У січні в Мукачеві перевиконано бюджет

У січні до загального фонду бюджету Мукачівської міської ОТГ надійшло 53,4 млн. грн. податків, зборів та інших доходів, при затвердженому плані 51,3 млн. грн.

У січні в Мукачеві перевиконано бюджет

Рівень виконання становить 104,2%. Понад план надійшло 2,1 млн. грн. У порівнянні до аналогічного періоду минулого року надходження зросли на 7,2 млн. грн. або на 15,6%.

Основні надходження до загального фонду міського бюджету забезпечують: податок на доходи фізичних осіб – 32,4 млн. грн. або 60,7%., місцеві податки і збори - 13,7 млн. грн. або 25,7%, акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 5,5 млн. грн. або 10,3в%.

З державного бюджету до загального фонду бюджету Мукачівської міської ОТГ надійшло субвенцій у обсязі 22,2 млн. гривень.

Зокрема отримано такі субвенції:

- освітня субвенція - 10,3 млн. грн. ;

- медична субвенція - 6 млн. грн;

- на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 200 тис. грн.;

- на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 100 тис. грн.;

- на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції – 5,6 млн.грн.;

05 лютого 2020р.

Теги: бюджет

НОВИНИ: Соціо

18:27
У Буштині на Тячівщині пошкодили Алею Слави Героїв Фото новина
14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 1
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 4
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
/ 2
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
» Всі новини