На на хабарах затримали ще двох закарпатських поліцейських (ФОТО)

Cлідчими ТУ ДБР у м.Львові та оперативного супроводу управління внутрішньої безпеки в Закарпатській області ДВБ НП України за процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області затримано двох поліцейських при отриманні неправомірних вигод.

На на хабарах затримали ще двох закарпатських поліцейських (ФОТО)

Інспектора відділу безпеки дорожнього руху УПП в Закарпатській області затримано при отриманні 7 500 грн. Цю суму поліцейський вимагав за погодження дозвільних документів на розміщення зовнішньої реклами - «білбордів».

Іншого правоохоронця – інспектора батальйону супроводу ГУ НП в Київській області – затримано при отриманні 6000 гривень. Він вимагав гроші за сприяння у виготовленні водійських посвідчень без проходження курсів та здачі екзаменаційного тестування.

На даний час за обома фактами проводяться першочергові слідчі дії у рамках кримінального провадження з правовою кваліфікацією за ч.3 ст.368 КК України.

Поліцейські затримані у порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжного заходу, інформує пресслужба прокуратури Закарпатської області.

За інформацією Закарпаття онлайн, першого правоохоронця затримали в Ужгороді, іншого – у Києві. Кримінальне провадження – одне. В ході розслідування першого випадку стало відомо про другий факт і, відповідно, затримали обох.

Як уже повідомляло Закарпаття олайн, учора на Закарпатті погоджено підозру поліцейському, який вимагав 5 тис грн за повернення речового доказу.

02 лютого 2020р.

Теги: хабар, поліцейський

Коментарі

Кент 03.02.2020 / 16:33:31
Де ЗГУЛАДЗЕ?

Дідо 03.02.2020 / 15:36:23
цигани з свинячими писками би ся до Європи пхали, головной што в вишиванці)

Карлик 03.02.2020 / 14:33:37
Дорн наївняк!

Правда 03.02.2020 / 12:04:42
Що робити висновки, коли це системний підхід до бізнесу на посадах.

Ваня 03.02.2020 / 08:40:19
Досье чуть лиш про затримання. Про посадки — тиша. Пару лохів посадили за вбивство і все. А де посаджені корупціонери? За корупцію ж не можна умовні давати. За останні хоч 3—4 роки, що новий прокурор хоч 1 хабарник сів? Ні. Ось і робіть висновки

До правда 02.02.2020 / 17:22:47
То тоже в свою чергу профілактика, головне вибити економічне підґрунтя а потом вже садити, стара схема.

Віталій Грегор 02.02.2020 / 16:54:53
Черговий пшик буде на виході.
Так злочинці-перевертні в погонах, але в їх діях чистий склад злочину - 190 ККУ "шахрайство", а не 368. Тому ніхто не буде сидіти і тим паче по "корупційній" статті.

Далі вангую все пійде по накатанній старій прокурорсько-корупційнійній схемі Гаврилюка-Василенка, про яку ми публічно писали раніше з @Наталкою Майстренко:
- прокурорські візьмуть гроші з підозрюваних, яких кинуть на трошки "для зговірливості" та показушності перед ЗМІ в СІЗО,
- потім справу перекваліфікують із "тяжкогої" 368 на "легку" 190 КК, змінять підозру та направлять в суд,
- укладують угоду, "щире каяття" вже по "легкому злочину" і вуаля поліцейські по рішенню суда на волі.


Тому Державне бюро розслідувань, Генеральна прокуратура України, Служба безпеки України, Національне Антикорупційне Бюро України зверніть увагу і документуйте починаючи з цього мого посту як офіційне повідомлення про підготовку до нового злочину вже керівництвом Прокуратура Закарпатської області. І можете не дякувати))

Дорн 02.02.2020 / 16:20:55
Пiднiмуть зарплату до 20 тис.грн. Думаю хабарiв не стане.Як на з.пл. 8 тис.грн. Прокормите сiм’ю ???

Закарпатець 02.02.2020 / 14:54:32
А що?
Глубоко рехххформована українська поліція.

Правда 02.02.2020 / 14:28:23
На жаль наші правоохоронці уподібнються до спортивних рибалок з однією різницею: рибалки ловлять, зважують і відпускають, а наші правоохоронці ловлять, обдирають як липку і вже потім відпускають, не забувши пропіаритись на здобутках.

Метр 02.02.2020 / 13:56:21
Ща прокурор Дербак с доброй воли Гаврилюка спилит с мусорков 30-50 $ тыс. и те два олуха уплотят штраф и на свободу))) граждани никаких посадок не будет в прокуратуре все продается и покупается

НОВИНИ: Кримінал

18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:51
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали трьох "ухилянтів" з Вінниччини Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 15
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
» Всі новини