На Тячівщині й на Мукачівщині нетверезі водії спричинили автоаварії

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами у стані сп’яніння у Виноградівському, Мукачівському, Свалявському, Тячівському, Міжгірському районах. Ще двох нетверезих водіїв виявили працівники патрульної поліції області.

На Тячівщині й на Мукачівщині нетверезі водії спричинили автоаварії

У селі Топчино Тячівського району ввечері сталася ДТП: позашляховик марки «Land Rоvеr» іноземної реєстрації ударив ззаду «Rеnault Меgаne». На щастя, обійшлося без серйозних наслідків, але коли на місце події прибули працівники групи реагування патрульної поліції, то виявили, що водій позашляховика, житель села Глибокий Потік Тячівського району, перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Він також не мав документів на право керування. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 1,6 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за скоєння ДТП, за керування в стані алкогольного сп’яніння і без належних документів. Автомобіль затримали на спецмайданчик.

Ще одна ДТП сталася ввечері в селищі Кольчино на Мукачівщині. Житель села Яблунів Мукачівського району, керуючи в стані алкогольного сп’яніння мотоциклом марки «Vірer», не дотримався безпечної дистанції та наїхав ззаду на автомобіль марки «ВАЗ-21099». Прибувши на місце події, працівники групи реагування патрульної поліції Мукачівського районного відділення з’ясували, що цей водій свого часу вже був позбавлений права керування. Тепер під час медосвідування в лікарні у нього виявили 1,78 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили від керування.  

У селі Червеньово Мукачівського району ввечері поліцейські зупинили автомобіль марки «Нива», на якому був забруднений номерний знак. За кермом автомобіля перебував місцевий житель, який не мав водійського посвідчення та перебував у стані алкогольного сп’яніння, але відмовився від медосвідування. На правопорушника склали в присутності свідків  адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського  посвідчення та відсторонили його від керування.

У селищі Вилок Виноградівського району вночі працівники групи реагування патрульної поліції побачили під час патрулювання, як автомобіль марки «ВАЗ-2101» не зупинився перед залізничним переїздом. Автівку зупинили. За кермом автомобіля перебував житель села Пийтерфолво. Чоловік не мав водійського посвідчення та був у  стані алкогольного сп’яніння, але відмовився від проходження медосвідування. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи, автомобіль затримали на спецмайданчик поліції.

У Міжгір’ї зранку працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Volkswagen Тrаnsрorter», на якому був забруднений номерний знак. За кермом перебував житель села Лозянське, який не мав водійського посвідчення і був у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування водій відмовився. На нього склали в присутності свідків відповідні адмінпротоколи та відсторонили від керування.  

Випадок керування в стані алкогольного сп’яніння за минулу добу також задокументували працівники групи реагування патрульної поліції Свалявського району. Ще двох нетверезих водіїв виявили за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.  

 
17 лютого 2020р.

Теги: автоаварії, водії

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:34
На Мукачівщині 8-річного хлопчика травмував кінь
09:12
На Тисі українські прикордонники врятували неповнолітнього громадянина Угорщини Фото новина
13:08
/ 2
На Ужгородщині дворічний хлопчик випив паливо
10:10
/ 2
Ужгородця з тяжкими укусами голови госпіталізували після нападу домашнього собаки Фото новина
09:00
/ 1
На Закарпатті жінка з 9-річним сином вистрибнули з поїзда
18:25
/ 1
На Закарпатті під час відпочинку на річці загинув 21-річний чоловік
16:41
/ 1
На Закарпатті внаслідок ДТП загинув 64-річний велосипедист Фото новина
12:18
На Тячівщині понад 14 годин гасили пожежу на сміттєсортувальному майданчику Фото новина
12:12
На Рахівщині у лобовій ДТП постраждали семеро людей, серед них двоє дітей Фото новина
10:12
На Рахівщині автомобіль збив дітей на дитячому мотоциклі
18:13
/ 1
На Закарпатті через обміління озера масово гине риба Фото новина
14:30
/ 1
На Закарпатті за добу сталися три ДТП за участі неповнолітніх мотоциклістів Фото новина
18:48
В Ужгороді медики врятували чоловіка після утоплення
16:47
На Хустщині внаслідок ДТП за участі трьох авто постраждали 13 людей Фото новина
18:31
На Хустщині під час пожежі загинули мати та син Фото новина
13:20
На Мукачівщині п’яний водій спричинив смертельну ДТП Фото новина
12:10
На Ужгородщині 16-річний мотоцикліст смертельно збив жінку та помер після ДТП Фото новина
14:06
На Рахівщині 24-річний киянин зірвався зі скелі Фото новина
15:23
На Хустщині через ймовірне коротке замикання бойлера сталася пожежа Фото новина
09:10
На Тячівщині алабай напав на 9-річного хлопчика
17:21
/ 1
На Рахівщині у ДТП постраждали п’ятеро людей, серед них двоє дітей
13:22
/ 1
В Ужгороді 7-річний хлопчик потрапив до лікарні після вживання електронної сигарети та енергетиків
11:18
На Закарпатті у ДТП загинув 15-річний мотоцикліст Фото новина
10:13
Закарпаття оговтується після потужної стихії, яка пронеслася регіоном напередодні Фото новина
09:02
/ 1
Ураганний вітер і град наробили лиха на Берегівщині Фото новина
» Всі новини