Начальнику одного з відділів Держекоінспекції, затриманому на Закарпатті на хабарі, затверджено обвинувачення

Процесуальним прокурором прокуратури Закарпатської області затверджено обвинувальний акт начальнику відділу Держекоінспекції у Закарпатський області, якого затримали за вимагання 7 тис грн неправомірної вигоди.

Начальнику одного з відділів Держекоінспекції, затриманому на Закарпатті на хабарі, затверджено обвинувачення

У рамках слідства зібрано докази, які підтверджують, що посадовець вимагав гроші від закарпатця за не створення останньому перешкод у здійсненні підприємницької діяльності, пов'язаної  з видобування корисних копалин.

Викривач – місцевий приватний підприємець – звернувся за допомогою до правоохоронців.

Затримали підозрюваного 1 жовтня 2019 року прокурори прокуратури області спільно із співробітниками ТУ ДБР у м. Львові та УСБУ в Закарпатській області під час отримання другої частини хабаря у розмірі 2 тис грн.

На підставі зібраних доказів дії підозрюваного кваліфіковані за ч.3 ст.368 КК України (вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Обвинувальний акт скерований прокуратурою до Ужгородського міськрайонного суду для розгляду по суті, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

06 лютого 2020р.

Теги: обвинувачення, Держекоінспекція, хабар

НОВИНИ: Кримінал

10:56
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
» Всі новини