Поліція перевіряє інформацію щодо спроби виселення пенсіонерки з квартири в Ужгороді

На вулиці Сечені в Ужгороді трапилася конфліктна ситуація між представниками одного з банків та пенсіонеркою, власницею квартири, що перебуває в заставі банку. На місці події працювала поліція, яка розпочала розслідування за даним фактом.

Поліція перевіряє інформацію щодо спроби виселення пенсіонерки з квартири в Ужгороді

Учора, 29 січня, з’явилася інформація про те, що невідомі особи, буцімто колектори одного з комерційних банків, незаконно виселяють з власної квартири самотню пенсіонерку.

На місце події, а саме у багатоповерхівку на вулиці Сечені в Ужгороді, прибула слідчо-оперативна група поліції міста. З’ясовано, що квартира є заставним майном за банківським кредитом, який не погашено. Представники банку ознайомили 80-річну жінку з рішенням суду, яке забороняє відчужувати майно, що перебуває у власності банку.

У лютому має відбутися судове засідання, на якому розглядатиметься питання про примусове виселення боржниці з квартири.

Правоохоронці встановили, що кілька років тому син пенсіонерки взяв у банку кредит, заставивши з відома власниці під нього їхню спільну квартиру. Взятий кредит позичальник не повернув. Відомо, що чоловік помер. Оскільки кредит не було повернуто, банк арештував майно, яке перебувало у заставі – дану квартиру.

На даний час у ній продовжує проживати пенсіонерка, яка й повідомила про те, що вчора до її помешкання проникли невідомі особи та самовільно поміняли замки на вхідних дверях.

За даним фактом правоохоронці розпочали розслідування. Попередня правова кваліфікація – частина 1 статті 356 Кримінального кодексу України (Самоправство).

Також у поліцію надійшли заяви від обох сторін конфлікту – від представників банку та захисників пенсіонерки про те, що їх побили. Дана інформація теж перевіряється і в разі її підтвердження буде дано відповідну правову оцінку, повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Про ситуацію, на яку і зреагувала поліція, напередодні розповів журналіст Станіслав Шух. За його словами, команда, начебто, працівників "Укрсоцбанку", без рішення суду та інших необхідних документів, намагаючись примусово виселити 80-річну ужгородку з квартири, заблокували її в оселі та навіть від'єднали від електропостачання.

30 січня 2020р.

Теги: пенсіонерка, виселення, кваритра

НОВИНИ: Соціо

16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 6
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 2
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
08:56
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали водія з 2,33‰ алкоголю в крові Фото новина
18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 2
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
/ 1
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 3
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
» Всі новини