Із 10 лютого в Мукачеві діятимуть нові тарифи на водопостачання та водовідведення – 28, 69 грн за куб

Рішення про затвердження вартості тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення розглянули на засіданні виконавчого комітету.

Із 10 лютого в Мукачеві діятимуть нові тарифи на водопостачання та водовідведення – 28, 69 грн за куб

Як запевняють в управлінні міського господарства, наразі в Мукачеві тариф на водопостачання є найнижчим в області

Економічно необгрунтовані тарифи роблять водоканал збитковим. Через це ММКП Мукачівводоканал нарощує борги за електрику, підприємство покидають фахівці через низьку зарплату. Без підняття тарифу комунальне підприємство не зможе завершити проект з переведення міста на цілодобове водопостачання, більше того не зможе забезпечити безперебійну роботу водоканалу, - каже директор ММКП Ігор Федорняк. Завдяки новому тарифу підприємство зможе придбати обладнання для аварійних бригад, техніку для виявлення витоків води, лабораторію для повірки лічильників.

Вже з 10 лютого послуги з централізованого постачання та водовідведення холодної води становитиме 28 гривень 69 копійок. 

Підняття тарифу на рівень не нижче середньообласного не вплине на найбільш незахищені версти населення – наразі 3586 дворогосподарств отримують субсидії та 3923 – пільги.

07 лютого 2020р.

Теги: тарифи, водопостачання

Коментарі

Ідіоти 07.02.2020 / 15:22:34
Чому злодіі з меріі за ринкову ціну не продали будівлю водоканалу, а фактично через підставну особу вкрали іі за безцінь від громади міста. Це нікого не цікавить???

гость 07.02.2020 / 13:15:11
Идёт сбор подписей о недопущении повышении электро энергии https://petition.president.gov.ua/petition/85394

гость 07.02.2020 / 13:13:31
Идёт сбор подписей об отмене абонплаты и не повышение стоимости воды https://petition.president.gov.ua/petition/85374

НОВИНИ: Соціо

14:58
Прикордонники поповнили запаси донорської крові на Закарпатті Фото новина
11:30
На дорогах Закарпаття зафіксували масштабні порушення вагових норм Фото новина
10:32
/ 2
На набережній Незалежності в Ужгороді стартував Великодній ярмарок Фото новина
18:40
/ 4
В Ужгороді відкрили виставку великодніх писанок на площі Поштовій Фото новина
16:33
/ 2
На Закарпатті вже вигоріло майже 500 гектарів землі через пожежі
14:18
/ 1
В ужгородському скансені з’явиться унікальна швабська каплиця XIX століття Фото новина
11:04
На КПП «Чоп» жінка намагалася підкупити прикордонників, щоб ті пропустили чоловіка без паспорта Фото новина
09:14
На Закарпатті нетверезу водійку Nissan спіймали на перевищенні швидкості Фото новина
13:25
На Закарпатті викрили шахрайство під виглядом гуманітарної допомоги Фото новина
10:39
В Ужгороді стартував сезон цвітіння магнолій Фото новина
10:08
У Мукачеві попрощалися із загиблим в автокатастрофі воїном Василем Капітаном Фото новина
18:05
На Закарпатті стартували масштабні командно-штабні навчання з екстреної медицини Фото новина
17:58
/ 1
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Mercedes Фото новина
15:18
/ 1
Нацпарк «Синевир» оголосив сезон тиші для захисту дикої природи
13:39
У Тячеві в останню дорогу провели Героя Ярослава Шомка Фото новина
12:26
/ 1
Закарпатського військового нагородили однією з найвищих відзнак ЗСУ Фото новина
10:03
В Ужгороді прощатимуться із полеглим на війні з росією захисником Михайлом Шипом Фото новина
09:15
На околицях Ужгорода нетверезий водій врізався у вантажівку (ФОТО
18:15
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф воїном Олександром Луцьом Фото новина
14:39
У Берегові пенсіонер потрапив до реанімації через отруєння чадним газом
11:26
На Закарпатті митники зупинили спробу перевезення сигарет без акцизу до Словаччини Фото новина
09:01
Цього тижня на Закарпатті прогнозують до +17° і місцями дощі
14:29
/ 1
На Закарпатті запровадили нерестову заборону на вилов риби
12:15
/ 4
В Ужгороді прощаються із загиблим воїном Олександром Луцьом Фото новина
09:08
Випадок гепатиту А зафіксували на Хустщині
» Всі новини