У Іршаві горить церква (ФОТО)

У ніч на 2 лютого виникла пожежа у дерев'яній церкві Святого Василя Великого, що на вулиці Набережній у місті Іршава. Повідомлення про це надійшло до Служби порятунку о 00:55.

У Іршаві горить церква (ФОТО)

Над ліквідацією пожежі працюють 5 одиниць техніки та 25 рятувальників від пожежно- рятувальних підрозділів м. Іршави та с. Довге Через те, що храм повністю побудований з дерева вогонь досить швидко поширився площею, однак бійці ДСНС локалізували пожежу о 01:45.

Як згодом повідомили Закарпаття онлайн в У ДСНС України у Закарпатській області, повністю ліквідували пожежу о 05:35 на площі 169 кв. м

Постраждалих немає.

Свято-Василівська церква належала Російській православній церкві (Українській православній церкві Московського патріархату). Її було збудовано у 2015-му році.

02 лютого 2020р.

Теги: церква, Іршава, пожежа

Коментарі

форестер 2020-02-03 / 17:02:06
Маріє, на відміну від декого я думаю завжди, а не час від часу.

Хто вам сказав, що я не маю право висловлюватися про цю подію чи загалом з приводу релігії чи функціонування її бізнес-центрів, що їх прийнято називати церквами?
Ви? Пузатий московський піп, в якому Бога менше, ніж в прихожанині? Путінсько-кагебістський Гундяєв, в якому вакуум, породжений відсутністю Бога, заповнено його протилежністю? Хто?
Те, що вас змалечку зазомбували і ви не здатні вийти з цієї облуди, ваша проблма. Хочете - живіть з нею. От тільки не намагайтеся нав'язати її всім. ОК?

Марія 2020-02-03 / 12:36:12
Форестер!!! Ви думайте що пишете!!! Якщо ви невіруючий то ваше право,а храм Господній не вам судити!!!

*** 2020-02-03 / 11:10:23
Не знаю чи варта щось писати , бо аморальнiсть iршавських попiв i католикив i православних зашкалюе. I нич iх не наверне до Бога(говорити прихожанам про заповiдi i дотримуватися iх).Та хто ще не втратив домак людянiсть не пiдтримуйте iх злi дiла. Бо куди дiтися жiнцi, яка цiлу суботу працювала, у вечерi притягла домi п,яними чоловiка i дитину, якi перевернули з нiг до гори дiм. Якось iх уклала спати. Прибрала до рана бардак. I з останнiх сил пiшла до церкви, бо вже не знае деся дiти. А в церкви молилися за власникiв тих барiв з пiд яких вона тягне домi свою сiм,ю. Як думаете iсе ви робите по БОЖОМУ??? З голоду вмираете???

злий 2020-02-03 / 02:06:44
Допомогти РПЦ, через яку, в тому числі, пролилися моря крові? Ви при тямі?!.

за українську незалежну церкву 2020-02-03 / 01:08:31
На жаль,більшість коментарів жорстоких,нелюдяних...Звідки стільки злості?.Сталася біда.Невже з цього радіти?Скільки суддів!!Замість того,щоб хоча б поспівчувати прихожанам цього храму,ллєте бруд,сієте ненависть,злорадствуєте.Але ж ніхто від біди не застрахований.В церкву(кому б вона не належала)приходили люди з щирою молитвою,і наші люди(родичі,друзі,знайомі).В таких ситуаціях не сваритись треба,а допомогти..

До іршави 2020-02-02 / 23:05:33
Респект останньому коментатору. Дай Боже отцювської мудрости ушиткым закарпатцям. Нигда мы не боли злими...Форестере, та так бы Вы ревали, кідь горіла бы жидувська синагога а вадь муслимська мичить? Ні. Тай зато будьте терплячим...не сійте вороги зпоміж краян... што гнилоє й так одсохне тай отпаде. не зразу - але отпаде. Гордіться Закарпаттям, туй все дружно жили вшиткі народы - й за мадяру, за чеху-словаку й за маскалів....

Уд иршави 2020-02-02 / 19:21:41
Читаєме коментарі ід тої біди яка сталася у Іршаві по церкви і дивно шо наш нарюд який жиє в Закарпатті так безбожно пише страшні коментарі люди вы вже докус страх Божий стратили ци вы думаєте шо лиш просто вы пишете дурню каждый маєте сім'ї дітий своїх і не дай Бог шось станес я і вам буде приятно то всьо слухати і читати про вас погано шо будуть писати се не полюдськи бо цирьков і Бог не є московські, а Бог є наш який нас создав не будьте дурнями не пишіть хоть шо ко шо хоче і не на прошуйте на себе гнів божий бо потом всьо може закончится печаль а пак будеме казати за шо нас так Бог наказав...!

май русин 2020-02-02 / 16:29:28
Бог палицьов не б'є

форестер 2020-02-02 / 16:26:53
Коли згорить магазин, шкода. Бо в магазині не обманюють, а дають за гроші те, що треба людині. Тут теж згорів бізнес-об'єкт. Різниця з магазином тільки в тому, що тут вам за ваші гроші продають повітря. Бо будь-яка релігія - це бізнес, заснований на обмані. А московська - ще й замішана на крові.

Тому і не жалко.

CINJAN 2020-02-02 / 15:42:27
Місто того оби обговорювати і се .Поникайте, ош ви як стадо быкюв обговорюєте ко-є-ко і що му треба а самі елементарну людянісь загубили дись у гатьох. Є -- ЛЮДИ !!! Є ВІРА !!! А __Є ___БИДЛО!!
Що Вам храм зробив ??? Роблят люди пуд масков когось.

Адмін 2020-02-02 / 14:27:57
https://zakarpattya.net.ua/News/199185-Poperedno-prychynoiu-pozhezhi-v-tserkvi-v-Irshavi-nazvano-nespravnist-provodky-FOTO-VIDEO

іван 2020-02-02 / 13:46:20


Ви інформацію читали? Тут не дискусія на тему православ'я.-католицизм. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Максові 2020-02-02 / 13:25:29
Хіба товстоморді і череваті, жадні і баблолюбні русскоправославні попи можуть бути посередниками у спілкуванні з Богом?

З Iршави 2020-02-02 / 13:14:32
Нема правди вже давно не в однiй церквi Iршави. Дивна книга БIБЛIЯ, однi ii читають та сокотять майбутне поколiння од бiди ( наркота, алкоголь), другi продавуть i не думають за цiну золотих куполiв. А повiрте у Iршавi цiеi ночi не одна мама, жiнка лила сльози и просила у Бога допомоги. А тим часом у всiх Iршавських церквах вже були приготованi записки за грошi повосхваляти дарувальникiв, бо Iршавськi церкви вже давно не цiкавить душа i правда. Сльози i вiдчай.

Макс 2020-02-02 / 13:13:38
Я ся поражаю над вашими коментами безбожники ви,я думав вам лиш мадяри мішают а ви і божоє так ідіть посповідайтеся хотя ви і не знаєте што ото

Мигаль 2020-02-02 / 13:06:50


Хамство. Коментар видалено. Коментуйте по суті публікації. Адмін


Мукачево 2020-02-02 / 12:59:16


Коментар видалено. Адмін


Закон 2020-02-02 / 12:50:38
2 іван
То тобі де розповіли що князь Володимир завоював Русь ?
Перед тим, як щось бовкати у стилі мутного пархату - знайди і почитай які дари отримав Володимир від візантіців перед хрещенням Киівської Русї. Найбільших розкольників християнста як блеючі псевдопопи із мокшанських боліт і не знайдеш у всьому світі

іван 2020-02-02 / 12:32:01


З дрімучою російсько-православною пропагандою - на інші ресурси. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Мигальови 2020-02-02 / 12:16:45
Церква ваша - в Москві, і офіційно називається - Російська православна, і начальник ваш - Кіріл Гундяєв, що у підпорядкуванні Путіна.
Були би ви справді незалежні, тоді й були б Українською. А так - москально-кагебістська структура

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:03
У Мукачеві в готелі загорівся матрац в номері
17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
» Всі новини