На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка (ФОТО, ВІДЕО)

Через невиконання законних вимог прикордонників на митному пості "Тиса", у зв'язку з підозрою в контрабанді, до почесного консула Латвійської республіки в м. Ужгороді було застосовано фізичну силу та одягнуті кайданки

На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка (ФОТО, ВІДЕО)

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

Ця резонансна подія сталася сьогодні ввечері, близько 21:00, на КПП "Тиса" Закарпатської митниці Держмитслужби.

На виїзд з України по смузі руху "зелений коридор" прибув позашляхових "Тойота" на дипломатичних номерах DP345006 під керуванням громадянина України Юрія Ігнатка, 21.04.1990 р.н. На паспортний контроль Ю.Ігнатко надав посвідчення почесного консульства Латвійської республіки в м. Ужгороді, яке викликало у спіаробітників посту підозри, що воно підроблене.

Водій-консул Ю.Ігнатко близько 5 годин відмовлявся надати автомобіль для огляду співробітників митного посту та вийти з нього. Віденською конвенцію про дипломатичні відносини не передбачено привілеї для даної категорії осіб. Тому автомобіль був примусово відкритий, а до правопорушника було застосовано фізичну силу і одягнуті кайданки.

Оперативні заходи провели співробітники митного посту, Держприкордонслужби та відділу "К" СБУ, які далі продовжують на місці слідчі дії.

У телефонному режимі тимчасовий виконуючий обов'язки представника МЗС України в Закарпатській області Дмитро Керечанин підтвердив по фото особу консула, але повідомив, що документ, який був наданий Ю,Ігнатком,  не встановленого зразка та не видавався департаментом державного протоколу МЗС України.

"Також цей "дипломатичний" контрабандист Ю.Ігнатко відомий громадськості Закарпаття лобіюванням скандальних міні-ГЕС в селі Березово на Хустщині. А саме він був офіційним представником фірми-забудовника ТОВ "Ріка Енерго", яку пов'язють з його батьком", - інформує В.Грегор.

19 лютого 2020р.

Теги: Ігнатко, дипломат, контрабанда

Коментарі

Богдан 2020-02-23 / 21:56:29
Бо трееба було саме зараз показати бардак.

ххх 2020-02-22 / 00:12:26


Вуву - ти *********! На почесного консула не вчаться, ніхто не пропихає, не влаштовує! Ця посада купляється і всі почесні - люди з великими гаманцями. Це для іміджу і понтів! Машина під конфіскат зазом з контрафактними сигаретами і криміналка за підроблене посвідчення (якщо воно дійсно підроблене) Митники з погранцями - такі самі долбойоби, фури вони пропускають, а за 12 ящиків сигарет зробили міжнародний скандал, про імідж країни б подумали! Кругом одні дебіли, з нас весь світ сміється - зловили контробандиста,на днях своїх громадян в країну не пустили з КНР, в той час коли всі сусідні країни пускають, зустрічають, лікують і підтримують своїх громадян.


Vasyl 2020-02-21 / 09:54:54
Не дивуйтесь все те показуха забув таблицю ділення

Низка 2020-02-21 / 06:28:15
Та то вся його Компашка цим займається ))) качки срані .... невже крузаки купили за чесні гроші ? Чи Малту на стройці носили ? Всіх треба в Китай відправляти . Нехай волонтерством там займаються !!!!!

Вася 2020-02-20 / 21:50:44
Контрабанда є і буде. Але жаль що наша митниця - звіринець, стільки биків накинулися на одного порушника??!! Це навіть смішно, наші митники бидлом були і ними й залишаться (( чомусь у Європі для затримання порушника достатньо двох поліцейських, а в нас дикі кабани біжать табуном. Прикро що наші прикордонники настільки безсилі та тактично тупі, що навіть людину у кайданах мордою у бетон валяють(( просто цирк, а найголовніше що за цей час декілька фур контрабанди однозначно і без проблем перетинають кордон)))))

Довбуш 2020-02-20 / 21:30:56
До LEV ZAHAROVIC MEHLIS: 5 балів за оригінальність коменту!

До Умпа-думпа 2020-02-20 / 21:28:52
Квінтесенція:
Тішиться, що його погляди поділяють дружина Наталія Василівна, син Юрій – студент юридичного факультету Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, і звичайно, улюблениця сім’ї – Олечка – учениця Ужгородської гімназії.
Така стрімка, як стежина в горах, життєва стежина юриста, підприємця, депутата Василя Степановича Ігнатка....а тут засада!!!

Кгб 2020-02-20 / 20:08:38
Все буде добре

Фері 2020-02-20 / 19:54:43
На прасті женився. З посади попруть. Везуха

Невідомий 2020-02-20 / 19:01:52
Ніколи такого ще не було, і от тобі маєш. Схоже щось пішло зовсім не так як про те домовлялися, бо так нагло перти через кордон може лише той, хто точно знає, що все буде окей, або такий як цей '' сказочный долбо..б'', якого просто кинули.

Ужгородець юрко 2020-02-20 / 18:54:55
Питання: прикордонники замітили підроблений паспорт , тоді питання: а як він пройшов митний контроль який передує прикордонному ? Тобто спочатку провірили митники, внесли машину в митну базу а вже потім він подав документи прикордонникам які побачили підроблений паспорт.
Митний контроль закінчується після простановки митної печатки в талоні, відповідно митники мали проставили йому митну печатку і він надав документи прикордонникам які побачили фальшиві документи.

Карма 2020-02-20 / 18:46:19
Усім хто маж справи з Ганною Василівною не везе, ну або їхнім дітям. Прокляття таке. Гісем майже тихо курить в сторонці.

правда 2020-02-20 / 18:31:56
До блатовав.,треба все бути чоловіком не гавнюком, як такі гавнюки і попадають на такі посади?

Вуйко 2020-02-20 / 18:01:40
Це хустський лох в принципі як і всі звідти такі!!!

Вася 2020-02-20 / 17:15:01
І ескортніца ричить, поза вуха надавати пару раз треба боло

Мегелан 2020-02-20 / 17:14:27
Он всех по именам называет,не впервые едет значит.Позор,латыши в ах-уе от таких почесных.

Василь 2020-02-20 / 17:05:50
Йому за шість годин не дали вийти, а він хотів)))) Дебіл!

Закарпатець 2020-02-20 / 16:39:25
І що йому буде за це?
ТА НіЧОГО!!!

LEV ZAHAROVIC MEHLIS 2020-02-20 / 15:57:54
Се просто жах,дітвак везе дипломатичний табак з контрабандної держави,бо нич не купить законно,як у Буді чи Пешті,лем 75 річну трубку контрабандіста Джугашвілі.

Сабов Юлий 2020-02-20 / 14:44:19
Безнаказанность порождает вседозволенность! Яркий пример этому.

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки