Учора ввечері, 5 лютого, о 23.00, пасажирський потяг Боржавської вузькоколійки виїхав з екіпіровки цеху Берегово в напрямку станції Хмільник для обслуговування наступного дня пасажирських перевезень на ділянці Виноградів-малий - ст. Хмільник.
Як повідомив Закарпаття онлайн Денис Добра, при виїзді з депо, коли потяг проїзджав біля циганського табору в м.Берегово, його мешканці закидали один вагон камінням, внаслідок чого були розбиті шибки.
У сутінках машиніст тепловоза не ризикнув зупинитися, побоюючись агресії вандалів, а продовжив рух.
Це вже не перша подія такого плану - нещодавно сцену кидання каміння було відзнято з кабіни машиніста.
Коментарі
В мене одно питання, скільки ці істоти заплатили податку і чому вони користуються нашим бюджетом так як ми???
Бачу, як люди придумають спосіб для врегулювання ситуації, але він буде не зовсім гуманний
Найбільшу допомогу дав їм Азаров. 140 тис. грн. за третю дитину.
Нецензурна лексика. Коментар видалено. Адмін
Капслок. Коментар видалено. Адмін
Слабо бачите сьогоднішні реаліі. Циганота давно калічить, грабить, насилує наших громадян, але це ще квіточки, Сьогодні вилупкам тимошенківської підтримки циганського бізнесу по народженню цих паразитів лише 10-12 років. Вангуйте ситуацію років через пять-десять.
Завтра цигани почнуть вбивати і насилувати наших людей, а ми будемо виділяти кошти для збереження їх розростаючоїся в арифметичній прогресії меншині. Люди, ми дуже скоро будемо пожинати плоди зроблених нами помилок!
Ще більше рекламуйте цих соціальних паразитів, пишіть та знімайте фестивальні рекламні ролики, мовляв яка це колоритна нація (хоча це народність). Пора владі та соціуму признати, що це паразитичне племя є загрозою кожному законопослушному платнику податків та необхідно розробляти заходи порянку не тунеядців та крадіїв, а наших громадян від них. Чи влада чекає коли народ самий візьметься наводити порядок з циганотою?
Ні, ну коли в Ужгороді з циганами носяться, як з писаною торбою, то це зрозуміло. Вже третього мера, починаючи від Рати, циганота в Ужгороді обрала...
А ось чому у Берегові - питання... Невже у всіх берегівських циган є мадярські паспорти і Будапешт не дозволяє кивати?
Де іх історична родіна?у тебе явно штось не то
До вуву Але вони говорят і по ромських і по руських і по українски бо тубі лиш угорська мозолит очи
У них одна школа - з малку вчитися краасти, з 10 років вчаться як діти робити. За все своє біологічне життя ніде не роблять, на проживання крадуть у нас, ще й долбанута держава з наших карманів стимулює плодження цих істот собі на шию. Навіть орбанутий в хунії навів з ними порядок, тільки у нас недополітики при владі за ради піару ( бо розуму немає) носяться з ними як з писаним яйцем. Того горвата відправити в той циганський табор та привязати як пса до стовпа доки то бидло не буде поважати Закон та наших громадян, що їх утримують.
А в яку школу ходять?
Айбо они говорять по хунськи ...
Пусть йім йідьяртом випише всім паспорти та роздать пачками шби они перейіхали на свою "цігань -хунь орсагу".
Свою історичну родіну.
Пусть орбанутий ними занімається ...
А всьо што нижче написано .
Так ото правда.
І де той Мирослав Горват, який цих вилупків вмюди захищає? А? Що скаже тепер? Та іх давно в резерваціі треба!!
Як кришувати циганську наркоту, то Брегівська поліміліція здатна, а як виконати свої прямі обов'язки, то їх нема
Не смійте казати на них цигани, бо це інтегровані в наше буденне життя Р О М И !!!
Це результат роботи нашої долбанутої місцевої влади на всіх рівнях бо носяться з баронами як рідними, імітуючи бурхливу діяльність циганоти в суспільство, а барони вважать це за карт-бланш та потурають вонючим соплемінниикам в злочинах. Правоохоронці також кришують найприбутковий бізнес цих паразитів на наркоті.От вам і результат, як Берегові так і по всій області.
''Цыгане ? Е.аные цыгане, ненавижу б.ять цыган.''с Томми.
Потребно депортувати на ісоріческую родіну - в оцих побитих вагонах в зимову пору.
Причому бажано розпочати депотрацію вже завтра. В вагон до 200 штук можна завантажити, якщо штабелями.
З циганами українська дерава угоди н підписувала на право їхнього перебуання в Україні.
Тому - по вагонах і в путь!
Так я і пишу, що копчених на примусову ампутацію голови або іприт пустити по таборам, а адмін чистить