Понад пів мільйона гривень зібрали цьогоріч в рамках акції "Серце до серця" на Закарпатті (ВІДЕО)

14-та благодійна акція «Серце до серця» загалом зібрала 509 тисяч 219 гривень та залишається у трійці лідерів в Україні. На першому місці Кременчук , друга – Вінниця.

Понад пів мільйона гривень зібрали цьогоріч в рамках акції "Серце до серця" на Закарпатті (ВІДЕО)

Акція «Дитяче серденько живи» відбулася з квітня до травня 2019-го. Мета – збір коштів для закупівлі кардіологічного та спеціалізованого обладнання в обласні заклади охорони здоров’я. Заради цього об’єдналося все Закарпаття.

Марія РУЩАК, обласна представниця ВБФ «Серце до серця» на Закарпатті     

Райони, які зібрали найбільше грошей, які долучилися найактивніше — це Ужгородський і Хустський район. Ми вирішили подарувати їм кардіографи тому, що дотепер ми виділяли все обладнання лише на обласну дитячу лікарню. Ми на далі будемо працювати з обласною дитячою лікарнею і обладнання буде направлено і туди. Дітки всієї області звертаються із своїми проблемами, кардіологічними, з вадами серця в обласну дитячу Мукачівську лікарню.

Обладнання було закуплено і передано до обласної дитячої лікарні (у Мукачеві), а також до ужгородської та хустської міських лікарень.

Тетяна ПЕТРИШИН, завідувачка кардіологічного відділення КНП «Обласна дитяча лікарня»

Ми отримали електрокардіограф, отримали одинадцять пульсоксиметрів, які буду роздані в кожне відділення, а пульсоксиметром ми вимірюємо насичення крові і артеріальної крові киснем і це в кожне відділення. Це вже нам дасть виявити вади серця у дітей. Я хочу сказати, що загалом по Україні народжуються 6-8 дітей на тисячу дітей з вадою серця.  

Роман ШНІЦЕР, головний лікар КНП «Обласна дитяча лікарня»

Це та частинка обладнання, яку ми на сьогоднішній день отримали якраз використовується для скринінгових методик . Для того, щоб обстежити максимум дітей, виявити, запідозрити патологію, а потім проводити більш точну діагностику і локалізувати морфологічне підтвердження, отримувати, документувати і відповідно призначати уже лікування на принципах доказової терапії.

Кошти волонтери збирали як серед студентів, так і серед учнів шкіл. Долучалися до благодійних заходів в усьому Закарпатті. Ювілейна, 15-та, акція незабаром стартує в області, тож небайдужі закликають долучатися до доброї справи, адже кожна гривня може врятувати чиєсь життя.

15 лютого 2020р.

Теги: серце, акція

НОВИНИ: Соціо

16:27
В Ужгороді стартували традиційні «Коляди у старому селі» Фото новина
14:28
На КПП Закарпаття утворилися великі черги Фото новина
18:18
/ 1
В Ужгороді зупинили нетверезого водія, який порушував ПДР Фото новина
15:02
Фотопастки прикордонників зафіксували диких тварин у високогір’ї Карпат Фото новина
09:42
В Ужгороді попрощалися із 52-річним захисником Миколою Головком Фото новина
19:25
/ 9
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 4
18:12
/ 2
Ветеран Другої світової війни з Закарпаття Іван Попович відзначив 100‑річчя Фото новина
17:42
/ 18
Колишній прокурор-"кіндерсюрприз" з Закарпаття Казак звільнився та виїхав у Швецію
17:33
У Завадці на Мукачівщині поховали воїна Валерія Легету, який більше року вважався зниклим безвісти Фото новина
16:31
На Мукачівщині вже шосту добу триває пошук 62-річної жінки Фото новина
14:05
/ 10
СБУ на Закарпатті повідомила про затримання керівника митниці, який за 5% «кешбеку» прикривав ввезення дороговартісних товарів Фото новина
13:04
На війні з рф поліг захисник із Чинадійова на Мукачівщині Іван Фонтош Фото новина
10:26
У лікарні помер захисник із села Климовиця на Хустщині Іван Котубей Фото новина
16:32
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Миколою Головком Фото новина
14:29
На Закарпатті у перші години 2026 року народилися семеро немовлят
13:00
/ 1
Закарпатські вибухотехніки вирушили у зону бойових дій Фото новина
09:02
Пошуки 62-річної жінки на Закарпатті тривають уже четверту добу Фото новина
18:13
/ 1
Засніжений Ужгород минулого століття на поштівках і світлинах Фото новина
15:55
/ 7
Малий бізнес під ударом: Андрій Балога про запровадження ПДВ для ФОПів
12:54
/ 4
На Закарпатті підвели підсумки реформи МСЕК Фото новина
09:43
У Лавках на Мукачівщині попрощалися зі старшим сержантом Сергієм Швардаком Фото новина
18:09
Підтвердили загибель 32-річного захисника з Сільця на Берегівщині Василя Кергецького Фото новина
16:37
/ 5
На Закарпатті Степану Гізі (молодшому) та Мирославу Гавришку присвоїли почесні звання Фото новина
15:34
Під час відпустки помер Герой із Ільниці на Хустщині Юрій Матіко Фото новина
11:26
/ 4
Степан Гіга може отримати звання Героя України посмертно
» Всі новини