ХХІІ Всеукраїнський турнір юних істориків відбудеться в Ужгороді

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році» з 10 до 14 квітня 2020 року у м. Ужгород на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (директор Сивохоп Ярослав Михайлович) відбудеться ХХІІ Всеукраїнського турніру юних істориків.

ХХІІ Всеукраїнський турнір юних істориків відбудеться в Ужгороді

Командні інтелектуальні змагання з історії будуть проведені згідно з вимогами Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056.

Отримати інформацію щодо умов проведення ХХІІ Всеукраїнського турніру юних істориків та подати заявки на участь у фінальному етапі змагань можна за телефоном (044) 248-18-13 – Гінетова Тетяна Леонтіївна, завідувач сектору ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», е-mail: obdarovani@ukr.net. Або у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти: моб. тел. (050) 107-41-83; (03122) 3-52-43 – Шимон Юрій Юрійович, методист відділу суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін ЗІППО, е-mail: info@zakinppo.org.ua. Адреса ЗІППО: вул. А. Волошина, 35, м. Ужгород, 88000.

19 лютого 2020р.

Теги: історик

НОВИНИ: Соціо

10:19
Медикині із Закарпаття пройшли інтенсивне навчання у Варшаві Фото новина
21:00
У четвер у Мукачеві попрощаються з Євгенієм Гураничем, що загинув ще в січні 2025 року Фото новина
18:37
На Закарпатті вручили посмертну нагороду матері прикордонника Фото новина
17:28
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Мироном Стегурою Фото новина
16:37
/ 1
В Ужгороді спіймали нетверезу водійку таксі Фото новина
14:40
Серед картоплі на Закарпатті виявили боєприпас Фото новина
10:05
Мукачівець під наркотиками спричинив ДТП і намагався втекти Фото новина
21:12
/ 5
Свидовець і полонину Красну порізали на лоти для продажу з аукціонів. Усього 800 ділянок на площі понад 8 тисяч гектарів
18:33
/ 9
Мер власних інтересів
14:36
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Янчієм Фото новина
13:34
На Закарпатті викрали багі з майстерні Фото новина
11:31
В Ужгороді патрульні виявили водія у стані алкогольного сп’яніння Фото новина
11:00
/ 1
На Закарпатті за добу вигоріло понад 1,3 гектара сухої трави та сміття
18:05
/ 1
На Закарпатті митники вилучили люксові бренди на пів мільйона гривень Фото новина
16:47
В Ужгороді шість квартир передадуть пораненим військовим
14:19
/ 1
У пункті пропуску «Дякове» прикордонники виявили старовинні монети Фото новина
12:54
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Віктора Дяківа Фото новина
12:19
На трасі Долина — Хуст викрили нелегального перевізника Фото новина
16:28
/ 3
В Ужгороді вперше провели масштабний чемпіонат зі скандинавської ходьби Фото новина
14:22
/ 1
Закарпатця судили за відео про пересування мобільних груп ТЦК у TikTok
11:27
/ 1
На Закарпатті оголосили високий рівень пожежної небезпеки
14:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 4
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини