На Виноградівщині затримали розшукуваного за грабіж уродженця Харківщини, що кермував авто під дією наркотиків

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували три випадки керування транспортними засобами у стані сп’яніння у Виноградові. Ще трьох нетверезих водіїв виявили працівники патрульної поліції області.

На Виноградівщині затримали розшукуваного за грабіж уродженця Харківщини, що кермував авто під дією наркотиків

Трьох водіїв у стані сп’яніння виявили за минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Виноградівського районного відділення. 

Зранку в місті сталася ДТП: автомобіль марки «ВАЗ-2109» ударив ззаду «Мерсеdеs Sрrintеr», після чого перекинувся на дах. На щастя, обійшлося без жертв, але коли на місце події прибули працівники групи реагування патрульної поліції, то виявили, що водій, місцевий житель, перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в нього виявили 1,5 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за скоєння ДТП і за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування. 

Уночі поліцейські зупинили в місті автомобіль марки «Skоdа Fаbіa» іноземної реєстрації, на якому не працював задній габарит освітлення. За кермом автомобіля перебував місцевий житель, який не мав водійського посвідчення та перебував у стані алкогольного сп’яніння, але відмовився від медосвідування. На правопорушника склали в присутності свідків  адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського  посвідчення та відсторонили його від керування. Автомобіль затримано на спецмайданчик поліції.

На іншій вулиці Виноградова працівники групи реагування патрульної поліції виявили автомобіль марки «ВАЗ-2109», який поїхав на знак заборони руху. Автівку зупинили. За кермом автомобіля перебував молодий чоловік, уродженець міста Харків, у неадекватному стані. Під час медосвідування в лікарні у водія виявили стан наркотичного сп’яніння. Окрім того, поліцейські з’ясували, що даний громадянин перебуває у розшуку за скоєння грабежу в Харкові. 

Чоловіка затримали в порядку ст.208 КПК і помістили в ізолятор тимчасового тримання. Подальшу його долю вирішуватиме слідство та суд. А за керування в стані наркотичного сп’яніння на правопорушника склали відповідний адмінпротокол та вилучили водійське посвідчення.  

Ще трьох нетверезих водіїв виявили за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції. 

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

14 лютого 2020р.

Теги: грабіж, водій, наркотики, затримання

НОВИНИ: Кримінал

23:37
20-річний і 24-річний мешканці Закарпаття намагалися виїхати до Польщі фіктивні "батьки 3-х дітей"
22:11
На Закарпатті митник вирішив заробити на "контрабанді" "ухилянтів" за кордон Фото новинаВідео новина
11:19
/ 1
Зупиненого біля Чинадійова "безправного" водія BMW "під кайфом" оштрафували на понад 90 тис. грн Фото новина
03:01
Суд у Хусті умовно "покарав" мотоцикліста за смертельну аварію в Горінчові
02:51
На Закарпатті водій "Форда" уник покарання за смертельний наїзд на лежачого пішохода з 3,8 проміле алкоголю в крові
02:11
/ 6
Поліція відкрила кримінальне провадження за зверненнями громадян щодо земляних і будівельних робіт під вітряки на полонині Руна (ДОКУМЕНТ)
17:08
/ 13
Львівський апеляційний суд залишив без змін вирок ексдепутату Батрину, що підірвав гранати на сесії сільради в Керецьках
15:15
/ 13
За самовільне будівництво на вкраденій у громади землі ужгородського депутата Маєрчика засудили до 3 років обмеження волі
15:00
/ 2
У Перечині чоловік під час сварки погрожував дружині підірвати гранату Фото новина
00:54
/ 1
Суд у Хусті призначив жінці, що втягла своїх малолітніх доньок у жебракування, замість 4 років ув'язнення 1 "умовний" рік
17:48
/ 4
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
/ 1
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 3
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
» Всі новини