрабанда є і буде. Але жаль що наша митниця - звіринець, стільки биків накинулися на одного порушника??!! Це навіть смішно, наші митники бидлом були і ними й залишаться (( чомусь у Європі для затримання порушника достатньо двох поліцейських, а в нас дикі кабани біжать табуном. Прикро що наші прикордонники настільки безсилі та тактично тупі, що навіть людину у кайданах мордою у бетон валяють(( просто цирк, а найголовніше що за цей час декілька фур контрабанди однозначно і без проблем перетинають кордон)))))

Довбуш 2020-02-20 / 21:30:56
До LEV ZAHAROVIC MEHLIS: 5 балів за оригінальність коменту!

До Умпа-думпа 2020-02-20 / 21:28:52
Квінтесенція:
Тішиться, що його погляди поділяють дружина Наталія Василівна, син Юрій – студент юридичного факультету Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, і звичайно, улюблениця сім’ї – Олечка – учениця Ужгородської гімназії.
Така стрімка, як стежина в горах, життєва стежина юриста, підприємця, депутата Василя Степановича Ігнатка....а тут засада!!!

Кгб 2020-02-20 / 20:08:38
Все буде добре

Фері 2020-02-20 / 19:54:43
На прасті женився. З посади попруть. Везуха

Невідомий 2020-02-20 / 19:01:52
Ніколи такого ще не було, і от тобі маєш. Схоже щось пішло зовсім не так як про те домовлялися, бо так нагло перти через кордон може лише той, хто точно знає, що все буде окей, або такий як цей '' сказочный долбо..б'', якого просто кинули.

Ужгородець юрко 2020-02-20 / 18:54:55
Питання: прикордонники замітили підроблений паспорт , тоді питання: а як він пройшов митний контроль який передує прикордонному ? Тобто спочатку провірили митники, внесли машину в митну базу а вже потім він подав документи прикордонникам які побачили підроблений паспорт.
Митний контроль закінчується після простановки митної печатки в талоні, відповідно митники мали проставили йому митну печатку і він надав документи прикордонникам які побачили фальшиві документи.

Карма 2020-02-20 / 18:46:19
Усім хто маж справи з Ганною Василівною не везе, ну або їхнім дітям. Прокляття таке. Гісем майже тихо курить в сторонці.

правда 2020-02-20 / 18:31:56
До блатовав.,треба все бути чоловіком не гавнюком, як такі гавнюки і попадають на такі посади?

Вуйко 2020-02-20 / 18:01:40
Це хустський лох в принципі як і всі звідти такі!!!

Вася 2020-02-20 / 17:15:01
І ескортніца ричить, поза вуха надавати пару раз треба боло

Мегелан 2020-02-20 / 17:14:27
Он всех по именам называет,не впервые едет значит.Позор,латыши в ах-уе от таких почесных.

Василь 2020-02-20 / 17:05:50
Йому за шість годин не дали вийти, а він хотів)))) Дебіл!

Закарпатець 2020-02-20 / 16:39:25
І що йому буде за це?
ТА НіЧОГО!!!

LEV ZAHAROVIC MEHLIS 2020-02-20 / 15:57:54
Се просто жах,дітвак везе дипломатичний табак з контрабандної держави,бо нич не купить законно,як у Буді чи Пешті,лем 75 річну трубку контрабандіста Джугашвілі.

Сабов Юлий 2020-02-20 / 14:44:19
Безнаказанность порождает вседозволенность! Яркий пример этому.

НОВИНИ: Кримінал

10:40
Поблизу кордону на Закарпатті знайшли 4 пакунки з сигаретами, підготовлені для переміщення човном до Угорщини
09:29
На Закарпатті контрабандисти, попри постріли прикордонників, втекли, покидавши 5 ящиків сигарет
23:07
/ 1
На кордоні на Закарпатті митники виявили в львівському бусі пакет колекційного спортивного взуття та брендового одягу
16:06
/ 6
У Міжгір'ї в моторошній ДТП постраждали четверо осіб
00:47
/ 9
У водія черкаського буса на кордоні в Закарпатті відібрали валізу з брендовими речами
11:32
/ 6
В Ужгороді двоє словаків на "Мерседесі" попросили жінку розміняти гроші, а відтак пограбували її та намагалися втекти
17:43
/ 1
7 років тюрми присудили мешканцю Рахівщини, котрий до смерті побив власну матір
14:04
/ 1
Троє юнаків на Іршавщині впродовж ночі обікрали 5 автомобілів односельців
11:52
На Виноградівщині чоловік, прикидаючись жебраком, викрав із будинку гроші та золото
11:02
На Закарпатті спіймали 4 п’яних водіїв, один із яких уже попадався за аналогічне правопорушення
10:24
Уночі в Берегові затримали небезпечного озброєного злочинця з наркотиками
09:15
Під час огляду мікроавтобуса у ПП "Тиса" на Закарпатті у сховках знайшли 295 пачок сигарет
01:23
/ 3
Виноградівця, що напідпитку спричинив смертельну ДТП, засуджено до 7 років ув’язнення
18:27
/ 7
Погоджено підозру трьом мешканцям Львівщини, які вимагали в ужгородців кошти за непоширення приватних відео
16:40
Непрацюючий берегівець, перебуваючи на випробувальному терміні, викрав надуваний човен та ноутбук
14:31
/ 3
У Виноградові викрили крадія обладнання зі станції техобслуговування
12:19
/ 1
В Ужгороді затримали двох чоловіків, які намагалися демонтувати ванну у колишньому готелі
10:22
/ 2
Мешканка Закарпаття жебракувала в Івано-Франківську, використовуючи 2-річного сина
09:18
/ 3
На Закарпатті затримали групу вимагачів, які шантажували потерпілих розповсюдженням пікантних відео за їх участі
09:12
За добу на Закарпатті завадили двом спробам незаконного переміщення сигарет до Румунії
15:58
/ 5
Мешканець Сваляви налагодив на Закарпатті схему продажу фальсифікованого алкоголю
14:20
Головного "господарника" Ужгорода Бабидорича відсторонено від посади та продовжено строк запобіжного заходу
11:31
На Закарпатті затримали раніше судимого прикарпатця, підозрюваного у двох злочинах
09:08
На Рахівщині затримали водія та пасажира мікроавтобуса, що підготували для контрабанди в Румунію 13,5 ящиків сигарет
09:04
20-річного закарпатця, розшукуваного за незаконне поводження зі зброєю, затримали при спробі виїзду з країни в ПП "Ужгород"