Цигани в Берегові побили вікна потяга Боржавської вузькоколійки (ФОТО)

Це вже не перший такий випадок

Цигани в Берегові побили вікна потяга Боржавської вузькоколійки (ФОТО)

Учора ввечері, 5 лютого, о 23.00, пасажирський потяг Боржавської вузькоколійки виїхав з екіпіровки цеху Берегово в напрямку станції Хмільник для обслуговування наступного дня пасажирських перевезень на ділянці Виноградів-малий - ст. Хмільник.

Як повідомив Закарпаття онлайн Денис Добра, при виїзді з депо, коли потяг проїзджав біля циганського табору в м.Берегово, його мешканці закидали один вагон камінням, внаслідок чого були розбиті шибки.

У сутінках машиніст тепловоза не ризикнув зупинитися, побоюючись агресії вандалів, а продовжив рух.

Це вже не перша подія такого плану - нещодавно сцену кидання каміння було відзнято з кабіни машиніста.

06 лютого 2020р.

Теги: вузькоколійка, цигани, Берегово

Коментарі

От так 2020-02-09 / 20:41:58
В мене одно питання, скільки ці істоти заплатили податку і чому вони користуються нашим бюджетом так як ми???

Ванга 2020-02-08 / 18:35:59
Бачу, як люди придумають спосіб для врегулювання ситуації, але він буде не зовсім гуманний

До До Ванга 2020-02-08 / 16:38:49
Найбільшу допомогу дав їм Азаров. 140 тис. грн. за третю дитину.

#### 2020-02-08 / 11:04:27


Нецензурна лексика. Коментар видалено. Адмін


Земляк 2020-02-08 / 10:59:08


Капслок. Коментар видалено. Адмін


До Ванга 2020-02-08 / 10:35:04
Слабо бачите сьогоднішні реаліі. Циганота давно калічить, грабить, насилує наших громадян, але це ще квіточки, Сьогодні вилупкам тимошенківської підтримки циганського бізнесу по народженню цих паразитів лише 10-12 років. Вангуйте ситуацію років через пять-десять.

Ванга 2020-02-08 / 08:40:32
Завтра цигани почнуть вбивати і насилувати наших людей, а ми будемо виділяти кошти для збереження їх розростаючоїся в арифметичній прогресії меншині. Люди, ми дуже скоро будемо пожинати плоди зроблених нами помилок!

Не байдужий 2020-02-07 / 20:39:30
Ще більше рекламуйте цих соціальних паразитів, пишіть та знімайте фестивальні рекламні ролики, мовляв яка це колоритна нація (хоча це народність). Пора владі та соціуму признати, що це паразитичне племя є загрозою кожному законопослушному платнику податків та необхідно розробляти заходи порянку не тунеядців та крадіїв, а наших громадян від них. Чи влада чекає коли народ самий візьметься наводити порядок з циганотою?

ужгородець 2020-02-07 / 20:02:44

Ні, ну коли в Ужгороді з циганами носяться, як з писаною торбою, то це зрозуміло. Вже третього мера, починаючи від Рати, циганота в Ужгороді обрала...
А ось чому у Берегові - питання... Невже у всіх берегівських циган є мадярські паспорти і Будапешт не дозволяє кивати?

Макс 2020-02-07 / 11:50:16
Де іх історична родіна?у тебе явно штось не то

Макс 2020-02-07 / 11:45:22
До вуву Але вони говорят і по ромських і по руських і по українски бо тубі лиш угорська мозолит очи

До того 2020-02-07 / 08:41:59
У них одна школа - з малку вчитися краасти, з 10 років вчаться як діти робити. За все своє біологічне життя ніде не роблять, на проживання крадуть у нас, ще й долбанута держава з наших карманів стимулює плодження цих істот собі на шию. Навіть орбанутий в хунії навів з ними порядок, тільки у нас недополітики при владі за ради піару ( бо розуму немає) носяться з ними як з писаним яйцем. Того горвата відправити в той циганський табор та привязати як пса до стовпа доки то бидло не буде поважати Закон та наших громадян, що їх утримують.

До Вуву 2020-02-07 / 02:54:28
А в яку школу ходять?

Вуву 2020-02-06 / 22:42:32
Айбо они говорять по хунськи ...
Пусть йім йідьяртом випише всім паспорти та роздать пачками шби они перейіхали на свою "цігань -хунь орсагу".
Свою історичну родіну.
Пусть орбанутий ними занімається ...
А всьо што нижче написано .
Так ото правда.

Dark 2020-02-06 / 22:09:11
І де той Мирослав Горват, який цих вилупків вмюди захищає? А? Що скаже тепер? Та іх давно в резерваціі треба!!

злий 2020-02-06 / 21:02:02
Як кришувати циганську наркоту, то Брегівська поліміліція здатна, а як виконати свої прямі обов'язки, то їх нема

Закарпаття 2020-02-06 / 20:25:18
Не смійте казати на них цигани, бо це інтегровані в наше буденне життя Р О М И !!!
Це результат роботи нашої долбанутої місцевої влади на всіх рівнях бо носяться з баронами як рідними, імітуючи бурхливу діяльність циганоти в суспільство, а барони вважать це за карт-бланш та потурають вонючим соплемінниикам в злочинах. Правоохоронці також кришують найприбутковий бізнес цих паразитів на наркоті.От вам і результат, як Берегові так і по всій області.

Невідомий 2020-02-06 / 20:00:04
''Цыгане ? Е.аные цыгане, ненавижу б.ять цыган.''с Томми.

Говерла 2020-02-06 / 20:00:03
Потребно депортувати на ісоріческую родіну - в оцих побитих вагонах в зимову пору.
Причому бажано розпочати депотрацію вже завтра. В вагон до 200 штук можна завантажити, якщо штабелями.
З циганами українська дерава угоди н підписувала на право їхнього перебуання в Україні.
Тому - по вагонах і в путь!

Карлик 2020-02-06 / 19:27:08
Так я і пишу, що копчених на примусову ампутацію голови або іприт пустити по таборам, а адмін чистить

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича